Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy lekko 4fun . Baardzo szybki exp, w miarę łatwo wszystko zdobyć,  żeby nie było trudno o eq. Fajny system ulepszeń. Bony max, 6/7 - obojetnie, może być może nie. 

Dodatkowe Info: Serwer moze byc stary czy też nowy. Możecie podać także te które startują wkrótce. Prosiłbym o serwer taki jak w wymaganiach a nie miksy easy z medium ;)

Nagroda za pomoc: Lajkuf dużo.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabliny serwer easy
Dodatkowe Info: Serwer który został uruchomiony dość niedawno <max 3 msc>
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużo ludzi(cos 1k+, a nie jakies serwery widmo),  medium z domieszka harda, max 120 lvl, aby nie było w chu* dużych cen(np. za mieczyk pierdyliard bryłek), w miare łatwy exp oraz zdobywanie eq i skilli(cos takie jak na Tiverii), koń na poczatek gry(boj/militar)
Dodatkowe Info: Coś podobnego do balmora/tiveria, żebym miał co robić, ale bez przesady w miarę normalnie aby sobie ogarnąć eq i lvl, max 3 komplety zbroi i broni(zwykły/a broń/zbroja>epik>i epik zajebistości:P, nic więcej! Grałem na Ravia/balmora/exalion. Aktywane gildie by się zdały!
Nagroda za pomoc: like+ i dozgonna wdzięczność:D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy lekko 4fun . Baardzo szybki exp, w miarę łatwo wszystko zdobyć,  żeby nie było trudno o eq. Fajny system ulepszeń. Bony max, 6/7 - obojetnie, może być może nie. 
Dodatkowe Info: Serwer moze byc stary czy też nowy. Możecie podać także te które startują wkrótce. Prosiłbym o serwer taki jak w wymaganiach a nie miksy easy z medium ;)
Nagroda za pomoc: Lajkuf dużo.

 

LinaresMt2

Max lvl w 2 godziny (255lvl), bossy są na każdej mapce, z których lecą wszystkie potrzebne ulepki. 6/7 standardowo bez silny/odporny na klasy.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabliny serwer easy

Dodatkowe Info: Serwer który został uruchomiony dość niedawno <max 3 msc>

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

LinaresMT2

Ten serwer stoi już rok co jest jego zaletą.

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy z naciskiem na Medium
Dodatkowe Info: Brak 6/7 (jak już to 10/5), dużo zbroji, broni, ulepszaczy, dungeonów. Map może nie być dużo, ciekawe pvp (brak np. kd z 369262362% na ludzi), 600 osób online minimum w godzinach szczytu)
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Głównie szukam serwera podobnego do Diamondamt2, Imetina czy EliteMT2.

Opublikowano

Cześć !

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard ew medium (ale bez ulepszaczy do 65lv w sensie te wszystkie skóry tygrysa itp. :D)
Dodatkowe Info: max lvl 120, bez kd +6+, bez miliona ulepszaczy na epickie itemki, żeby szło się wybić bez wydawania realnych pieniędzy po prostu. Balmora oraz Ravia odpada, ale szukam czegoś pokroju Balmory :D

 

Nagroda za pomoc: to co zwykle = lajk + wielkie "dziękuję" :D

VsxuB58.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PRIV
Dodatkowe Info: BEZ ISA, serwer ma być stabilny, Easy,ogarnięty team,Kontakt z administracją (TS ), PETY, Łatwo zdobyć ulepszacze.
Nagroda za pomoc: 5 w profilu

wilowo.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy z naciskiem na MediumDodatkowe Info: Brak 6/7 (jak już to 10/5), dużo zbroji, broni, ulepszaczy, dungeonów. Map może nie być dużo, ciekawe pvp (brak np. kd z 369262362% na ludzi), 600 osób online minimum w godzinach szczytu)Nagroda za pomoc: Lajk

 

Głównie szukam serwera podobnego do Diamondamt2, Imetina czy EliteMT2.

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

virtualmt2.pl

 

 

Widać, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. 10/5 max jeżeli chodzi o 6/7, a najlepiej jak go wgl. nie było. 15/10? Będę się bił z kimś godzinę jak będzie mieć eq klasowe...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PRIV

Dodatkowe Info: BEZ ISA, serwer ma być stabilny, Easy,ogarnięty team,Kontakt z administracją (TS ), PETY, Łatwo zdobyć ulepszacze.

Nagroda za pomoc: 5 w profilu

LinaresMt2

Jest is, ale nie trzeba w nim kupować żadnych ulepek, ponieważ wszystko ładnie dropi ;) Pety i TS oczywiście są.

xxx

Opublikowano

Widać, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. 10/5 max jeżeli chodzi o 6/7, a najlepiej jak go wgl. nie było. 15/10? Będę się bił z kimś godzinę jak będzie mieć eq klasowe...

