Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Co do ilości Epickiego Ekwipunku to min.4. Magiczny Metal, Zmiany/Dodania 1-5 bonusów u NPC. Maksymalne wartości bonusów lub ostatecznie dwie wartości.

Dodatkowe Info: Min. dziennie 300 graczy online. Serwer ma mieć maks. 4 miesiące.

Nagroda za pomoc: Like?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Co do ilości Epickiego Ekwipunku to min.4. Magiczny Metal, Zmiany/Dodania 1-5 bonusów u NPC. Maksymalne wartości bonusów lub ostatecznie dwie wartości.

 

Dodatkowe Info: Min. dziennie 300 graczy online. Serwer ma mieć maks. 4 miesiące.

Nagroda za pomoc: Like?

 

 

AriusMt2 S2, co prawda gra tam około 200os ale na serwerze nie ma nudy, zawsze można coś robić... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim zarobku na allegro

Dodatkowe Info:Chcialbym pograć na takim serwerze gdzie najwiecej zarobie poprzez allegro..(bez is, chyba ze rekawica dropa) moze byc PL ale i tez privy

Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo epików wysoki lvl maksymalny cos ala 250 +/- przyjemny exp

Dodatkowe Info: grałem na gladorze ale tam juz 3/4 servera max lvl

Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim zarobku na allegro

Dodatkowe Info:Chcialbym pograć na takim serwerze gdzie najwiecej zarobie poprzez allegro..(bez is, chyba ze rekawica dropa) moze byc PL ale i tez privy

Nagroda za pomoc:Like

 

 

Almanach bo na Allegro tam są KD po 4,5zł, ew. Solar i sprzedaż yang, z privów to Ravia, Balmora i Tiveria... ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo epików wysoki lvl maksymalny cos ala 250 +/- przyjemny exp

Dodatkowe Info: grałem na gladorze ale tam juz 3/4 servera max lvl

Nagroda za pomoc:lajk

 

XenoxMt2, PandoraMt2, Elite, Dragon i Mexillia... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo epików wysoki lvl maksymalny cos ala 250 +/- przyjemny exp

Dodatkowe Info: grałem na gladorze ale tam juz 3/4 servera max lvl

Nagroda za pomoc:lajk

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: epikach, pvp i jak najmniej expienia.

Dodatkowe Info: Dobrze było by gdyby epiki było łatwo zdobyć. no i jak zagraniczny to żeby spolszczenie jakieś.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dośc dobry exp, bez męczarni. Po 3-4 epiki. Wysoki % na ulepszenie

Dodatkowe Info: 6/7 bez bonów na klasy, dobra administracja. Serwery których nie biorę pod uwagę to: Camerion, Evora, Pandora, Xenox, Vanesia, Senthia, Reinor

Nagroda za pomoc:5* + Like ! ;f

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac

 

Dodatkowe Info:

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

Nagroda za pomoc: Lajki a niby co

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac

 

Dodatkowe Info:

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

Nagroda za pomoc: Lajki a niby co

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac

 

Dodatkowe Info:

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

Nagroda za pomoc: Lajki a niby co

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] [/color]brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac ;)

 

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color]

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110 xD

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Lajki a niby co xD[/color]

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] [/color]brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac ;)

 

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color]

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110 xD

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Lajki a niby co xD[/color]

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] [/color]brak 6/7, ulepszacze mogą być ale by można je było łatwo zdobyć, nowe zbroje i bronie lecz nie za wiele, ogólnie ma być easy lub easy podchodzący pod medium, raty około 300-500 TYLKO takie raty jeśłi będą mniejsze lub wieksze niż podane to nawet nie czytam tego,, 300+ osób online, zeby było z kim grac ;)

 

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color]

Odpada: DragonMt2- perm a 3 raz nie będę wbijał 110 xD

Camerion- gówno jedno wielkie gówno

Inorist- za mało osób

Pandora- syf

Cavalos- to samo co Camerion

Virtual- jest 6/7 na klasy

Molten- bug na bugu

Jak możecie to dawajcie linki do prezentacji

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Lajki a niby co xD[/color]

 

Mexilia Ewentualnie Xartez.

/rip

Opublikowano

Nie Pamietam nazwy Servera !!

Zależy mi najbardziej na:Przypomnieniu nazwy serva

Dodatkowe Info:Dropia na nim Fioletowe Szkatulki , i podobne

Nagroda za pomoc:Full Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Raty 1000%+, serwer nie ma być PVP ani 4Fun ma być normalny, oprócz XenoXMT2

Dodatkowe Info: Pograłbym na fajnym privie, który ma duże raty

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

4021_19_03_09_12_29_23.png

10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Draenor2 tam lotają takie szkaty.

Nie Pamietam nazwy Servera !!

Zależy mi najbardziej na:Przypomnieniu nazwy serva

Dodatkowe Info:Dropia na nim Fioletowe Szkatulki , i podobne

Nagroda za pomoc:Full Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie i Zarobku yang, dokladniej o sprzedawaniu yang na allegro...

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra najwiecej osob i najwiecej kupuje na allegro....

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

Opublikowano

center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na tanim eq

Dodatkowe Info: mam 100kk na syrku i 30kk na solarze / cos tam w is walne :)

Nagroda za pomoc: like ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard-medium tani eq u handlarzy i 0 lag !!!!! :)

Dodatkowe Info: serwer z miłą administracją i żeby 100+ ludu grało !! :)

Nagroda za pomoc: LIKE!!!1

postac-32.jpg

Nowa Odsłona!!!Zapraszam !!!! ALLLLL

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób oraz dużej zabawie

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra dużo osób Ravia vs Solar .. lub jakieś inne privy

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób oraz dużej zabawie

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra dużo osób Ravia vs Solar .. lub jakieś inne privy

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób oraz dużej zabawie

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra dużo osób Ravia vs Solar .. lub jakieś inne privy

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

REINOR ?

postac-32.jpg

Nowa Odsłona!!!Zapraszam !!!! ALLLLL

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób oraz dużej zabawie

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra dużo osób Ravia vs Solar .. lub jakieś inne privy

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

 

 

Ravia... Dobry hardzik, na którym łatwo coś osiągnać... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób oraz dużej zabawie

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra dużo osób Ravia vs Solar .. lub jakieś inne privy

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

 

Xartez , Mexilia , VIlenos , etc Neventhis.

/rip

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób oraz dużej zabawie

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra dużo osób Ravia vs Solar .. lub jakieś inne privy

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

 

Inorist, Mexilia, Vilenos, Divine, Glador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób oraz dużej zabawie

Dodatkowe Info: Serwer na ktorym gra dużo osób Ravia vs Solar .. lub jakieś inne privy

Nagroda za pomoc:Lajk ;)

Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na tanim eq

Dodatkowe Info: mam 100kk na syrku i 30kk na solarze / cos tam w is walne :)

Nagroda za pomoc: like ?

 

Odpowie ktos ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...