Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na tanim eq

Dodatkowe Info: mam 100kk na syrku i 30kk na solarze / cos tam w is walne :)

Nagroda za pomoc: like ?

 

Solar tańszy

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard-medium tani eq u handlarzy i 0 lag !!!!! :)

Dodatkowe Info: serwer z miłą administracją i żeby 100+ ludu grało !! :)

Nagroda za pomoc: LIKE!!!1

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard-medium tani eq u handlarzy i 0 lag !!!!! :)

Dodatkowe Info: serwer z miłą administracją i żeby 100+ ludu grało !! :)

Nagroda za pomoc: LIKE!!!1

postac-32.jpg

Nowa Odsłona!!!Zapraszam !!!! ALLLLL

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac ;)

 

Dodatkowe Info:

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

Nagroda za pomoc: Lajki a niby co xD

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niezbyt wysokim expie, sporo nowych broni i zbroi, sporo nowych mapek, nowych mobów, ulepszaczy itd. wierzchowce takie jak np. reniferki (nie koniecznie muszą być), dużo ludzi. Nie chce dragona, gladora, pandory, xenoxa, balmory, ravii i innych tego typu serwerów, szukam czegoś dobrego.

Dodatkowe Info: Gdy skoncze grac na tym serwerze to chce sprzedac konto zeby ludzie kupili bo tak to czas zmarnowany :)

Nagroda za pomoc: Lajki

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niezbyt wysokim expie, sporo nowych broni i zbroi, sporo nowych mapek, nowych mobów, ulepszaczy itd. wierzchowce takie jak np. reniferki (nie koniecznie muszą być), dużo ludzi. Nie chce dragona, gladora, pandory, xenoxa, balmory, ravii i innych tego typu serwerów, szukam czegoś dobrego.

Dodatkowe Info: Gdy skoncze grac na tym serwerze to chce sprzedac konto zeby ludzie kupili bo tak to czas zmarnowany :)

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Evenest, Inorist, Divine s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac ;)

 

Dodatkowe Info:

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

Nagroda za pomoc: Lajki a niby co xD

http://surfacemt2.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niezbyt wysokim expie, sporo nowych broni i zbroi, sporo nowych mapek, nowych mobów, ulepszaczy itd. wierzchowce takie jak np. reniferki (nie koniecznie muszą być), dużo ludzi. Nie chce dragona, gladora, pandory, xenoxa, balmory, ravii i innych tego typu serwerów, szukam czegoś dobrego.

Dodatkowe Info: Gdy skoncze grac na tym serwerze to chce /Zakaz Handlu na MPC :)

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Diamondmt2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zarobek Allegro, KD, Yang itp

Dodatkowe Info:Chce zrobic Sure WP i nim dropic... Na s19 mam dobre eq na start tylko nie wiem czy to dobry serwer do zarobku poprzez allegro...

Moze lepiej od zera i s26? Mysle nad s26 i s19...

Nagroda za pomoc:LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zarobek Allegro, KD, Yang itp

Dodatkowe Info:Chce zrobic Sure WP i nim dropic... Na s19 mam dobre eq na start tylko nie wiem czy to dobry serwer do zarobku poprzez allegro...

Moze lepiej od zera i s26? Mysle nad s26 i s19...

Nagroda za pomoc:LIKE

S26

Wiecej ludzi gra i lepiej selnac na allegro.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zarobek Allegro, KD, Yang itp

Dodatkowe Info:Chce zrobic Sure WP i nim dropic... Na s19 mam dobre eq na start tylko nie wiem czy to dobry serwer do zarobku poprzez allegro...

Moze lepiej od zera i s26? Mysle nad s26 i s19...

Nagroda za pomoc:LIKE

 

S26, lepiej od zera, chociaż tam są normalne ceny.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zarobek Allegro, KD, Yang itp

Dodatkowe Info:Chce zrobic Sure WP i nim dropic... Na s19 mam dobre eq na start tylko nie wiem czy to dobry serwer do zarobku poprzez allegro...

Moze lepiej od zera i s26? Mysle nad s26 i s19...

