Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

 zalezy mi najbardziej na : w ch%... dobrym zarobkiem na Lowieniu rybek ;d  ( zeby byly drogie perly z nich czy tam co innego )

 

Nagroda za pomoc 5lajk

metin2 tbd

 

Srij9JT.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

zalezy mi najbardziej na : w ch%... dobrym zarobkiem na Lowieniu rybek ;d ( zeby byly drogie perly z nich czy tam co innego )

 

Nagroda za pomoc 5lajk

Wszystkie serwy na plu xD

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Serwerze easy/medium gdzie łatwo wbic 250lvl no i eq zrobić.

Dodatkowe Info: Chcę serwer podobny lub identyczny do CavalosMT2 lub SonixMT2

Nagroda Lajki ! :D

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Serwerze easy/medium gdzie łatwo wbic 250lvl no i eq zrobić.

Dodatkowe Info: Chcę serwer podobny lub identyczny do CavalosMT2 lub SonixMT2

Nagroda Lajki ! :D

 

 

 

 

 

Easy/Medium polecam Asine, Metinek

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!! Pomocy !! 

 

ZZależy mi najbardzij na serwerze 4fun/PvP,Musi być stabilny i fajna zabawa w pvp :D

 

Dodatkowe info:Grałem na :4funmt2,Nextmt2.

 

Nagroda za pomoc:Lajk +5 * :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!! Pomocy !! 

 

ZZależy mi najbardzij na serwerze 4fun/PvP,Musi być stabilny i fajna zabawa w pvp :D

 

Dodatkowe info:Grałem na :4funmt2,Nextmt2.

 

Nagroda za pomoc:Lajk +5 * :)

promt2.com.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chcę grać na PLu, tylko nie mogę się zdecydować na server. Najbardziej zależy na tym, żeby server był jakkolwiek zaludniony, a nie 10 graczy na 20 botów :P
Dodatkowe Info: Oczywiscie zaczynam od nowa.. ;P
Nagroda za pomoc: Lajki & * 

Powiedzmy, że kiedyś już tu byłem <3/ Ryuozaki pozdrawia  :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/hard.!!! MOŻLIWOŚĆ GRY BEZ IS !!!
Dodatkowe Info: Max lvl obojętny, epiki bez przesady. Dodawanie i zmianki bonów u handlarki lub bardzo dobry drop i dostępność. Skile P albo brak limitu czasowego na czytanie KU i KD. Brak 6/7 bonu. Bony o jednej wartości(nie, że np bon na lludzi jest 5%, 10% lub 15%. Ma być jedna wartość :P). Jeśli misje u biologa to bez limitu czasowego pomiędzy oddawanymi itemkami. Żeby było w miarę sporo graczy i nie było hardcorowo trudno, ale żeby tez nie mieć max lvl w 3 dni. Mogą wystąpić pewne odstępstwa od moich wymagań :D Podoba mi się Kerunis.pl ale odrzuciło mnie 5 wartości jednego bonu.
Nagroda za pomoc: Lajk ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chcę grać na PLu, tylko nie mogę się zdecydować na server. Najbardziej zależy na tym, żeby server był jakkolwiek zaludniony, a nie 10 graczy na 20 botów :P

Dodatkowe Info: Oczywiscie zaczynam od nowa.. ;P

Nagroda za pomoc: Lajki & *

Samos i Diumar

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Cennych karasiach/Perłach zeby bylo bardzo bardzo oplacalne zarabianie na tym ;d
Dodatkowe Info: max 120 lvl a nie 250 -.-   brak nowych broni procz syriusz itd do 90lvl
Nagroda za pomoc: 5x lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: mało ulepszaczy, ludzi 500 +, skille na P na start lub łatwe do wbicia, eq do 54/61 lvl u handlarzy, roski i inne wspomagacze u handlarzy
Dodatkowe Info: serwer medium/easy zastanawiam się nad Asine.pl ? grać tam ?
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mało ulepszaczy, ludzi 500 +, skille na P na start lub łatwe do wbicia, eq do 54/61 lvl u handlarzy, roski i inne wspomagacze u handlarzy

Dodatkowe Info: serwer medium/easy zastanawiam się nad Asine.pl ? grać tam ?

