Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: min 500 os online nie chce płatnych reje.
Nagroda za pomoc: Chyba lajG

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ethana vs Invoria
Dodatkowe Info: Lepsza atmosfera, latwiej EQ oraz bony, lecz bony nie sa az tak wazne.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ethana vs Invoria

Dodatkowe Info: Lepsza atmosfera, latwiej EQ oraz bony, lecz bony nie sa az tak wazne.

Nagroda za pomoc: Lajk

Z atmosferą Invoria, eq Ethana

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy lub Medium
Dodatkowe Info: chciał bym by bylo na nim max lv 250 Bardzo szybko exp i kasa i dużo Nowości 
Nagroda za pomoc: Chyba lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze , żeby serwer szybko nie padł , zeby grac bez IS'u

Dodatkowe Info: Żeby było 5 ku do G , (nie musi tego byc) ale zeby fms'y , riby dropily z bestow  Chodzi mi o serwer pdobny do Balanti !

Nagroda za pomoc: LAJK

76561198058318404.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy lub Medium

Dodatkowe Info: chciał bym by bylo na nim max lv 250 Bardzo szybko exp i kasa i dużo Nowości 

Nagroda za pomoc: Chyba lajk

 

Xenox

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ethana vs Invoria

Dodatkowe Info: Lepsza atmosfera, latwiej EQ oraz bony, lecz bony nie sa az tak wazne.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy lub Medium
Dodatkowe Info: chciał bym by bylo na nim max lv 250 Bardzo szybko exp i kasa i dużo Nowości 
Nagroda za pomoc: Chyba lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwie Easy
Dodatkowe Info: Fajny Exp Dużo ludzi Fajna Administracja
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie Easy

Dodatkowe Info: Fajny Exp Dużo ludzi Fajna Administracja

Nagroda za pomoc: Lajk

Virtual, invoria :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: min 500 os online nie chce płatnych reje.

Nagroda za pomoc: Chyba lajG

Polecam Dreikon sam gram od wczoraj fajnie się gra raczej wszystko dostępne łatwo ( wiadomo niektóre rzeczy ciężej niektóre łatwiej ) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie na takim żeby można było robić pvp i ulepszać eq oczywiście ulepszanie eq nie zbyt trudne, a perfecty nie wchodziły tak, że trzeba czekać kilka godzin na 1 item ...
Dodatkowe Info: Szukam serwera unikalnego.. Zagrałbym na ProMT2, ale cały ten serwer jest pod is bez is'u nie ma gry
Nagroda za pomoc: Lajki, aż do blokady :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie na takim żeby można było robić pvp i ulepszać eq oczywiście ulepszanie eq nie zbyt trudne, a perfecty nie wchodziły tak, że trzeba czekać kilka godzin na 1 item ...

Dodatkowe Info: Szukam serwera unikalnego.. Zagrałbym na ProMT2, ale cały ten serwer jest pod is bez is'u nie ma gry

Nagroda za pomoc: Lajki, aż do blokady :)

virtualmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie na takim żeby można było robić pvp i ulepszać eq oczywiście ulepszanie eq nie zbyt trudne, a perfecty nie wchodziły tak, że trzeba czekać kilka godzin na 1 item ...

Dodatkowe Info: Szukam serwera unikalnego.. Zagrałbym na ProMT2, ale cały ten serwer jest pod is bez is'u nie ma gry

Nagroda za pomoc: Lajki, aż do blokady :)

Xenox, Invoria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie na takim żeby można było robić pvp i ulepszać eq oczywiście ulepszanie eq nie zbyt trudne, a perfecty nie wchodziły tak, że trzeba czekać kilka godzin na 1 item ...

Dodatkowe Info: Szukam serwera unikalnego.. Zagrałbym na ProMT2, ale cały ten serwer jest pod is bez is'u nie ma gry

Nagroda za pomoc: Lajki, aż do blokady :)

4funMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

virtualmt2

Na Virtualu jest dla mnie za trudno, nie powiedział bym, że to easy ; /

 

Xenox, Invoria.

Xenox upadł już i raczej nie powstanie... Grałem ! 

 

4funMT2

Płatne G..., nie podoba mi się.. :)

 

Zależy mi na tym żeby serwer nie był płatny, a żeby dawać rade nie trzeba pakować kasy w is . 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ethana vs Invoria

Dodatkowe Info: Lepsza atmosfera, latwiej EQ oraz bony, lecz bony nie sa az tak wazne.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ethana vs Invoria

Dodatkowe Info: Lepsza atmosfera, latwiej EQ oraz bony, lecz bony nie sa az tak wazne.

Nagroda za pomoc: Lajk

Z tego co napisałeś lepsza będzie Invoria. Dużo ludzi (ok.1,1k w zwykły dzień) oraz dobra administracja.

Ew. Możesz poczekać na Shivamt2 (easy/medium), start już niedługo.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,powstałym max 2 miesiące temu,mającym stale minimum tych 150+ graczy.

Dodatkowe Info: Serwer nie może się opierać na IS 
Nagroda za pomoc: lajki ;3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,powstałym max 2 miesiące temu,mającym stale minimum tych 150+ graczy.

Dodatkowe Info: Serwer nie może się opierać na IS

Nagroda za pomoc: lajki ;3

Alistria.eu ok.300-400 graczy online 150lvl max

Lub Aslanmt2 też fajny medium

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,powstałym max 2 miesiące temu,mającym stale minimum tych 150+ graczy.

Dodatkowe Info: Serwer nie może się opierać na IS 

Nagroda za pomoc: lajki ;3

PandorumMT2.PL

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Takim serwerze jak CSYT2.eu ;D Stary dobry metin, bez gównianych broni i zbroi.


Dodatkowe info: fajnie jak serwer miałby max lvl 115-200


Nagroda za pomoc: Piwka kurierem wysyłam ! i Like :D


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Musi być to easy.


powstały max 2-3 miesiące temu, żeby za duże lvl nie były.


Dodatkowe info: Bez nowych broni i zbroi. Lvl max od 150+. Dużo graczy do handlu. Żebym nie musiał kupować nic w is


Nagroda za pomoc: Like  :D


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...