Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 500+ osob, nowy serwer albo juz jakis starszy ale stabilny z pewnoscia ze nie padnie tak szybko, jakis serwer z dungeonami z mozliwoscia pojscia solo.

Dodatkowe Info: Ew. dolacze do ekipy na takim serwie.

Nagroda za pomoc: Like

Ascarial

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: SERWER PODOBNY DO NEWLOGJU 2 99LV MAX KD+4 MEDIUM MOŻE BYC ZAGRANICZN JAK NAJPARDZIEJ NIE MUSI BYC SPOL
Dodatkowe Info:Prosze bardzo o podoowiec jakies link z góry dzienkuje grałem na ascrial
Nagroda za pomoc:5 lajk w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy-medium, ale chińskim :) Polskie nie wchodzą w gre bo to same ścierwa.

Dodatkowe Info: --------

Nagroda za pomoc: Limit :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Max lvl w 3 dni max da się wbić .

Serwer easy

Bez kd +9

MIn 300+ osób online 

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Max lvl w 3 dni max da się wbić .

Serwer easy

Bez kd +9

MIn 300+ osób online

Metinek.eu

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!
Interesuje mnie serwer coś pokroju csyt2 czyli 3 dni i mam full eq z fiull lvlem (Bez isu) Moze być zagraniczny ( Ale Angielski lub Niemiecki z ang clientem bądź spolsczeniem:) Chodzi poprostu o to , że mam tydzień wolny i chciałbym się pobawić
Serwer easy/4fun
 Muszą grać jacyś Polacy! Jeżeli to zagraniczny ;p Nowości nie musi być dużo ale muszą być. LVl ? Moze być250 może być300 bez różnicy
MIn 500+ osób online by było z kim zrobićgildie i PVP rozwinąć

Ps. Proszę bez HammeraMT2 - Szukam serwera na którym trzeba chociaż te kila godzin poexpic :P

 

Daje za to 3x Limit + i do tego 5 gwiazdek! :)

43242342423.jpg]
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 500+ osob, nowy serwer albo juz jakis starszy ale stabilny z pewnoscia ze nie padnie tak szybko, jakis serwer z dungeonami z mozliwoscia pojscia solo.

Dodatkowe Info: Ew. dolacze do ekipy na takim serwie.

Nagroda za pomoc: Like

VirtualMT2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Witam!

Wiem że powstalo juz troche podobnych tematów jednak nigdzie nie mogę znaleźć czegoś dla siebie.

Przejdę od razu do rzeczy:

Jak w temacie poszukuję easy/medium serwa na którym:

 

-Nowy serw połowa start połowa 2013 najlepiej 2014

-gra dużo osob
-fajnie by było bez 6/7 no ale jak już są to trudno
-Jakies fajne zbroje/bronie na wyższy lvl
-Nowe mapki
-No i żeby nie biegalo dużo ludzi z max lvlami

Pisząc EASY/MEDIUM mam na myśli to że nie trzeba wbijac 30lvl przez 3-4 dni przy dużej intensywonści grania.

 

Grałem na serwerach: EliteMT2,AvalonMT2,XenoxMT2,AscarialMT2,BloodyMT2


Z góry dzieki za wszelką pomoc w poszukiwaniach ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:dużej ilości graczy , trudnym poziomie (prywatny serwer), aktywności administracji , bez dużej ilości nowinek 
Dodatkowe Info:dobrze byłoby gdyby była dobra atmosfera na serwerze
Nagroda za pomoc: lajk

2dhsfhw.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:dużej ilości graczy , trudnym poziomie (prywatny serwer), aktywności administracji , bez dużej ilości nowinek 

Dodatkowe Info:dobrze byłoby gdyby była dobra atmosfera na serwerze

Nagroda za pomoc: lajk

Ascarial

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:dużej ilości graczy , trudnym poziomie (prywatny serwer), aktywności administracji , bez dużej ilości nowinek 

Dodatkowe Info:dobrze byłoby gdyby była dobra atmosfera na serwerze

Nagroda za pomoc: lajk

W tą niedzielę 27 o 17 startuje MPCforum Hard :) Więc można powalczyć o Topkę na równo z każdym :)

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Witam!

