Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby były tanie przedmioty.

Dodatkowe Info: Chodzi mi o globala. Może być to PL lub US..

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

ostatnie serwery :P tam jest tanio bo najwiecej graczy :) (chodzi mi o PL ;])

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby były tanie przedmioty.

Dodatkowe Info: Chodzi mi o globala. Może być to PL lub US..

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

S25/26

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Halop Mi!

Zależy mi najbardziej na: Mediumie coś ala HypnoMt2 lub DragonMt2.

Dodatkowe Info: Grałem wszędzie ;* Osób on-line 500+Nie chcę miast zalesionych jak puszcze oraz zbędnych kamieniologi ,zielarstwa etc.

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w tydzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i HammerMT2 bo mi niedzialają. Tanie bronie najlepiej ŚWIEŻY serwer koło 300-400 graczy online

Nagroda za pomoc:lajki!!

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wojny gildii, pvp, dużo ludzi online (1000+)

Dodatkowe Info: Nie za dużo broni, max lvl 99-150

Nagroda za pomoc: Lajki

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max 99-150lvl z małą ilością eq.

Dodatkowe Info:Szukam serwa podobnego do Freak2-Easy.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max 99-150lvl z małą ilością eq.

Dodatkowe Info:Szukam serwa podobnego do Freak2-Easy.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

Evelen

www.evelen.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max 99-150lvl z małą ilością eq.

Dodatkowe Info:Szukam serwa podobnego do Freak2-Easy.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

GuerraMT2 150lvli

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wojny gildii, pvp, dużo ludzi online (1000+)

Dodatkowe Info: Nie za dużo broni, max lvl 99-150

Nagroda za pomoc: Lajki

Jeśli easy guerramt2 jesli hard to balmora ravia lub tiveria

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:By server był rozwinięty a nie tylko podstawowe przedmioty.By exp nie było monotonny i wolny.Taki medium/easy

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Żależy mi najbardziej na: serwer PVP

Dodatkowe Info:Serwer PVP, który nie jest stary

Nagroda za pomoc:Lajk

http://irnal.pl/index.php

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:By server był rozwinięty a nie tylko podstawowe przedmioty.By exp nie było monotonny i wolny.Taki medium/easy

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Diamondmt2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Żależy mi najbardziej na: serwer PVP

Dodatkowe Info:Serwer PVP, który nie jest stary

Nagroda za pomoc:Lajk

Antissa.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie

Dodatkowe Info: Serwer bez 6/7, raty jak DragonMt2. Minimum 350 osób online, maks lv to 99 lub 250. Musi mieć minimum 2 miesiące.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie

Dodatkowe Info: Serwer bez 6/7, raty jak DragonMt2. Minimum 350 osób online, maks lv to 99 lub 250. Musi mieć minimum 2 miesiące.

Nagroda za pomoc: Lajk

Diamond MT2 Ci polecam ;>

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie

Dodatkowe Info: Serwer bez 6/7, raty jak DragonMt2. Minimum 350 osób online, maks lv to 99 lub 250. Musi mieć minimum 2 miesiące.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Vilenos/DiamondMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie

Dodatkowe Info: Serwer bez 6/7, raty jak DragonMt2. Minimum 350 osób online, maks lv to 99 lub 250. Musi mieć minimum 2 miesiące.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Również Diamondmt2

- brak 6/7 bonów

- raty dosyć podbne (medium/easy)

- 1000 +/- graczy online

- max. lvl 250

- ma z rok

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:By server był rozwinięty a nie tylko podstawowe przedmioty.By exp nie było monotonny i wolny.Taki medium/easy

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajk

CavalosMT2 :)

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie

Dodatkowe Info: Serwer bez 6/7, raty jak DragonMt2. Minimum 350 osób online, maks lv to 99 lub 250. Musi mieć minimum 2 miesiące.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

DvineWorld s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie

Dodatkowe Info: Serwer bez 6/7, raty jak DragonMt2. Minimum 350 osób online, maks lv to 99 lub 250. Musi mieć minimum 2 miesiące.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

DiamondMt2 , DivineWorld s2 ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w tydzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i HammerMT2 bo mi niedzialają. Tanie bronie najlepiej ŚWIEŻY serwer koło 300-400 graczy online.

Nagroda za pomoc:lajki!!

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w tydzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i HammerMT2 bo mi niedzialają. Tanie bronie najlepiej ŚWIEŻY serwer koło 300-400 graczy online.

Nagroda za pomoc:lajki!!

 

 

Ariusmt2, Cavalos, Divine world, Gorgony

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawa!

Dodatkowe Info: Serwer gdzie nie ma ku u handlarzy, sporo map/broni/zbroi/biżuterii. Brak 6/7. Może być ItemShop w miastach, lecz mogą tam być tylko pelerynki/kd/fryzury. Nie może tam być 6/7, albo mogą ale tylko takie jak atak, hp. Koń czy będzie na start czy samemu się robi obojętne. Proszę o link do strony serwera.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawa!

Dodatkowe Info: Serwer gdzie nie ma ku u handlarzy, sporo map/broni/zbroi/biżuterii. Brak 6/7. Może być ItemShop w miastach, lecz mogą tam być tylko pelerynki/kd/fryzury. Nie może tam być 6/7, albo mogą ale tylko takie jak atak, hp. Koń czy będzie na start czy samemu się robi obojętne. Proszę o link do strony serwera.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawa!

Dodatkowe Info: Serwer gdzie nie ma ku u handlarzy, sporo map/broni/zbroi/biżuterii. Brak 6/7. Może być ItemShop w miastach, lecz mogą tam być tylko pelerynki/kd/fryzury. Nie może tam być 6/7, albo mogą ale tylko takie jak atak, hp. Koń czy będzie na start czy samemu się robi obojętne. Proszę o link do strony serwera.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Mam podbny serwer tylko nie ma tak duzej ilosci broni / zbroi, standardowe.

Havitus, Ravia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/medium ewentualnie maly hardzik

Dodatkowe Info: max 99,wypady na berany etc, raty podobne jak na balmorze/ravi,malo epikow,latwiejszy drop/yangi,w ogole ;x

Nagroda za pomoc:lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...