Nagroda za pomoc: like

Asine jest ok, sporo ludzi tylko serwer troszkę pobugowany (są naprawiane na bierząco). Według mnie możesz tam grać, nie ma co ukrywać, jest ciekawie. Jak nie przypadnie ci do gustu to może Metinek?? ;D

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/hard.!!! MOŻLIWOŚĆ GRY BEZ IS !!!
Max lvl do 150, epiki bez przesady. Dodawanie i zmianki bonów u handlarki lub bardzo dobry drop i dostępność. Skile P albo brak limitu czasowego na czytanie KU i KD. Brak 6/7 bonu. Bony tylko max. Żeby było w miarę sporo graczy i nie było hardcorowo trudno.
Dodatkowe Info: Podoba mi się Kerunis.pl ale odrzuciło mnie 5 wartości jednego bonu.
Nagroda za pomoc: Lajk ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Boj/militar na start.
Dodatkowe Info:Serwer podobny do Tiveria/mało epików i lvl'i.
Nagroda za pomoc:Satysfakcja.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na start MAX lvl,bezpłatna rejstracja

Nie chce HammerMT2 bo tam w IS

Ani ProMT2 bo tam też IS 

Ani 4FunMT2 bo tam za rejstracje sie płaci

jest jakis inny serwer?
Dodatkowe Info:  Nie che by w Is były jakieeś itemy co dają np XXL sily czyli tyle co nie mozna w grze zrobic

Nagroda za pomoc: Lajk ?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Hard/Medium

Dodatkowe Info:Dość tanie eq / ulepszacze

Nagroda za pomoc:Lajk..

 

Ravia , Balmora

POSZUKUJĘ SERVA HARD/MEDIUM. Żeby nie był starszy niż 2 tygodnie, lub wychodził w tym tygodniu, troszkę ludzi bo nie lubię nudy.

http://www.mpcforum.pl/topic/1217642-zapowiedz-webmetin-prywatny-serwer-metin2/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzym zarobku z lowieniu Rybek ( dropienie perel ) i żeby nie było nowości  w stylu nowe Bronie zbroje itd, max lvl? 120 ;) ( najlepiej jak by byl 99
Dodatkowe Info: nic ;p
Nagroda za pomoc:5x lajk i propsy na cale zycie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzym zarobku z lowieniu Rybek ( dropienie perel ) i żeby nie było nowości  w stylu nowe Bronie zbroje itd, max lvl? 120 ;) ( najlepiej jak by byl 99

Dodatkowe Info: nic ;p

Nagroda za pomoc:5x lajk i propsy na cale zycie

pandorum

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miła atmosfera, można coś uzyskać bez IS'a, szybkie osiągnięcie max lvla; [nie promt2]; 
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV/EASY [pvp]);
Nagroda za pomoc: Lajk i moja wdzięczność  :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miła atmosfera, można coś uzyskać bez IS'a, szybkie osiągnięcie max lvla; [nie promt2]; 

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV/EASY [pvp]);

Nagroda za pomoc: Lajk i moja wdzięczność  :)

dreikon , metinek

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miła atmosfera, można coś uzyskać bez IS'a, szybkie osiągnięcie max lvla; [nie promt2];

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV/EASY [pvp]);

Nagroda za pomoc: Lajk i moja wdzięczność :)

Metinek.eu

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miła atmosfera, można coś uzyskać bez IS'a, szybkie osiągnięcie max lvla; [nie promt2]; 

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV/EASY [pvp]);

Nagroda za pomoc: Lajk i moja wdzięczność  :)

LinaresMt2

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...