 

Wiem że powstalo juz troche podobnych tematów jednak nigdzie nie mogę znaleźć czegoś dla siebie.

 

Przejdę od razu do rzeczy:

 

Jak w temacie poszukuję easy/medium serwa na którym:

 

-Nowy serw połowa start połowa 2013 najlepiej 2014

-gra dużo osob

-fajnie by było bez 6/7 no ale jak już są to trudno

-Jakies fajne zbroje/bronie na wyższy lvl

-Nowe mapki

-No i żeby nie biegalo dużo ludzi z max lvlami

 

Pisząc EASY/MEDIUM mam na myśli to że nie trzeba wbijac 30lvl przez 3-4 dni przy dużej intensywonści grania.

 

Grałem na serwerach: EliteMT2,AvalonMT2,XenoxMT2,AscarialMT2,BloodyMT2

 

 

Z góry dzieki za wszelką pomoc w poszukiwaniach ;)

LinaresMt2

Biega dużo ludzi z max lvl dlatego, że wbija się go w 3h :)

xxx

Opublikowano

Pomocy! Szukam serva !

 

Rodzaj serva: Najlepij serv z duzym dmg fun/pvp 0 expa :)

 

Gralem na servach : Metinek.eu niestety trzeba expic , nextmt2 fajny ale mi sie znudzil ten derin :) 4funmt2 same is sam mialem full is ale sprzedalem :) 4death padl ;C

 

P.S : Prosze servy tylko bez expa 0 expa najwyrzej mozna ulepki podropic albo cos takiego ...

 

Nagroda za pomc : Lajk* + 5 w profilu :)

Opublikowano

Pomocy! Szukam serwera

Rodzaj serwera: Kiedyś oglądałem prezentacje pewnego privka na którym wbijało się maxa i zaczynało od 1 lvl dostając nad głową postaci znaczek mówiący o tym który raz wbiło się maxymalny poziom (były to chyba brązowe srebrne i złote ikonki) prezentacje tego serwera widziałem jakoś na początku lipca, ale nie mogę sobie przypomnieć jak nazzywał się ten serwer.

Szukałem go wielokrotnie ale bez jakiego kolwiek rezultatu.

I tu pojawia się moje pytanie. Czy wie ktoś jak nazywał się ten serwer i czy w ogóle wystatrował?

Nagroda za pomoc like + 5 w profilu !

Opublikowano

Pomocy! Szukam serva !

 

Rodzaj serva: Najlepij serv z duzym dmg fun/pvp 0 expa :)

 

Gralem na servach : Metinek.eu niestety trzeba expic , nextmt2 fajny ale mi sie znudzil ten derin :) 4funmt2 same is sam mialem full is ale sprzedalem :) 4death padl ;C

 

P.S : Prosze servy tylko bez expa 0 expa najwyrzej mozna ulepki podropic albo cos takiego ...

 

Nagroda za pomc : Lajk* + 5 w profilu :)

 

Hammermt2

4funmt2

da270045f997aed311b13ea95ec42bb9.gif


 


[50] - [100] - [150] - [200]  - [250] - [300] - [350] - [400]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:milej atmosferze ogarnietych graczach i dostepnych zmiankach i max lv okolo 100  i exp medium i max i jesli chodzi o epiki to malo 
Dodatkowe Info:chcialbym z kims tam zagrac jestem ogarnietym graczem musze sie jeszcze troche nauczyc ale daje rade.
Nagroda za pomoc:Like i moze moge polecic :D
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:milej atmosferze ogarnietych graczach i dostepnych zmiankach i max lv okolo 100  i exp medium i max i jesli chodzi o epiki to malo Dodatkowe Info:chcialbym z kims tam zagrac jestem ogarnietym graczem musze sie jeszcze troche nauczyc ale daje rade.Nagroda za pomoc:Like i moze moge polecic :D

 

Balmora.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Balmora.pl

nie ma dostepnych zmianek trzeba kupywac od innych graczy a wogóle boje sie ze mnie wieprz okradnie 

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color] Serwerze medium z sporą ilością ludzi 10ku do G oraz częstymi eventami
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Bez isa
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color] Lajk

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color] Serwerze medium z sporą ilością ludzi 10ku do G oraz częstymi eventami

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Bez isa

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color] Lajk

Pandorum

Ascarial

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...