Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, żeby miał +400 osób online, max lvl w 2-3 dni, zrobienie max eq w 3-4 dni.
Dodatkowe Info: Grałem na mortyriusz.
Nagroda za pomoc: Like? 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Żeby podczas expienia.Dropiły jakiś skrzynie z których będzie można coś fajnego zdobyć
Dodatkowe Info:Nie chce serwerów typu max 255 lv,maksymalnie jakiś 105lv.
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!Pomocy!

Potrzebny mi serwer typu Diamond MT2,ZZyok,Ghwww,Lub stary Promt2

Brak Kd+9

W broni nie może być PŻ LUB PE!

Exp Medium/Easy

Łatwo o eq :)

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!Pomocy!

Potrzebny mi serwer typu Diamond MT2,ZZyok,Ghwww,Lub stary Promt2

Brak Kd+9

W broni nie może być PŻ LUB PE!

Exp Medium/Easy

Łatwo o eq :)

PandoraMT2.pl + 1800 , 2000k online :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium 
Dodatkowe Info: MA byc podobny do ErurisMt2 najlepiej :) skille na P u handlarzy byle nie robic samemu

6/7b nie klasowe max 250lvl :)
Nie ma takich fajnych serwerow w 1 zzakladce "PUblikacje serwerow" wiec raczej stamtad nie polecajcie najlepiej niech to bedzie stary a dobry serwer :)
I brak tych wszystkich kd ludzi traumy itp ...
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej naSerwer Easy/4Fun
Dodatkowe InfoMax. lvl w 1 dzień, 1000+ graczy, brak 6-7 (no chyba, że nie ma klasowych), stalki/bronie u handlarzy

 

Nagroda za pomoc: Lajki =)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!Pomocy!

Potrzebny mi serwer typu Diamond MT2,ZZyok,Ghwww,Lub stary Promt2

Brak Kd+9

W broni nie może być PŻ LUB PE!

Exp Medium/Easy

Łatwo o eq :)

Invoria

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! POMOCY!

Potrzebny mi serwer typu CHINOL - gdzie max lv wbija się w 1dzień ! (najlepiej jeszcze w m1 :D) a zdobycie EQ to PESTKA :P

SERWER NIE MUSI BYĆ POLSKI !!!! Ma to być typowy EASY/4FUN :D

Za pomoc LAJKI !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info: Dużo graczy... Nie wstawiać mi tu żadnych serwerów gdzie jest 400 osób i puste m1, ma być dużo osób.
Nagroda za pomoc: Lajk

88980808639483698438.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Dużo graczy... Nie wstawiać mi tu żadnych serwerów gdzie jest 400 osób i puste m1, ma być dużo osób.

Nagroda za pomoc: Lajk

Ascarial (1k)

Pandorum(600)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!Pomocy!

Potrzebny mi serwer typu Diamond MT2,ZZyok,Ghwww,Lub stary Promt2

Brak Kd+9

W broni nie może być PŻ LUB PE!

Exp Medium/Easy

Łatwo o eq :)

Pangeayt2

Gram tam aktualnie, z niczym nie mam problemów ale tez wszystkiego w 1-2 dni nie ogarniesz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, max bony, nowy, bez wydawania na is, bez 6/7
Dodatkowe Info: Odpada Pangeayt2, Deila.eu, i te inne z 6/7.
Nagroda za pomoc: lubie to

2lj00au.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, max bony, nowy, bez wydawania na is, bez 6/7

Dodatkowe Info: Odpada Pangeayt2, Deila.eu, i te inne z 6/7.

Nagroda za pomoc: lubie to

Invoria.pl

Opublikowano

Invoria.pl

 

Czytaj dokladnie, nowy serwer czyli tydzien/dwa.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, max bony, nowy, bez wydawania na is, bez 6/7

Dodatkowe Info: Odpada Pangeayt2, Deila.eu, i te inne z 6/7.

Nagroda za pomoc: lubie to

2lj00au.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, max lvl 120, ulepszacze żeby łatwo dropiły
Dodatkowe Info: aby nie było za dużo zbrojek/broni nowych
Nagroda za pomoc: lubie to

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na : Easy na którym gra dużo osób a eq można zrobić poprzez ulepszacze.

Dodatkowe informacje : Grałem na Invorii, nie chce ProMT2 ( full IS )


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, max lvl 120, ulepszacze żeby łatwo dropiły
Dodatkowe Info: aby nie było za dużo zbrojek/broni nowych
Nagroda za pomoc: lubie to

 Ascarial.

Pandorum.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać,pomocy!

Serw typu (Glador).Stary Promt2

Raty +1500%

Brak Kd+9

W broni nie może być PŻ LUB PE

Max LVL da się wbić w 1-3 Dni

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, max bony, nowy, bez wydawania na is, bez 6/7

Dodatkowe Info: Odpada Pangeayt2, Deila.eu, i te inne z 6/7.

Nagroda za pomoc: lubie to

Exoria ;)


 

Zapamiętaj - Bez starań nigdy nie ma wyników.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Małej ilości epików, lvl-u max 120, sporej ilości graczy, expie dość szybkim i łatwości wbijana skilli.
Dodatkowe Info: Tęsknię za starymi serwerami, takimi jak CsYt2 itd. I żeby gracze którzy wydają na IS nie mieli aż takiej przewagi
Nagroda za pomoc: lubie to

Opublikowano

Polecam Sheila.pl - Serwer Easy/Medium co prawda startuję pod koniec wakacji ale na prawdę warto zawitać...

Robiony w stylu serwerów typu Azmal czy też Reinor (mam na myśli tutaj raty, max lvl 180 itd itp) :P

 

 

 

Opublikowano

Niby się trzyma, ale ludzi nie ma (tzn. jest ich mało) :D A serwer bez ludzi=upadek.

a co powiesz na temat Ravii?

Opublikowano

a co powiesz na temat Ravii?

Brak kontaktu z administracją, ale banują każdego bota. Pełno gimbusów bez kultury. Ogólnie nie polecam.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej

na: max lvl 200-250 około, easy

Dodatkowe Info: gram aktualnie na ascarialu, ale szukam serwera który jest przeciwieństwem czyli ogarniętego easy. Bon 6/7 może być, nowe mapki, ciekawe dungeony, ładne sety eq. Zastanawiam się nad Deila, PangeaYT2 może coś innego ? nie chcę starych serwerów

Nagroda za pomoc: limit like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej

na: max lvl 200-250 około, easy

Dodatkowe Info: gram aktualnie na ascarialu, ale szukam serwera który jest przeciwieństwem czyli ogarniętego easy. Bon 6/7 może być, nowe mapki, ciekawe dungeony, ładne sety eq. Zastanawiam się nad Deila, PangeaYT2 może coś innego ? nie chcę starych serwerów

Nagroda za pomoc: limit like

PangeaYT2 polecam!

-nowy serwer

-łatwo się wybić

-nie ma trudu jeśli chodzi o exp ale nie ma też tak, że w 2h wbijesz max lvl

-bon 6/7 i kd +8 gwarantują ciekawe pvp w późniejszym czasie

-serwer nie jest przepchany petami, kostiumami, zwierzaczkami, lizaczkami itp. tylko dobry klimat metina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...