Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium na którym gra dużo osób i serwer jest świeży dopiero powstały.

Dodatkowe Info: Chciałbym zacząć grę od nowa na serwerze, który dopiero powstał ;) Możecie nawet dawać linki do zapowiedzi.

Nagroda za pomoc: Lajki

Hmmm.........

WebMetin

metinek.eu

te serwery powinny być dla cb dobre ;d

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium na którym gra dużo osób i serwer jest świeży dopiero powstały.

Dodatkowe Info: Chciałbym zacząć grę od nowa na serwerze, który dopiero powstał ;) Możecie nawet dawać linki do zapowiedzi.

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Thoria.eu

 

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun

Dodatkowe Info: Tak aby można było szybko wbić 250 lvl oraz mało ulepszaczy.

Nagroda za pomoc: C**j do buzi

LinaresMt2

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server Medium/ Easy w przewadze do medium. Szukam servera typu starych czasów gdzie max lv był np. 127lv a hwang był fortuną.. To powiem zwięźle szukam servera na wakacje :) Bez zbędnej ilości epików / petów... Upki mogą być lecz nie muszą.

Z góry dziękuje :)

Nagroda : Layk :)

Edit:

PS: Możliwość ulepszania np. stalek w DT. .

2i6gvfs.jpg

Opublikowano

Czesc , szukam dobrego serwera poziom easy skile od razu na p najlepiej : D trzeba po napierdalać troche  wakacje ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: serwerze na którym najszybciej zarobi sie kase. Chce potem sprzedac yangi lub konto na allegro.

Dodatkowe info:moze być: 4fun,,easy,medium,hard. wazne zeby mozna bylo jak najszybciej zarobic.

Nagroda Like !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Najbardziej zależy mi na : Podajcie jakiś nowszy serwer medium , na którym gra bardzo dużo ludzi max lv 200-250

Opublikowano

Szukam metin2 medium

-koło 100/130lvl

-skile odrazu na g albo 1ku do g

-brak ulepszaczy na te eq na małe

lvl dopiero na to eq z lez i stalki

dodać

-kostiumy miło jakby dropily z

czegoś

-pety

-dużo ludzi

-skile na p tak trochę trudniej

zrobić

-bojowiec na początek

jest jakiś taki serwer albo

podobny? można prosić o jakąś

prezentacje?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: serwerze na którym najszybciej zarobi sie kase. Chce potem sprzedac yangi lub konto na allegro.

Dodatkowe info:moze być: 4fun,,easy,medium,hard. wazne zeby mozna bylo jak najszybciej zarobic.

Nagroda Like !

 

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Najbardziej zależy mi na : Podajcie jakiś nowszy serwer medium , na którym gra bardzo dużo ludzi max lv 200-250

 

Szukam metin2 medium

-koło 100/130lvl

-skile odrazu na g albo 1ku do g

-brak ulepszaczy na te eq na małe

lvl dopiero na to eq z lez i stalki

dodać

-kostiumy miło jakby dropily z

czegoś

-pety

-dużo ludzi

-skile na p tak trochę trudniej

zrobić

-bojowiec na początek

jest jakiś taki serwer albo

podobny? można prosić o jakąś

prezentacje?

 

Wszystkim Wam polecam webmetin :) 

Dla pierwszego kolegi - yangi ladnie sie sprzedaja na allegro.

Dla drugiego - medium/hard, max 250, ludzi 1k+.

Dla trzeciego - wszystko to co pisales jest, jedynie ten max lvl 250... :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. Pomocy!


Zalezy mi najbardziej na: serwerze na którym najszybciej zarobi sie kase. Chce potem sprzedac yangi lub konto na allegro.

Dodatkowe info:moze być: 4fun,,easy,medium,hard. wazne zeby mozna bylo jak najszybciej zarobic.

Nagroda Like !

 

zalezy mi bardziej na serwerze 1k+ osob bo wtedy wiecej kupców

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na: serwerze na którym najszybciej zarobi sie kase. Chce potem sprzedac yangi lub konto na allegro.

Dodatkowe info:moze być: 4fun,,easy,medium,hard. wazne zeby mozna bylo jak najszybciej zarobic.

Nagroda Like !

 

zalezy mi bardziej na serwerze 1k+ osob bo wtedy wiecej kupców

 

ravia.eu/pandoramt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Warto zaczynać na Etolinie?

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Essenia czy metinek.eu ?

gdzie gra wiecej osob?

Więcej chyba gra na Metinku, lecz jest to serwer Easy i ma nowoczesne bronie. Natomiast Essenia ma starą fabułę, tzn. Hwangi, Śmiercio itd. [Przypomina Diamonda].

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużooo ludzi,nowości coś podobnego do DiamondMT2
Dodatkowe Info:Coś podobnego do DiamondMT2 koniecznie,dużoo nowości i dużooo ludzii około 750+
Nagroda za pomoc:Lajki ? 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużooo ludzi,nowości coś podobnego do DiamondMT2

Dodatkowe Info:Coś podobnego do DiamondMT2 koniecznie,dużoo nowości i dużooo ludzii około 750+

Nagroda za pomoc:Lajki ? 

Dużo nowości/ ludzi= Invoria, według mnie najlepszy priv w swojej kategorii.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Dużooo ludzi,nowości coś podobnego do DiamondMT2Dodatkowe Info:Coś podobnego do DiamondMT2 koniecznie,dużoo nowości i dużooo ludzii około 750+Nagroda za pomoc:Lajki ? 

Virtual

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy
Zależy mi najbardziej na:
dużej liczbie graczy (ok.500+online), możliwość zarabiania na bonach (lubię bonować),ogarnięte forum
Dodatkowe Info:serwer easy
Nagroda za pomoc:Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy (ok.500+online), możliwość zarabiania na bonach (lubię bonować),ogarnięte forumDodatkowe Info:serwer easyNagroda za pomoc:Lajki

 

elitemt2.org

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy (ok.500+online), możliwość zarabiania na bonach (lubię bonować),ogarnięte forum

Dodatkowe Info:serwer easy

Nagroda za pomoc:Lajki

 

Hmm, webmetin z tym ze to nie easy, ale na bonach da sie zarabiscie zarobic bo nie dziala bs :)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Do 500 graczy,Podobny serv do tiverii.

Dodatkowe Info:Podobne do tiveri,bez 6/7b,server Medium

Nagroda za pomoc:Lajki

 

 

Hmm taki to troche ciezko.. Moze astilia? Z tym ze tam musisz ku / kamole dropic, ale po 10 do g i do P, wiec nei ma tak ciezko, a server stosunkowo mlody :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Najbardziej zależy mi na : Sewer nowszy do 6-8 miesiecy. Max lv 200-250 medium lub medium/easy. Po kilka nowych map do expa , broni , zbroi ,dangeonów żeby sklepy były i coś się działo na serwie.Spodobał mi się WebMetin , ale tam się nic nie dzieje mało nieopłacalnych questów drop itp.Truty,stalki z dropu. Duuużo ludzi(1k+).Ciekawa fabuła.

 

Nagroda : Lajk + 5* w profilu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...