Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: srednim Expie max 99 lvl i zeby nie bylo 30 epikow -.- Taki tradycyjny stary old school z jakimis nowymi elemetami

Dodatkowe Info: Old School bez 100 epikow :| Fajnie jakby byly jakies nowosci.

Nagroda za pomoc:Lajk + Reputacja na profilu ;D

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: srednim Expie max 99 lvl i zeby nie bylo 30 epikow -.- Taki tradycyjny stary old school z jakimis nowymi elemetami

Dodatkowe Info: Old School bez 100 epikow :| Fajnie jakby byly jakies nowosci.

Nagroda za pomoc:Lajk + Reputacja na profilu ;D

Ravia, eleris, balmora

10s7llx.png

By

Maxio!

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/medium ewentualnie maly hardzik

Dodatkowe Info: max 99,wypady na berany etc, raty podobne jak na balmorze/ravi,malo epikow,latwiejszy drop/yangi,w ogole ;x

Nagroda za pomoc:lajk

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: srednim Expie max 99 lvl i zeby nie bylo 30 epikow -.- Taki tradycyjny stary old school z jakimis nowymi elemetami

Dodatkowe Info: Old School bez 100 epikow :| Fajnie jakby byly jakies nowosci.

Nagroda za pomoc:Lajk + Reputacja na profilu ;D

Eleris/Havitus.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: małej ilości lvli szybkim expie np. żeby w tydzień nabić max lvl ;D

Dodatkowe Info: serwer 4Fun/PVP no hamachi itd. itp.Odpada lomax i HammerMT2 bo mi niedzialają. Tanie bronie najlepiej ŚWIEŻY serwer koło 300-400 graczy online.

Nagroda za pomoc:lajki!!

 

Diamond,Molten,Rivendel.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: srednim Expie max 99 lvl i zeby nie bylo 30 epikow -.- Taki tradycyjny stary old school z jakimis nowymi elemetami

Dodatkowe Info: Old School bez 100 epikow :| Fajnie jakby byly jakies nowosci.

Nagroda za pomoc:Lajk + Reputacja na profilu ;D

 

Havitus, Ravia, Balmora, Eleris, Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze pvp/easy

Dodatkowe Info: chodzi oto aby bardzo szybko wbić max lvl (120-255) i miec dobre eq (serwer może być stary)

Nagroda za pomoc:Lajk +

z

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze pvp/easy

Dodatkowe Info:chodzi oto aby bardzo szybko wbić max lvl i miec dobre eq

Nagroda za pomoc:Lajk +

 

Antissa.

Opublikowano

Antissa.

 

dzięki bardzo ale grałem już na tym serwerze i za bardzo mi się niepodobał chodzi mi bardziej o większe lvl :) ale dzięki + dostales

z

Bywalec
Opublikowano

dzięki bardzo ale grałem już na tym serwerze i za bardzo mi się niepodobał chodzi mi bardziej o większe lvl :) ale dzięki + dostales

No to może, Irnal?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Milej atmosferze , i stabilnoscia serwa i eventami

Dodatkowe Info: Serwer ma być nowy najlepiej powstaly z 4 dni temu , ma to byc 4fun easy lub medium

Nagroda za pomoc:Limit Lajk

82410266488940901538.png GG: 47085347

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Milej atmosferze , i stabilnoscia serwa i eventami

Dodatkowe Info: Serwer ma być nowy najlepiej powstaly z 4 dni temu , ma to byc 4fun easy lub medium

Nagroda za pomoc:Limit Lajk

Evelen.

www.evelen.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Milej atmosferze , i stabilnoscia serwa i eventami

Dodatkowe Info: Serwer ma być nowy najlepiej powstaly z 4 dni temu , ma to byc 4fun easy lub medium

Nagroda za pomoc:Limit Lajk

 

Evelen lub hard: Eleris / Havitus.

Popatrz rozwniez na zapowiedzi.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Milej atmosferze , i stabilnoscia serwa i eventami

Dodatkowe Info: Serwer ma być nowy najlepiej powstaly z 4 dni temu , ma to byc 4fun easy lub medium

Nagroda za pomoc:Limit Lajk

 

Evelen. Nie ma innego powstalego z przed 4 dni ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Fajnym spędzanu czasu na servie

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serv bez wielu epików, moze byc nawet bez i będzie tak lepiej bo uwielbiam chodzic w stalce i zatrutym. Exp hmm tak mniej więcej 2-3 godzinki i 40lvl

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy (400+), sporej ilości eventów i na tym aby serwer był nowy (bez max lvl'a w top'ce)

Dodatkowe Info: Chciałbym serwer bez wielu nowych broni (4x nowa broń i zbroja to max), exp mógłby być podobny do yitian2. Możliwość gry bez inwestowania w IS. Brak zbędnych misji, dropu niepotrzebnych itemków. Ulepszacze tylko na epiki/ ewentualnie stalki i bronie 75+.

Nagroda za pomoc: Like





Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Srednim expie, Małej ilosci epikow, max 99, łatwym wbijaniu skilli ( lub dropieniu po kilka ku z metka)

Dodatkowe Info: Jak wyzej ;) Co do skilli to chcialbym aby np dropilo po 2-3 ku z metina jak na ravi lub ku byly u handlarza ;)

Nagroda za pomoc: Lajki

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Fajnym spędzanu czasu na servie

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serv bez wielu epików, moze byc nawet bez i będzie tak lepiej bo uwielbiam chodzic w stalce i zatrutym. Exp hmm tak mniej więcej 2-3 godzinki i 40lvl

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

AvalonV2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP (nie pvpmt2 s1 - s2)

Dodatkowe Info: Szybki exp , nie za dużo epików , nie za mało ludzi tak od 100+

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP (nie pvpmt2 s1 - s2)

Dodatkowe Info: Szybki exp , nie za dużo epików , nie za mało ludzi tak od 100+

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

xenox

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP/4fun

Dodatkowe Info:szybki exp, duzo broni

Nagroda za pomoc:lajki : )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej,tanie sm,tani IS,najlepiej max 127 lub 150,mało epików,ważne aby fms był u npc i zmianki

Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać z grupka jakąś,gadać na ts,stworzyć gildie, np żeby wbić ten 80 bym musiał się trochę pomęczyć

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby grało w miare dużo osób, a nie tak, że sa puste m1. Easy/4Fun/Pvp

Dodatkowe Info: Żeby gra nie była montonna i nie była skazana na grę bodym albo wp, ponieważ inne klasy nie dają rady w expie ...

Nagroda za pomoc: LAJK

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP/4fun

Dodatkowe Info:szybki exp, duzo broni

Nagroda za pomoc:lajki : )

Antissa

Ponad 9,1k broni :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby grało w miare dużo osób, a nie tak, że sa puste m1. Easy/4Fun/Pvp

Dodatkowe Info: Żeby gra nie była montonna i nie była skazana na grę bodym albo wp, ponieważ inne klasy nie dają rady w expie ...

Nagroda za pomoc: LAJK

Tobie również polecam antisse tu każdy może nabić full level w 1-2h

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...