Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard, dużo graczy(ponad 400), rozsądny IS, równowaga klas, stabilny na którym można dłużej pograć i przede wszystkim ogarnięta administracja. Szukam podobieństwa do Concordii.

 

Grałem na : Ravia, Concordia.

 

Nagroda za pomoc: Co tylko zapragniesz ;]

Pandorum

Thoria.eu (tutaj liczba osób się wacha między 300-400 ale ludzi przybywa)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pandorum

Thoria.eu (tutaj liczba osób się wacha między 300-400 ale ludzi przybywa)

Dzieki wielkie ^^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwy serwer, coś ak. stary ProMT2 itd.
Dodatkowe Info: Szybko max lvl łatwo zrobić Eq, i żeby grali ludzie ;)
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwy serwer, coś ak. stary ProMT2 itd.

Dodatkowe Info: Szybko max lvl łatwo zrobić Eq, i żeby grali ludzie ;)

Nagroda za pomoc: Like

Invoria.pl, aktualnie liczba osób online 1049 ;]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwy serwer, coś ak. stary ProMT2 itd.

Dodatkowe Info: Szybko max lvl łatwo zrobić Eq, i żeby grali ludzie ;)

Nagroda za pomoc: Like

Invoria

iMetin [ 600 osób].

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Jeszcze chciałbym się zapytać o serwer Concordia. Trzyma się jakoś czy już upada?

Opublikowano

Jeszcze chciałbym się zapytać o serwer Concordia. Trzyma się jakoś czy już upada?

Niby się trzyma, ale ludzi nie ma (tzn. jest ich mało) :D A serwer bez ludzi=upadek.

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy
Dodatkowe Info: Podobny do upadłego " Divine World "
Nagroda za pomoc:Lajk. 5*

"   Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...   "

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy,Medium
Dodatkowe Info: Bronie oraz Zbroje takie jak na PL'u (na 105 lvl) oraz żeby serwer był stabilny (nie na 1 miesiąc)
Nagroda za pomoc: Like + 5 w profillu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwy serwer, coś ak. stary ProMT2 itd.

Dodatkowe Info: Szybko max lvl łatwo zrobić Eq, i żeby grali ludzie ;)

Nagroda za pomoc: Like

LinaresMt2

Bardzo szybki exp, codziennie eventy, co miesiąc turnieje pvp.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy

Dodatkowe Info: Podobny do upadłego " Divine World "

Nagroda za pomoc:Lajk. 5*

 

Tak samo.

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy

Grałem na Xenox(Upadł),IMetin,Promt2(stare),ZZyok,Ghwww,I innych

Ale poszukuje serwera z +900 raty expa

Max Lvl 250

Żeby nie było 100 ulepszeń samych zbroi  jak na Xenoxie

Graczy + 400

Brak kd +9! I luda itp

Jak Stary glador tylko bez kd +9 :)

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy

Grałem na Xenox(Upadł),IMetin,Promt2(stare),ZZyok,Ghwww,I innych

Ale poszukuje serwera z +900 raty expa

Max Lvl 250

Żeby nie było 100 ulepszeń samych zbroi  jak na Xenoxie

Graczy + 400

Brak kd +9! I luda itp

Jak Stary glador tylko bez kd +9 :)

o.O na ZZyok grałeś widzę, też tam grałem, ale kiedy to było. :D

Ja polecam Ci LinaresMt2. Max lvl (255) wbijesz w 2h, codziennie eventy, bossy na każdej mapce i bardzo dobry system ulepszeń. Tu masz link do clienta: https://mega.co.nz/#!H5ImQTxA!StC62Ey7ceHnpXACs44ujUdm10IzmmX5m0ZV1NbUuZQ . Najlepiej pobieraj przez google chrome jeżeli nie działa pobiearnie np. na mozilli.

xxx

Opublikowano

Szukam serwera pod pvp. Dobrze by bylo gdyby byl polski, ale zagraniczny tez moze byc. Nie chve serwera typu Hammer gdzie jest 72726262626 rodzaj bonow, a do kazdego przedmiotu mozna wbix absy 50% i 1000 inta.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server easy/4fun
Dodatkowe Info:graczy tak z 500 online , system ulepszen dosc bogaty 
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/easy
Dodatkowe Info:Dużo graczy, fajny system ulepszen
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/easy

Dodatkowe Info:Dużo graczy, fajny system ulepszen

Nagroda za pomoc: Lajk

Fajny tzn. jaki?? Narazie polecam:

Invoria

Virtual

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 400+ osób online, serwer easy, bardziej do pvp.

Dodatkowe Info: Serwer oldschool ! :D

Nagroda: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, 200+ osób online
Dodatkowe Info: W miarę nowy, max 2-3 miesiące
Nagroda za pomoc:like

3821057498_2ee6478d98.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:6/7 bon jak na serwerze pandora mt2  serwer easy
Dodatkowe Info:grałem na virtualu,pandorze,dragonie,pangeayt2,centurius,
Nagroda za pomoc:lajki przez miesiąc + 5* w profilu :D 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: serwer medium.Max lvl najlepiej do 125.Dużo graczy minimum+300.Przyjemny exp i najlepiej serwer na którym nie trzeba wydawać ani złotówki żeby coś osiągnąć.


Dodatkowe Info: Na serwerze legalny bs(bonus switcher).Skille odrazu na P. W miarę zbalansowane pvp .


Nagroda: Lajki+5 w profilu :) 


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:6/7 bon jak na serwerze pandora mt2 serwer easy

Dodatkowe Info:grałem na virtualu,pandorze,dragonie,pangeayt2,centurius,

Nagroda za pomoc:lajki przez miesiąc + 5* w profilu :D

Elitemt2

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:6/7 bon jak na serwerze pandora mt2 serwer easy

Dodatkowe Info:grałem na virtualu,pandorze,dragonie,pangeayt2,centurius,

Nagroda za pomoc:lajki przez miesiąc + 5* w profilu :D

iMetin

EliteMT2

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:6/7 bon jak na serwerze pandora mt2  serwer easy

Dodatkowe Info:grałem na virtualu,pandorze,dragonie,pangeayt2,centurius,

Nagroda za pomoc:lajki przez miesiąc + 5* w profilu :D 

LinaresMt2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, 200+ osób online

Dodatkowe Info: W miarę nowy, max 2-3 miesiące

Nagroda za pomoc:like

LinaresMt2

Stoi ponad rok. To jest serwer 4fun/easy i nie ma problemów z wyrobieniem się z eq. Max lvl w 2h. Przede wszystkim jest stabilny.

Rejestracja http://linaresmt2.pl/account.html

Download https://mega.co.nz/#!H5ImQTxA!StC62Ey7ceHnpXACs44ujUdm10IzmmX5m0ZV1NbUuZQ

Najlepiej pobierać przez google chrome.

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...