Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo dungeonów, mało epików, najlepiej Hard, i żebym mógł potem konto bez problemu sprzedać

Dodatkowe Info: Mam zamiar wyjebać ok. 80zł smsem na is'a na początek, żeby zrobić fajne eq itp. Najbardziej interesuje mnie TBD/Ravia/Balmora, ale inne też możecie podać

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ponawiam

Jak chcesz później sprzedac to: tbd, balmora, ascarial (hard/medium)
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo dungeonów, mało epików, najlepiej Hard, i żebym mógł potem konto bez problemu sprzedać

Dodatkowe Info: Mam zamiar wyjebać ok. 80zł smsem na is'a na początek, żeby zrobić fajne eq itp. Najbardziej interesuje mnie TBD/Ravia/Balmora, ale inne też możecie podać

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ponawiam

 

Nie bierz balmory, sms albo jakis item Ci nie przyjdzie lub Bufu coś zweszy to chu*a Ci pomoże administracja chu*a warta 0 wsparcia. Dupolizy tylko coś tam maja lepiej poza tym bierz juz lepiej Ravie lub tbd.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4fun/easy :D

Dodatkowe Info:Chce serwer na ktorym wbije szybko w 2dni najwyzej maxymalny lv; zeby zdobyc latwo ulepki najlepiej w sklepach zeby byly itemy

od 54-75                                                  Skille odrazu na P i ZEBY BYLO duzo graczy :D 300-500 :D

Nie polecajcie was prosze 4funmt2 ...

Nagroda za pomoc:Liket :D

LinaresMt2

xxx

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, duza ilosc ludzi (kolo 1000) stosunkowo mlody (nie za duzo max lvli)

Dodatkowe Info: Gralem na ravi/ascarialu/balmorze/concordi. 

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/hard, duza ilosc ludzi (kolo 1000) stosunkowo mlody (nie za duzo max lvli)
Dodatkowe Info: Gralem na ravi/ascarialu/balmorze/concordi. 
Nagroda za pomoc: Like

 

Dragonmt2/Ethana

Graczy nie będzie aż tyle, ale jest to serwer godny, są stali gracze i nie jest ich wcale tak mało.

@down niedoczytanie :/

Opublikowano

Dragonmt2/Ethana

Graczy nie będzie aż tyle, ale jest to serwer godny, są stali gracze i nie jest ich wcale tak mało.

To chyba nie mialo byc do mnie bo ja chce medium/hard

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/(Łatwy)medium dużej ilości graczy online 400/500 + dosyć młody do trzech tygodni system petów, System ulepszania bez jakichś cudów tzn mogą być bronie nowe, ale bez przesady.

Dodatkowe Info: Najlepiej skille P na start i żeby server miał ts3 

Nagroda za pomoc: Like


CR.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, duza ilosc ludzi (kolo 1000) stosunkowo mlody (nie za duzo max lvli)

Dodatkowe Info: Gralem na ravi/ascarialu/balmorze/concordi.

Nagroda za pomoc: Like

 

Exalion, Pandorum

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/(Łatwy)medium dużej ilości graczy online 400/500 + dosyć młody do trzech tygodni system petów, System ulepszania bez jakichś cudów tzn mogą być bronie nowe, ale bez przesady.

Dodatkowe Info: Najlepiej skille P na start i żeby server miał ts3

Nagroda za pomoc: Like

Metinek.eu Deila.eu

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/hard, duza ilosc ludzi (kolo 1000) stosunkowo mlody (nie za duzo max lvli)
Dodatkowe Info: Gralem na ravi/ascarialu/balmorze/concordi. 
Nagroda za pomoc: Like

 

astilia, może przypadnie Ci do gustu

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

astilia, może przypadnie Ci do gustu

 

Takie pytanie, czy coś jest nie tak czy antywirus świruje tylko mi przy odpalaniu astili i odrazu usuwa i poddaje kwarantannie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4fun/easy :D

Dodatkowe Info:Chce serwer na ktorym wbije szybko w 2dni najwyzej maxymalny lv; zeby zdobyc latwo ulepki najlepiej w sklepach zeby byly itemy

od 54-75                                                  Skille odrazu na P i ZEBY BYLO duzo graczy :D 300-500 :D

Nie polecajcie was prosze 4funmt2 ...

Nagroda za pomoc:Liket :D

 

Deila.eu

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/(Łatwy)medium dużej ilości graczy online 400/500 + dosyć młody do trzech tygodni system petów, System ulepszania bez jakichś cudów tzn mogą być bronie nowe, ale bez przesady.
Dodatkowe Info: Najlepiej skille P na start i żeby server miał ts3 
Nagroda za pomoc: Like

 

 

Deila.eu

zn3v.png


 


Administrator główny Deila.eu, Anzelm


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer hard/medium, ludzi 600+ co najmniej po południami, niskie ceny, zmianki i dodania dropiące z mobów lub ze skrzynek serwerowych, kd +4 najlepiej, mało botów, serwer na dłużej , który ma klimat i są na nim stali gracze
Dodatkowe Info: szukam czegoś nowego, najlepiej hard/medium, ale grałem na chyba wszystkich serwerach, został tylko PandorumMT2, co o nim sądzicie ?
Nagroda za pomoc: LIKE !!!

