Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium max lvl 99 lub 105

Dodatkowe Info - Brak

Lastivia.eu - max 105 lvl

Snoe.pl - jest większy max level ale jutro startuje i możesz go sprawdzić.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:   Przyjemnym expie każdą klasą postaci
Dodatkowe Info:

 

Szukam servera easy na którym :

-nie ma 6-7 bonu

-gra ponad 400 graczy

-nie ma zbyt dużo epickiej biżuterii ( max 2-3 przeriobienia)

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun,pvp(all w is itp) najlepiej żeby był polski lecz może też być zagraniczny 
Dodatkowe Info:Musi grać +100 osób odpada:xenox ,linerasmt2,4funmt2,nexmt2,metekmt2 
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! 

Zależy mi najbardziej na : Przyjemnym szybkim Expie , duzymi wartosciami bonów (podobnymi do xenox,argentus) , 

Dodatkowe info : Odpada  Xenox,argentus,4funmt2,imetin

Za pomoc Like 

 

 Prosze o kilka propozycji ,a nie jednej typu LINARES.................... 

Opublikowano

Elo eloszka.... Gdzie lepiej TBD czy ravia s1???

TBD, więcej osób i lepsza atmosfera.

Nie wiem gdzie grać !

Zależy mi najbardziej na : Przyjemnym szybkim Expie , duzymi wartosciami bonów (podobnymi do xenox,argentus) ,

Dodatkowe info : Odpada Xenox,argentus,4funmt2,imetin

Za pomoc Like

 

Prosze o kilka propozycji ,a nie jednej typu LINARES....................

Glador

Pandora

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać ! 

Zależy mi najbardziej na : serwerze easy gdzie szybko mozna wbic lvl i łatwo z eq,

Dodatkowe info: Musi grac 500+ ludzi

za pomoc like

 

Imetin , invoria 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać !

Zależy mi najbardziej na : serwerze easy gdzie szybko mozna wbic lvl i łatwo z eq,

Dodatkowe info: Musi grac 500+ ludzi

za pomoc like

Xenox

Pandora

Virtual

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać ! 

Zależy mi najbardziej na : serwerze easy gdzie szybko mozna wbic lvl i łatwo z eq,

Dodatkowe info: Musi grac 500+ ludzi

za pomoc like

 

Pandora mt2 . imetin - trudno lvl trudno eq ^^

27c829668b186a82gen.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać ! 

Zależy mi najbardziej na : serwerze easy gdzie szybko mozna wbic lvl i łatwo z eq,

Dodatkowe info: Musi grac 500+ ludzi

za pomoc like

 

 argentus mexilia wexoria 

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Ravia.eu... warto tam jeszcze grać? :)

Dodatkowe Info:

Server bylby na dlugi czas gry.

Nagroda za pomoc:

Like i *5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Ravia.eu... warto tam jeszcze grać? :)

Dodatkowe Info:

Server bylby na dlugi czas gry.

Nagroda za pomoc:

Like i *5

Stary serwer juz nie warto (Ascarial 4000 osob online) lepiej tam zagrac.

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:   Przyjemnym expie każdą klasą postaci
Dodatkowe Info:

 

Szukam servera easy na którym :

-nie ma 6-7 bonu

-gra ponad 400 graczy

-nie ma zbyt dużo epickiej biżuterii ( max 2-3 przeriobienia)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:   Przyjemnym expie każdą klasą postaci

Dodatkowe Info:

 

Szukam servera easy na którym :

-nie ma 6-7 bonu

-gra ponad 400 graczy

-nie ma zbyt dużo epickiej biżuterii ( max 2-3 przeriobienia)

 

ShivaMt2 ew mexilia v2

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Ravia.eu... warto tam jeszcze grać? :)

Dodatkowe Info:

Server bylby na dlugi czas gry.

Nagroda za pomoc:

Like i *5

LinaresMt2.pl ;)

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanie rzeczy KD itd
Dodatkowe Info:Planuje grać od nowa na Globalu
Nagroda za pomoc:Lajk ziom!

PRIV taki żeby był normal ?

76561198115213832.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanie rzeczy KD itd

Dodatkowe Info:Planuje grać od nowa na Globalu

Nagroda za pomoc:Lajk ziom!

Shivamt2  invoria imetin Ascarial 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanie rzeczy KD itd

Dodatkowe Info:Planuje grać od nowa na Globalu

Nagroda za pomoc:Lajk ziom!

Na Globalu nie opyla się .

  • ASCARIAL 4000 OSÓB+
  • Ravia 

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanie rzeczy KD itd

Dodatkowe Info:Planuje grać od nowa na Globalu

Nagroda za pomoc:Lajk ziom!

PRIV taki żeby był normal ?

Global- SG

 

 

Na Globalu nie opyla się .

  • ASCARIAL 4000 OSÓB+
  • Ravia

Cztery tysiące osób? Tam max 1,1k gra <_<

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: , Zależy mi bardzo zagranie na servie oczywiście prywatnym (dedyk) który nie dawno powstał mało epików taki medium :).
Dodatkowe Info: co polecacie :)
Nagroda za pomoc: lajkiii

 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na easy/medium z małom ilościom epików i ulepszaczy

Dodatkowe Info: Bez jakiś kd +9  żeby bony w eq było trudno jak na diamondmt2 najlepiej podobny do Diamondmt2 odpowiedź na teraz

Nagroda za pomoc: Lajk ^^

Opublikowano

Global- SG

 

 

Cztery tysiące osób? Tam max 1,1k gra <_<

 

No 4k na pewno nie ma. Jakieś 1-1,5k graczy jest max 

Na Ascarialu gra +2k. :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na easy/medium z małom ilościom epików i ulepszaczy

Dodatkowe Info: Bez jakiś kd +9  żeby bony w eq było trudno jak na diamondmt2 najlepiej podobny do Diamondmt2 odpowiedź na teraz

Nagroda za pomoc: Lajk ^^

 

Taurios

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...