Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium około 1k osób

Dodatkowe Info: najlepiej żeby to był serwer, który powstał w 2014 roku lub serwer który powstaje i ma duże zainteresowanie

Nagroda za pomoc: lajki!

Sprawdz exorie. Wallander ma tam nagrywac.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard

Dodatkowe Info:

serwer typu nostidla/ locmt2  max 105 lvl najlepiej zeby serwer powstal w tym miesiacu lub pod koniec czerwca i 400 osob onlline+

Może acarial, choć serwer już stoi od grudnia i max lvl 132, ale ponad 2k ludzi online.

Ewentualnie pandorummt2, około 500 online jest.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  medium/hard 
Dodatkowe Info: mila atmosfera , powstaly w 2014 , cos jak tiveria.pl, 
Nagroda za pomoc: LAJK!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard

Dodatkowe Info: mila atmosfera , powstaly w 2014 , cos jak tiveria.pl,

Nagroda za pomoc: LAJK!

Pandorum

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  medium/hard 

Dodatkowe Info: mila atmosfera , powstaly w 2014 , cos jak tiveria.pl, 

Nagroda za pomoc: LAJK!

Astilia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze aby się fajnie i szybko expiło oraz dropieniu ulepszaczy itp.
Dodatkowe Info: Serwer łatwy, nowe itemki(broń,zbroja itp).
Nagroda za pomoc: - Milion like'ów.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze aby się fajnie i szybko expiło oraz dropieniu ulepszaczy itp.

Dodatkowe Info: Serwer łatwy, nowe itemki(broń,zbroja itp).

Nagroda za pomoc: - Milion like'ów.

 

Metinek.ue, Invoria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Że w 1 max 3 dni wbiję max lvla, mało questów (najlepiej wgl żeby nie było), wojny gildii, pvp

Dodatkowe info: W miarę dużo os +350, typowy 4fun/easy serwer, najlepiej bez 6/7 bon, lecz mogą być, wojny gildii, pvp.

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Że w 1 max 3 dni wbiję max lvla, mało questów (najlepiej wgl żeby nie było), wojny gildii, pvp

Dodatkowe info: W miarę dużo os +350, typowy 4fun/easy serwer, najlepiej bez 6/7 bon, lecz mogą być, wojny gildii, pvp.

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Glador bądź DivineWorld s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Że w 1 max 3 dni wbiję max lvla, mało questów (najlepiej wgl żeby nie było), wojny gildii, pvp

Dodatkowe info: W miarę dużo os +350, typowy 4fun/easy serwer, najlepiej bez 6/7 bon, lecz mogą być, wojny gildii, pvp.

Nagroda za pomoc: Lajki :)

promt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze aby się fajnie i szybko expiło oraz dropieniu ulepszaczy itp.

Dodatkowe Info: Serwer łatwy, nowe itemki(broń,zbroja itp).

Nagroda za pomoc: - Milion like'ów.

LinaresMt2 - POLECAM :)

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  medium/hard 

Dodatkowe Info: mila atmosfera , powstaly w 2014 , cos jak tiveria.pl, 

Nagroda za pomoc: LAJK!

 

Niestety na razie nie ma i wątpię czy będzie wgl kiedyś godny następca tego priva jakim była tiveria (chyba że jakimś trafem balon się odnajdzie i zrobi s2 :D)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najlepiej odzwierciedlającym polskiego globala z początków (raty, drop, trudność, ilość graczy, brak nowych ulepszeń i map, praktycznie wszystko)
Dodatkowe Info: Chciałbym pograć w "starego metina" dobrze gdyby serwer był po polsku ewentualnie żeby grało dużo polaków. Ale lepiej żeby był po polsku.
Nagroda za pomoc: Lajk?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najlepiej odzwierciedlającym polskiego globala z początków (raty, drop, trudność, ilość graczy, brak nowych ulepszeń i map, praktycznie wszystko)

Dodatkowe Info: Chciałbym pograć w "starego metina" dobrze gdyby serwer był po polsku ewentualnie żeby grało dużo polaków. Ale lepiej żeby był po polsku.

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

 

 

LomaxMT2, HybridsMT2, Tiveria.pl, Alestia, Ascarial, IneriS.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze aby się fajnie i szybko expiło oraz dropieniu ulepszaczy itp.

Dodatkowe Info: Serwer łatwy, nowe itemki(broń,zbroja itp).

Nagroda za pomoc: - Milion like'ów.

Invoria

iMetin

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mało epiki lub wcale najlepiej max 99 medium lub jakis 4fun nie 4funmt2
Dodatkowe Info: Coś w stylu newlonguj2 lub cos w podobie
Nagroda za pomoc:5 Lajk  :)

3181172649.png

 

"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki."

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało epiki lub wcale najlepiej max 99 medium lub jakis 4fun nie 4funmt2

Dodatkowe Info: Coś w stylu newlonguj2 lub cos w podobie

Nagroda za pomoc:5 Lajk  :)

Taveria, Deliner, CsYt2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Brak 6/7 bonów Medium/Hard Żeby powstał nie dawniej niż rok temu.

Dodatkowe Info: Mogą być na nim epiki max lvl obojętnie.

Nagroda za pomoc:5 Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Brak 6/7 bonów Medium/Hard Żeby powstał nie dawniej niż rok temu.

Dodatkowe Info: Mogą być na nim epiki max lvl obojętnie.

Nagroda za pomoc:5 Lajk

Ascarial, ArkadiaMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Serwer medium lvl najlepiej do 99lvl lub 120lvl ( bardziej wole 99).Koń bojowy na start.Exp przyjemny.

Dodatkowe Info: Jak najmniej epików i ulepszaczy
Nagroda za pomoc:Lajk :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Serwer medium lvl najlepiej do 99lvl lub 120lvl ( bardziej wole 99).Koń bojowy na start.Exp przyjemny.

Dodatkowe Info: Jak najmniej epików i ulepszaczy

Nagroda za pomoc:Lajk :D

NewLongju2, Tavia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Brak 6/7 bonów Medium/Hard Żeby powstał nie dawniej niż rok temu.

Dodatkowe Info: Mogą być na nim epiki max lvl obojętnie.

Nagroda za pomoc:5 Lajk

astilia, ascarial

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...