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/medium z malym maksymalnym lvl (150 max), najmniejszy jaki sie da.. wyrownane klasy (w stylu diamond mt2)

Dodatkowe Info: minimum 700 graczy online

Nagroda za pomoc: Like

 

PS. prosze o nie reklamowanie swoich serverow i pisanie, ze one sa najlepsze...

Opublikowano

Virtual

Virtual w 2dni max? hahahahahaha...Zarax powinien dostac block na ten temat za oszustwo i reklamowanie swojego serweera

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Największej ilości osób online

Dodatkowe Info: Bez względu na wszystko zależy mi na serwerze, na którym gra najwiecej ludzi.

Nagroda za pomoc:Lajki

Na virtualu gra +1200 caly czas praktycznie w weekend ostatnio 1800 bylo cos takiego

tylko ze tam trudno zaczac

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/hard, duza ilosc ludzi (kolo 1000) stosunkowo mlody (nie za duzo max lvli)
Dodatkowe Info: Gralem na ravi/ascarialu/balmorze/concordi. 
Nagroda za pomoc: Like

 

medium/hard to masz WebMetin ludzi okolo 800 na liczniku pisze

LvL nikt nie ma max bo serwer ma 3dni

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard/medium, ludzi 600+ co najmniej po południami, niskie ceny, zmianki i dodania dropiące z mobów lub ze skrzynek serwerowych, kd +4 najlepiej, mało botów, serwer na dłużej , który ma klimat i są na nim stali gracze

Dodatkowe Info: szukam czegoś nowego, najlepiej hard/medium, ale grałem na chyba wszystkich serwerach, został tylko PandorumMT2, co o nim sądzicie ?

Nagroda za pomoc: LIKE !!!

exalion

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard/medium, ludzi 600+ co najmniej po południami, niskie ceny, zmianki i dodania dropiące z mobów lub ze skrzynek serwerowych, kd +4 najlepiej, mało botów, serwer na dłużej , który ma klimat i są na nim stali gracze

Dodatkowe Info: szukam czegoś nowego, najlepiej hard/medium, ale grałem na chyba wszystkich serwerach, został tylko PandorumMT2, co o nim sądzicie ?

Nagroda za pomoc: LIKE !!!

 

 

exalion

Exalion i 600+ ludzi? dobry joke chyba 60 max. Reszta się zgadza w miarę z opisem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jaki dobry serwer mi polecicie? Nie HARD. nie MEDIUM/HARD tylko jakiś Easy (może być z elementami medium). 700+ osób on-line, ogar administracja i wiadomo, że nie padnie @edit: nie padnie szybko- żeby się cwaniaczki nie rzucali
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: +

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze który jest w 90-99% podobny do DiamondMt2
Dodatkowe Info: Szukam serwera który jest prawie identyczny do DiamondaMt2
Nagroda za pomoc:Lajki panie i panowie :3

Opublikowano

exalion

 

Grałem na exalion,vixa,ascarial,astilia,ravia,balmora,tiveria,calmeria,alios2,concorida,mortis... Co powiedzie o PandorumMt2 ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakis fajny Easy cos jak Invoria (Dostalem bana powod (TuT))
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak największej ilości graczy na serwerze , serwer obojętny

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Like

Próba uargumentowania czegokolwiek idiotom, jest równie podstawna jak mówienie garbatemu by się wyprostował

29 pkt ostrzeżeń <3 Jedziemy do 100
 

NIE GRAJ TO CI ZASZKODZI.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na:  Serwer easy/pvp, max lvl 250, łatwy exp, unikatowy ekwipunek

Dodatkowe info: Ilość graczy 250 ludzi +

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakis fajny Easy cos jak Invoria (Dostalem bana powod (TuT))

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Dreikon

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak największej ilości graczy na serwerze , serwer obojętny

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Like

Virtual/TBD

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na:  Serwer easy/pvp, max lvl 250, łatwy exp, unikatowy ekwipunek

Dodatkowe info: Ilość graczy 250 ludzi +

Nagroda za pomoc: Lajki

LinaresMt2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakis fajny Easy cos jak Invoria (Dostalem bana powod (TuT))

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

LinaresMt2

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo ludzi(cos 1k+, a nie jakies serwery widmo),  medium z domieszka harda, max 120 lvl, aby nie było w chu* dużych cen(np. za mieczyk pierdyliard bryłek), w miare łatwy exp oraz zdobywanie eq i skilli(cos takie jak na Tiverii), koń na poczatek gry(boj/militar) nie musi być.

Dodatkowe Info: Coś podobnego do balmora/tiveria, żebym miał co robić, ale bez przesady w miarę normalnie aby sobie ogarnąć eq i lvl, max 3 komplety zbroi i broni(zwykły/a broń/zbroja>epik>i epik zajebistości:P, nic więcej! Grałem na Ravia/balmora/exalion. Aktywane gildie by się zdały!

Nagroda za pomoc: max like'ów i dozgonna wdzięczność :D

refff:D ktoś może zna taki serwer coś zbliżonego do tego czego oczekuję?? może być jakiś zagraniczny(anglojęzyczny).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...