Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 10 ku do g ,medium, podobny do balmory, 800 + osob online

Dodatkowe Info:mozliwosc bycia "pro" bez IS

Nagroda za pomoc: Like ?

Ascarial.pl

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie grać! Pragnę pograć na serwerze gdzie jest około 1000 osób online , fajnie się expi i robi eq , miło można spędzić czas. Serwer medium/easy bardziej pod easy.Na serwerze musi być pełno ludzi. Grałem na pandora diamond invoria dreikon ethana imetin virtual Proszę o szybką pomoc.

Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie grać! Pragnę pograć na serwerze gdzie jest około 1000 osób online , fajnie się expi i robi eq , miło można spędzić czas. Serwer medium/easy bardziej pod easy.Na serwerze musi być pełno ludzi. Grałem na pandora diamond invoria dreikon ethana imetin virtual Proszę o szybką pomoc.

DivineWorld xD

Ale lajka nie żałuj : ) 


Xavi2.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium/Hard ,gdzie jest 500+ osób online.

Dodatkowe Info: Możliwość osiągnięcia wysokiego lvl bez IS
Nagroda za pomoc: Dzienny limit like
 

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:fajnym expie (easy)
Dodatkowe Info: max 250 lv, sporo ludzi
Nagroda za pomoc:like :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max lv 150-180 brak 6/7 absy po 15% 
Dodatkowe Info: w miare dobr exp,serwe easym/medium, i geało dużo ludzi :)
Nagroda za pomoc: like :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer medium ewentualnie easy 800+ ludzi,ciekawy system ulepszeń,by nie było w nim monotonności,najlepiej wbudowany bs
Dodatkowe Info:grałem na ascarial,avenor,ravia,balmora,aslan,virtual,argentus,invoria,imetin
Nagroda za pomoc:+

Opublikowano

Nie wiem gdzie graarrow-10x10.pngć! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/4fun

Dodatkowe Info: Hardzie , szybki lvl latwe eq 6-7bon

Nagroda za pomoc: like

Dreikon i Virtual ;)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard albo medium , nie zbyt trudny zarobek możliwość wybicia się bez IS , 700 osób +.

Dodatkowe Info: Bez jakiś cudów max 120 lvl.

Nagroda za pomoc: Like, like like. 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard albo medium , nie zbyt trudny zarobek możliwość wybicia się bez IS , 700 osób +.
Dodatkowe Info: Bez jakiś cudów max 120 lvl.
Nagroda za pomoc: Like, like like. 

 

Hard - Exalion max 99

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard albo medium , nie zbyt trudny zarobek możliwość wybicia się bez IS , 700 osób +.

Dodatkowe Info: Bez jakiś cudów max 120 lvl.

Nagroda za pomoc: Like, like like.

Rownież polecam Exalion

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze easy/medium z dungeonami i graczami 500+

Dodatkowe Info:Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV)

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze easy/medium z dungeonami i graczami 500+

Dodatkowe Info:Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV)

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

 

Invoria, swietny serwer ;)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Invoria, swietny serwer ;)

Tylko najpierw trzeba mieć jak dropnąć szkaty a dla szamana healer jest to wyzwaniem. :)

Opublikowano

exalion byłby okej gdyby nie,to że nie da się tam zarobić, taka biała perła 40 kk co równa się 12 aura wiec na jakiś rozsądny zarobek z metkow nie można liczyć, może na wyższym lvlu z ropa czy coś na wcześniejszych levelach bez is czy allegro są małe szanse żeby ogarniać chociażby dobre eq do v2. Wiec prosiłbym o inny serwer.

Opublikowano

exalion byłby okej gdyby nie,to że nie da się tam zarobić, taka biała perła 40 kk co równa się 12 aura wiec na jakiś rozsądny zarobek z metkow nie można liczyć, może na wyższym lvlu z ropa czy coś na wcześniejszych levelach bez is czy allegro są małe szanse żeby ogarniać chociażby dobre eq do v2. Wiec prosiłbym o inny serwer.

Ascarial, PandorumMt2(wczoraj wystartował)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy podchodzący pod 4Fun nawet.

Dodatkowe Info:250lvl max, fajne itemki nowe, tak żeby nie padł za szybko.

Nagroda za pomoc:Pewnie jakiś lajk/lajki ;p

Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie grać i mam pytanie czy warto patrzeć na ilość osób online? Czy jak jest na serwerze okolo 550 osób to będzie się dobrze grało?

Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie grać i mam pytanie czy warto patrzeć na ilość osób online? Czy jak jest na serwerze okolo 550 osób to będzie się dobrze grało?

Jak jest 500 + to serwer jeszcze jest godny uwagi.

Polecam virtual, bardzo fajny serwer.

Opublikowano

Siema szukam serwera Medium/4fun żeby przyjemny exp był i miła atmosfera  zależy mi najbardziej na Npc czyli fajne itemki w szopach typu jak Fryzury mogą byc nawet te stary ale żeby były i rosy +200szt  + max 250lv 125 staty i fajne itemki w stylu Beta  no i +500 graczy online 

 

Grałem na serwerach

Virtual - Dużo ulepek 

Galdor - Znudził mi się 

PandoraMT2 - To samo

DivineWorld - To samo

ProMT2 - IS

HammerMT2 - powód bony czyli spolszczenie po polsku no i 2 tez powód sts i wiele innych serwerów 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy podchodzący pod 4Fun nawet.
Dodatkowe Info:250lvl max, fajne itemki nowe, tak żeby nie padł za szybko.
Nagroda za pomoc:Pewnie jakiś lajk/lajki ;p

 

Musi być polski  ? Jeśli nie to hammermt2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...