Klient nie obsluguje 100% absow tylko 95(nawet gdy masz zalozone 100%) dzieki czemu pvp nawet w eq klasowym nie trwa dlugo.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium Hard, miłej atmosferze, stałego serwera na długie mieiące ze sporą ilościa graczy minimum 500-700,oraz zależy mi  na grze bez wydawania na IS, ogarniętych adminów.
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa.PRIV  grałem na takich serwach jak Ravia,Tiveria,Vixa,Exalion na które nie chce już wracać, najbardziej podobała mi się tiveria i chciałbym serwer w podobnym klimacie ale równiez jestem otwarty na inne propozycje
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

virtualmt2.pl

iMetin.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium Hard, miłej atmosferze, stałego serwera na długie mieiące ze sporą ilościa graczy minimum 500-700,oraz zależy mi na grze bez wydawania na IS, ogarniętych adminów.

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa.PRIV grałem na takich serwach jak Ravia,Tiveria,Vixa,Exalion na które nie chce już wracać, najbardziej podobała mi się tiveria i chciałbym serwer w podobnym klimacie ale równiez jestem otwarty na inne propozycje

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Imetin

Pandorum

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium Hard, miłej atmosferze, stałego serwera na długie mieiące ze sporą ilościa graczy minimum 500-700,oraz zależy mi  na grze bez wydawania na IS, ogarniętych adminów.Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa.PRIV  grałem na takich serwach jak Ravia,Tiveria,Vixa,Exalion na które nie chce już wracać, najbardziej podobała mi się tiveria i chciałbym serwer w podobnym klimacie ale równiez jestem otwarty na inne propozycjeNagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

astilia.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium, medium-easy. 10ku doG. 6/7 moze byc ale nie musi. Duzo osob tzn 400+. 
Dodatkowe Info:OBOWIAZKOWO DUZO OSOB I 10ku do GGGGGG..   malo rozwiniety system ulepszen tzn zeby nie bylo duzo zbroji broni ulepszaczy itp. tak np smocze-bezduchy-ks i najwyzej cos jeszcz eale nie wiecej
Nagroda za pomoc:Wszystko :D Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Czymś najbardziej podobnym do DiamondMT2 i MoltenMT2 (no może jescze EliteMT2)

Dodatkowe Info:Max 250lv, 6/7 bon obojetnie, skiny itemow takie jak na serwerach wymienionych powyżej, najlepiej bez itemow wzorowanych na tych nowych 105lv, bez bialego, zlotego hw

Nagroda za pomoc: Lajk + 5


 

Tak wiem trudno mi dogodzić ale jeśli nie ma już takiego serwera to napiszcie chociarz na pw a jeśli się taki pojawi to pls spamujcie mi nim pw :P

ruU3AnC.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4fun/easy :D
Dodatkowe Info:Chce serwer na ktorym wbije szybko w 2dni najwyzej maxymalny lv; zeby zdobyc latwo ulepki najlepiej w sklepach zeby byly itemy
od 54-75                                                  Skille odrazu na P i
ZEBY BYLO duzo graczy :D 300-500 :D

Nie polecajcie was prosze 4funmt2 ...
Nagroda za pomoc:Liket :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4fun/easy :D

Dodatkowe Info:Chce serwer na ktorym wbije szybko w 2dni najwyzej maxymalny lv; zeby zdobyc latwo ulepki najlepiej w sklepach zeby byly itemy

od 54-75                                                  Skille odrazu na P i ZEBY BYLO duzo graczy :D 300-500 :D

Nie polecajcie was prosze 4funmt2 ...

Nagroda za pomoc:Liket :D

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serverze Hard, może być zbliżony do servera Tiveria
 

Dodatkowe Info: Interesuje mnie server bez IS za pln. W którym każdy gracz jest równy. Mile widziany system mixu bonów jak na tiverii, większa ilość graczy i niskie raty.

 

Nagroda: Lajk, 5 gwiazdek i props :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serverze Hard, może być zbliżony do servera Tiveria

 

Dodatkowe Info: Interesuje mnie server bez IS za pln. W którym każdy gracz jest równy. Mile widziany system mixu bonów jak na tiverii, większa ilość graczy i niskie raty.

 

Nagroda: Lajk, 5 gwiazdek i props :)

Nie znajdziesz serwera takiego jak stara dobra tiveria.

Polecam Vixa.eu. Myśle, że przypadnie Ci do gustu.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-max lvl  ok.160

-małej liczbie dungeonów

-liczba graczy online 400+

-mała liczba ulepszaczy

-dużo epików (bez przesady)

Nie podawać mi:

-Xenoxa oraz jego klonów tzn Gondor

-Invorii

-Pandory

-Elite

-Virtuala

-Shivy

-Asine

-Metinek

Nagroda lajki

Każdy komentarz niezgodny z opisem będzie zgłaszany jako spam  :)

OYViJFL.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Największej ilości osób online
Dodatkowe Info: Bez względu na wszystko zależy mi na serwerze, na którym gra najwiecej ludzi.
Nagroda za pomoc:Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużo dungeonów, mało epików, najlepiej Hard, i żebym mógł potem konto bez problemu sprzedać

Dodatkowe Info: Mam zamiar wyjebać ok. 80zł smsem na is'a na początek, żeby zrobić fajne eq itp. Najbardziej interesuje mnie TBD/Ravia/Balmora, ale inne też możecie podać

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ponawiam

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Największej ilości osób online

Dodatkowe Info: Bez względu na wszystko zależy mi na serwerze, na którym gra najwiecej ludzi.

Nagroda za pomoc:Lajki

Virtual

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...