Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu easy/medium, bardzo duza ilość osób

Dodatkowe Info:Dosyć duży asortyment u NPC, dobry drop exp i ładna ilość yang

Nagroda za pomoc:Lajki

[/center

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! hard ktory niedawno wystartowal max msc temu ok 1k osob online

Zależy mi najbardziej na:nie zbyt duza ilosc epikow i lvl nie wyzszy niz 125

Dodatkowe Info:najlepiej jakby dropily szkatulki z mobow

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
 

Zależy mi najbardziej na: Medium, bez nasranych ulepszaczy, graczy 600+, administracja (najważniejsza)

Dodatkowe Info: szukam czegoś takiego, żeby nie było trzeba wbijać max lvla żeby robić coś w pvp (tak jak jest na dreikonie, że bez 205 lvl nic nie robisz), raczej medium pod easy, nie medium pod harda.
Nagroda za pomoc: browar, ewentualnie plusy. ;d

Metin2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy około 800-1000+
Dodatkowe Info: Serwer nie może być nowy musi mieć co najmniej 2 tygodnie + i nie może być też za stary do 2 miesięcy 
Nagroda za pomoc: Buziak :* oraz LIKE 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Medium, bez nasranych ulepszaczy, graczy 600+, administracja (najważniejsza)

Dodatkowe Info: szukam czegoś takiego, żeby nie było trzeba wbijać max lvla żeby robić coś w pvp (tak jak jest na dreikonie, że bez 205 lvl nic nie robisz), raczej medium pod easy, nie medium pod harda.

Nagroda za pomoc: browar, ewentualnie plusy. ;d

 

virtual, serwer na dłuższą metę

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy około 800-1000+

Dodatkowe Info: Serwer nie może być nowy musi mieć co najmniej 2 tygodnie + i nie może być też za stary do 2 miesięcy 

Nagroda za pomoc: Buziak :* oraz LIKE 

 

Exalion

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy około 800-1000+

Dodatkowe Info: Serwer nie może być nowy musi mieć co najmniej 2 tygodnie + i nie może być też za stary do 2 miesięcy 

Nagroda za pomoc: Buziak :* oraz LIKE 

 

pandorum

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu easy/medium, bardzo duza ilość osób

Dodatkowe Info:Dosyć duży asortyment u NPC, dobry drop exp i ładna ilość yang

Nagroda za pomoc:Lajki

[/center

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu easy/medium, bardzo duza ilość osób

Dodatkowe Info:Dosyć duży asortyment u NPC, dobry drop exp i ładna ilość yang

Nagroda za pomoc:Lajki

[/center

virtualMT2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu easy/medium, bardzo duza ilość osób

Dodatkowe Info:Dosyć duży asortyment u NPC, dobry drop exp i ładna ilość yang

Nagroda za pomoc:Lajki

[/center

shiva, virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu easy/medium, bardzo duza ilość osób

Dodatkowe Info:Dosyć duży asortyment u NPC, dobry drop exp i ładna ilość yang

Nagroda za pomoc:Lajki

[/center

 

virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! : 
Zależy mi najbardziej na:  serwer easy/medium
Dodatkowe Info:  Oprócz virtuala ponieważ tam gra za dużo gimbów którzy tylko cie zabijają... Takiego żeby było dużo bossów/ metinów i oczywiście aby nie było mało graczy :p
Nagroda za pomoc:  Lajki 

Szczery aż do bólu.  <3


SO0xVCX.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! : 

Zależy mi najbardziej na:  serwer easy/medium

Dodatkowe Info:  Oprócz virtuala ponieważ tam gra za dużo gimbów którzy tylko cie zabijają... Takiego żeby było dużo bossów/ metinów i oczywiście aby nie było mało graczy :P

Nagroda za pomoc:  Lajki 

iMetin, Dreikon

Opublikowano

Ascarial i Pandorum ;p

wkradł się błąd, zajebistym serwerm jest ethandia.pl ( lekko podchmielony jestem i stąd moja ekscytacja i zły serwer pochwaliłem:D) ale i tak lajki dla każdego kto mi dawał nazwy serwerów::P

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! hard ktory niedawno wystartowal max msc temu ok 1k osob online

Zależy mi najbardziej na:nie zbyt duza ilosc epikow i lvl nie wyzszy niz 125

Dodatkowe Info:najlepiej jakby dropily szkatulki z mobow

 

ewnt moze byc jakis medium i nie medium/easy

Opublikowano

szukam servera easy zeby bylo z 200+Osob i hwangi pomocy !!

iMetin

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Exalion

No chyba nie! Exalion ma coraz mniej ludzi i jest starszy niz 2 miechy, a to osoba poszukująca serwera zaznaczyła. "Dużej ilości graczy około 800-1000+" na exalionie, kiedyś na starcie może było teraz niet, i "+ i nie może być też za stary do 2 miesięcy"(exalion ma ponad 2 miechy lecz to można pominąć)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy i dobrej zabawie :P

Dodatkowe Info: serwer najlepiej typu easy/medium

Nagroda za pomoc:Like!

Invoria, dreikon lub jak nowszy; metinek.eu
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jaki dobry serwer mi polecicie? Nie HARD. nie MEDIUM/HARD tylko jakiś Easy (może być z elementami medium). 700+ osób on-line, ogar administracja i wiadomo, że nie padnie @edit: nie padnie szybko- żeby się cwaniaczki nie rzucali

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...