Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

astilia, ascarial

Pomimo tego, że Ascarial ma 132 lv max to przychylam się do tej propozycji. Ciężko znaleźć dobrego meda/harda.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 10  do G, Zmiankach i Dodaniach z mobów, Brak misji początkowych typu, zdobądź kiszke wilka albo spytaj się co na obiad, łatwej komunikcji z GM oraz żeby serwier miał max. 20 dni.
Dodatkowe Info: -BRAK-
Nagroda za pomoc: Lajk ;) Nie znam się w jaki sposób kogoś nagrodzić za pomoc, znam tylko lajki ;)

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy,rozbudowa, 6/7 moze byc ale na expa

Dodatkowe info: Wymiencie mi serwery na których jest conajmniej 500 graczy online...Oprócz hardów ( Nie Invoria,Ascarial,Dreikon,Pandora)
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy,rozbudowa, 6/7 moze byc ale na expa

Dodatkowe info: Wymiencie mi serwery na których jest conajmniej 500 graczy online...Oprócz hardów ( Nie Invoria,Ascarial,Dreikon,Pandora)

Nagroda za pomoc: lajki

imetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Epiki mogą być , rozchodzi mi sie o ulepszacze <ma być ich jak najmniej> , serwer easy max tydzien 250 lvl :P <moze być wyższy>
Dodatkowe Info: Coś w stylu xenoxa albo argentusa lecz z mniejszą ilością ulepszaczy , epicków :D 
Nagroda za pomoc: Lajk 

Nudy ;c

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Epiki mogą być , rozchodzi mi sie o ulepszacze <ma być ich jak najmniej> , serwer easy max tydzien 250 lvl :P <moze być wyższy>

Dodatkowe Info: Coś w stylu xenoxa albo argentusa lecz z mniejszą ilością ulepszaczy , epicków :D 

Nagroda za pomoc: Lajk 

mortyriusz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej naPlikach serwerowych by RyKoX v2, max 250lvl, 

Dodatkowe Info: Server w stylu xenoxa lub argentusa, najlepiej zeby byl to nowszy server max 1,5 poltora roku, mile widziane 1k+ osob na servie :)  (nie motyriusz)
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prywatnym Serverze

Dodatkowe Info: Prywatny Server, nie hamachi, to ma być polski server oraz ma być bardzo ale to bardzo Easy

Nagroda za pomoc: Like?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prywatnym Serverze

Dodatkowe Info: Prywatny Server, nie hamachi, to ma być polski server oraz ma być bardzo ale to bardzo Easy

Nagroda za pomoc: Like?

argentus

Opublikowano

argentus

można jakiś server na taki stary komputer? w sensie to mi się 1 godz client pobiera -,-

Opublikowano

można jakiś server na taki stary komputer? w sensie to mi się 1 godz client pobiera -,-

wyłącz zbędne aplikacje bo pewnie ci spowolniają pobieranie, ew. pobierz program do ściągania rzeczy typu idm

Opublikowano

można jakiś server na taki stary komputer? w sensie to mi się 1 godz client pobiera -,-

przeciętny client waży 900mb więc prawie każdy się tak będzie pobierał. Szybkość zależy tylko od Twojego łącza oraz hostingu

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Brak 6/7 bonów Medium/Hard Żeby powstał nie dawniej niż rok temu.

Dodatkowe Info: Mogą być na nim epiki max lvl obojętnie.

Nagroda za pomoc:5 Lajk

Astillia.pl

max 105

Duzo dungeonow

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy lvl najlepiej do 99lvl lub 120lvl ( bardziej wole 99).Koń bojowy na start.Exp jak na easy ale troche trudniej z eq.

Dodatkowe Info: Jak najmniej epików.Ulepki tylko na epiki lub na +6up.
Nagroda za pomoc:Lajk  :D

Opublikowano

Szukam już serwera ok 3 lat i nie znalazłem, który spełniałby poniższe warunki oraz, który stal by wiecej niz miesiac. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


 

Szukam serwera gdzie:

 

-easy/medium

 

-bony 1-5  wartości zawsze wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

 

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

 

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

 

 -serwer PL !

 

-może być zapowiedź
 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy lvl najlepiej do 99lvl lub 120lvl ( bardziej wole 99).Koń bojowy na start.Exp jak na easy ale troche trudniej z eq.

Dodatkowe Info: Jak najmniej epików.Ulepki tylko na epiki lub na +6up.

Nagroda za pomoc:Lajk  :D

 

kerunis

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:medium/hard
Dodatkowe Info:300+graczy,koń bojowy na start,mało ulepszaczy itp(zbroja,bronie) najlepiej 105lvl max
Nagroda za pomoc:lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/hard, lub medium
Dodatkowe Info: 500+ graczy, wojny gildii, dobry system ulepszeń.
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  300+ ludzi online, nie za dużo epików, max lvl 130-220
Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś stary klimacik :D
Nagroda za pomoc:  Like . x10 :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: kd +5 max, malo epikow, easy/medium nie za duzy ani nie za maly exp, nieprzesadzony item shop, bony max hp 4k, 6/7 klasowe, malo gadzetow minimalnie 200 graczy
Dodatkowe Info: Nie pandora, elite,xeonx i dragon
Nagroda za pomoc: 5 like w prof

3181172649.png

 

"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki."

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, który będzie długo stał, exp easy/medium

 

Dodatkowe Info: PRIV
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: kd +5 max, malo epikow, easy/medium nie za duzy ani nie za maly exp, nieprzesadzony item shop, bony max hp 4k, 6/7 klasowe, malo gadzetow minimalnie 200 graczy

Dodatkowe Info: Nie pandora, elite,xeonx i dragon

Nagroda za pomoc: 5 like w prof

 

Virtual

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, który będzie długo stał, exp easy/medium

 

Dodatkowe Info: PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

metinek.eu

Opublikowano

 

Szukam już serwera ok 3 lat i nie znalazłem, który spełniałby poniższe warunki oraz, który stal by wiecej niz miesiac. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

 

-easy/medium

 

-bony 1-5  wartości zawsze wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

 

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

 

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

 

 -serwer PL !

 

-może być zapowiedź

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

Nie znajdziesz takiego. Musisz postawić własny serwer jeżeli się nie podoba. Ja Ci mogę polecić LinaresMt2. Bony wchodzą maksymalne oprócz hp (10k i 20k hp) i zr. siła, int (12,15) reszta wchodzi maksymalna. Serwer stoi już ponad rok. Serdecznie zapraszam!

Edit: Oczywiście serwer nie jest pod is'a. Jedynie fryzura z silny na luda są w isie, ale to za parę redek kupisz więc problemu nie ma.

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...