Nagroda za pomoc:LIKE

 

Solar lub Syriusz.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zarobek Allegro, KD, Yang itp

Dodatkowe Info:Chce zrobic Sure WP i nim dropic... Na s19 mam dobre eq na start tylko nie wiem czy to dobry serwer do zarobku poprzez allegro...

Moze lepiej od zera i s26? Mysle nad s26 i s19...

Nagroda za pomoc:LIKE

 

Tylko ostatni serwer - Solar. :) Sprzedaj eq z s19 i kup na s26 i tak zacznij.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Raty 1000%+, serwer nie ma być PVP ani 4Fun ma być normalny, oprócz XenoXMT2

Dodatkowe Info: Pograłbym na fajnym privie, który ma duże raty

Nagroda za pomoc: Lajk

4021_19_03_09_12_29_23.png

10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Raty 1000%+, serwer nie ma być PVP ani 4Fun ma być normalny, oprócz XenoXMT2

Dodatkowe Info: Pograłbym na fajnym privie, który ma duże raty

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Mexillia, Glador, Elite, Dragon... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo szybkim expie 500/+ max lv 125-150 Easy-4fun

Dodatkowe Info: Taki serwer co nie ma dużo nowośći zabardzo tak śednio nie chce medium ;)

Nagroda za pomoc: Coś fajnego jak lajki ; ) 2 kontami

Grałem na : Glador/PandoraMt2/Mexilia/DiamondMT2/XenoxMt2/lomaxmt2/sagamt2/bloodymt2/i innych takich serwerów co mają po 250lv ;/ nie lubie takich

Chciałbym pograć na serwerze który jest nowy i ma zaledwie max 2 miesiące.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer musi być dopracowany, bez bugów. Chcem mieć przyjemność z gry, a nie się trudzić. Typ to MEDIUM/EASY serwer bez 6/7, lub łatwo będzie je zdobyć. Najlepiej jakby był pierścien anty-expa lecz nie musi być.

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej POLSKI. Raty? Nie ogarniam % i mnożnika, więc napiszę, że też MEDIUM/EASY. NIE PROPONUJCIE MI SERWERÓW Deco016 CZY JAK ON TAM MIAŁ ;D

Nagroda za pomoc: Lajki i 5*

1.png

Senthia.pl by ForGame!

Najlepszy, stabilny serwer Metin2 ! Tu zaczyna się Twoja przygoda!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:średni exp, nie dużo epików,itemów, żeby nie było bonów dużo pz i abs i wgl, żeby działał i był na kamer modzie,

aby było do 1000 ludzi

Dodatkowe Info: raty podobne jak do pandory mt2

Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dośc dobry exp, bez męczarni. Po 3-4 epiki. Wysoki % na ulepszenie. Taki easy /4fun !

Dodatkowe Info: 6/7 może byc lecz niekoniecznie, ale jeśli tak to bez bonów na klasy, dobra administracja. Serwery których nie biorę pod uwagę to: Camerion, Evora, Pandora, Xenox, Vanesia, Senthia, Reinor

Nagroda za pomoc: 5* + Like ! ;f

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: nie duzo sciagania , malo epikow. Dodatkowe Info:WYSOKIE RATY , NA MAXA , taki server DO PVP Nagroda za pomoc:LIKE

 

Mi to tego opisu z polskich serwerów pasuje tylko NewLongju... Jednak jeśli chcesz coś innego to idź do niemców np. tam prawie każdy to 4Fun... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Najszybszym expie, bardzo łatwej grze i tanimi itemkami.

Dodatkowe Info:Jak najszybciej osiągnąć najwyższy lvl ;DDD

Nagroda za pomoc:+5

36f00eca27984.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Najszybszym expie, bardzo łatwej grze i tanimi itemkami.

Dodatkowe Info:Jak najszybciej osiągnąć najwyższy lvl ;DDD

Nagroda za pomoc:+5

Pandora/Xenox/Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby łatwo się robiło eq i było tanio.

Dodatkowe Info: metin2.us czy metin2.co.uk?

Nagroda za pomoc: no lajk. xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...