Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 300/400+ ludzi

Dodatkowe Info: exp nie łatwy, eq dość łatwe do roboty, mały max lvl, 1/5 w shopie najlepiej, ale może dropić(6/7 może być)

Nagroda za pomoc:LIke

 

Ascrial tylko, że tam gra trochę więcej ludzi niż oczekujesz.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym serverze typu Eruris , GladoR ,

Dodatkowe Info: poprostu do łatwego expa łatwego robienia eq chce mieć też przyjemnośc z gry :D

Nagroda za pomoc: Like ;d

LinaresMt2

xxx

Opublikowano

Siema szukam serwera typu Starszy zanim wprowadzeniu tych broni i wg ... Imetin :P

Elitemt2

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Ascrial tylko, że tam gra trochę więcej ludzi niż oczekujesz.

chyba złą nazwę serwera podałeś, albo ja nie umiem go znaleźć ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy, bez 6/7 i jakiś systemow energi pasów itp. ;]
Dodatkowe Info:Ogarnięta maszyna i administracja 
Nagroda za pomoc:LIke

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy, bez 6/7 i jakiś systemow energi pasów itp. ;]

Dodatkowe Info:Ogarnięta maszyna i administracja 

Nagroda za pomoc:LIke

 Polecam ci Metinek.eu :) 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

argentus xD ninja jinno 

34tet95.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

Metinek.eu, Invoria, Alien2.

                                                                                      tumblr_mmp5ttWLvb1qlawd6o1_400.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwer medium 

Dodatkowe info : Serwer nie może istnieć więcej niż miesiąc , dużo ludzi , fajne mapy 95 + , pro zbroje biżu i broń , system petów , alchemik .

Nagroda : Lajk 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!

Szukam fajnego easy. Tylko proszę bez dużej ilości broni typu Xenox czy Argentus. Zależy mi na wojnach gildii. No i oczywiście żeby było z 1k+ ludzi

 

PS. grałem na Invorii, więc bez niej

Jeszcze pytanie czy opłaca się grać na Dreikon?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Coś jak PL tylko że więcej dropu kasy oraz expa. Po proszę serwer HARD.
Dodatkowe Info: Balmora. Nie chce Ravi, Vixa ani Balmory tylko coś innego.
Nagroda za pomoc: Reputka

szustyskill.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!

Szukam fajnego easy. Tylko proszę bez dużej ilości broni typu Xenox czy Argentus. Zależy mi na wojnach gildii. No i oczywiście żeby było z 1k+ ludzi

 

PS. grałem na Invorii, więc bez niej

Jeszcze pytanie czy opłaca się grać na Dreikon?

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!

Szukam fajnego easy. Tylko proszę bez dużej ilości broni typu Xenox czy Argentus. Zależy mi na wojnach gildii. No i oczywiście żeby było z 1k+ ludzi

 

PS. grałem na Invorii, więc bez niej

Jeszcze pytanie czy opłaca się grać na Dreikon?

 

Tak na dreikonie nadal gra sporo graczy. Jutro startuje Alien2. A za tydzien-2 Shivia. Virtaulmt2 ci nie polecam.

                                                                                      tumblr_mmp5ttWLvb1qlawd6o1_400.gif

Opublikowano

Tak na dreikonie nadal gra sporo graczy. Jutro startuje Alien2. A za tydzien-2 Shivia. Virtaulmt2 ci nie polecam.

Polecasz mu Aliena,ktory startuje po raz enty i skonczy jak poprzednie wersje? F**k logic...

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Coś jak PL tylko że więcej dropu kasy oraz expa. Po proszę serwer HARD.Dodatkowe Info: Balmora. Nie chce Ravi, Vixa ani Balmory tylko coś innego.Nagroda za pomoc: Reputka

Tiveria

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Polecasz mu Aliena,ktory startuje po raz enty i skonczy jak poprzednie wersje? F**k logic...

Tiveria

 

Naucz się czytać. Alien2 startuje 2 raz, poprzednio stał 4miechy. Dalej polecaj wszystkim Virtual.

                                                                                      tumblr_mmp5ttWLvb1qlawd6o1_400.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy, easy/medium. Dużo ludzi, epików, bez 6/7.
Dodatkowe Info: Serwer nowy, który stoi ok. 3-4-5 tyg.
Nagroda za pomoc: LIKE.

imetinlog_waxneqq.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy, easy/medium. Dużo ludzi, epików, bez 6/7.

Dodatkowe Info: Serwer nowy, który stoi ok. 3-4-5 tyg.

Nagroda za pomoc: LIKE.

Exoria.Pangea

                                                                                      tumblr_mmp5ttWLvb1qlawd6o1_400.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy, easy/medium. Dużo ludzi, epików, bez 6/7.

Dodatkowe Info: Serwer nowy, który stoi ok. 3-4-5 tyg.

Nagroda za pomoc: LIKE.

Mexilia , argentus ,

34tet95.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...