Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

exalion, ravia

to jest easy medium ? patrz i czytaj 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-dużo dungeonów

-dużo misji

-dużo wojen

-no żeby nie było nudno :>

-żeby nie padł za chwilę

najlepiej 700osób online

-Easy/medium

-może być hard ale z rozbudowanym system ulepszenia eq

-w miarę nowy żeby nie miał 5lat ;p

-najlepiej 5-6ch

-najlepiej 2królestwa,żeby było trochę osób w m1 :)

Dodatkowe Info:

no wymienione wyżej,to co ważniejsze 

Nagroda za pomoc:

-Like

-5 w profil ? ;p

-i jeszcze zobaczę,może coś dorzucę jak naprawdę będzie fajny :)

PandoraMT2 , EliteMT2

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to jest easy medium ? patrz i czytaj 

 

 

PandoraMT2 , EliteMT2

pandora,mam 102 i jak chciałem wrócić to ciagle w av2 mnie bili na wolnym 200+ którzy na chitach grali bo nie ma administracji na elite tez grałem i stary bardzo ;/ 

ponawiam 

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 200 -400)
Dodatkowe Info: xenox,argentus,promt2-odpadaja ale podobne moga byc
Nagroda za pomoc: Lajk 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 200 -400)

Dodatkowe Info: xenox,argentus,promt2-odpadaja ale podobne moga byc

Nagroda za pomoc: Lajk 

ProMT2 PandoraMT2 EliteMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-dużo dungeonów

-dużo misji

-dużo wojen

-no żeby nie było nudno :>

-żeby nie padł za chwilę

najlepiej 700osób online

-Easy/medium

-może być hard ale z rozbudowanym system ulepszenia eq

-w miarę nowy żeby nie miał 5lat ;p

-najlepiej 5-6ch

-najlepiej 2królestwa,żeby było trochę osób w m1 :)

Dodatkowe Info:

no wymienione wyżej,to co ważniejsze 

Nagroda za pomoc:

-Like

-5 w profil ? ;p

-i jeszcze zobaczę,może coś dorzucę jak naprawdę będzie fajny :)

Z easy Virtual,dreikon,invoria,Aslan.A z hardów zdecydowanie ascarial . Coś powinno ci przypasować :)

Opublikowano

Szukam serwera!

 

Serwer: easy/medium z lekkim naciskiem na medium.

Graczy online: 400 +

Serwer stoi nie dłużej niż miesiąc.

Serwer nie pod IS.

Administracja interesuje się serwerem.

Lekka trudność w zdobywaniu eq... Nie chcę mieć full eq w tydzień :)

 

Czekam na ciekawe i interesujące odpowiedzi :)

25jkv9c.jpg

Opublikowano

@Bulgar

Chyba tylko invoria, tylko stoi juz poł roku :/

1. Graczy online +1200.

3. Bez IS można osiągnąć wszystko

4. Często dodawane nowości, zawsze można pogadać z administracją.

5. Początkowe eq dość łatwo zdobyć, ale eq na 200/220lv juz baardzo trudno :P 

''Chcesz zmienić świat na lepsze?... Może od siebie zacznij!''

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 200 -400)
Dodatkowe Info: xenox,argentus,promt2,ProMT2 PandoraMT2 EliteMT2 -odpadaja ale podobne moga byc , najlepiej jakiś świezy serwer max 6 miesięcy

Nagroda za pomoc: Lajk

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Szukam serwera!

 

Serwer: easy/medium z lekkim naciskiem na medium.

Graczy online: 400 +

Serwer stoi nie dłużej niż miesiąc.

Serwer nie pod IS.

Administracja interesuje się serwerem.

Lekka trudność w zdobywaniu eq... Nie chcę mieć full eq w tydzień :)

 

Czekam na ciekawe i interesujące odpowiedzi :)

emperius/dreikon

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer, na którym gra 500+ osób, najlepiej, żeby walutą były bryłki/ sztabki, ale może być też coś innego.
Dodatkowe Info: xenox,argentus,VirtualMt2, promt2,ProMT2 PandoraMT2 EliteMT2 , Invoria, Dreikon

Nagroda za pomoc: Lajk

 

@ Down, na tym również grałem :)

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer, na którym gra 500+ osób, najlepiej, żeby walutą były bryłki/ sztabki, ale może być też coś innego.

Dodatkowe Info: xenox,argentus,promt2,ProMT2 PandoraMT2 EliteMT2 [/size], Invoria, Dreikon

Nagroda za pomoc: Lajk

 

VirtualMT2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:zeby grali ludzie powyzej 500 +, zeby nie było duzo ulepszaczy, tylko np. od + 7, zeby nie bylo 6/7 bonu.

Dodatkowe Info:Polski serwer.Niedawno start, zero bugów zeby to nie były jedne z tych: Pandora,diamond,elite,dragon bardziej nowsze. 250 lvl max.

Nagroda za pomoc:Lajk ?

 

CorelisMT2 - Fajny ale prawie nikt nie gra. [Admini mają wyjebane]

Mariner - Spoko

Derikon czy jakoś tak, też może być

Opublikowano

Szukam serwera!

 

Serwer: easy/medium z lekkim naciskiem na medium.

Graczy online: 400 +

Serwer stoi nie dłużej niż miesiąc.

Serwer nie pod IS.

Administracja interesuje się serwerem.

Lekka trudność w zdobywaniu eq... Nie chcę mieć full eq w tydzień :)

 

Czekam na ciekawe i interesujące odpowiedzi :)

Polecam dreikon. Częste aktualizacje poprawki i inne urozmaicenia. Ludzi gra około 1000 bez IS można osiągnąć naprawdę wiele można powiedzieć, że wszystko.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server pvp, w miare zeby szybko nabic max lv
Dodatkowe Info: W miare troche ludzi zebym sam nie stal w m1.. xD
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server pvp, w miare zeby szybko nabic max lv

Dodatkowe Info: W miare troche ludzi zebym sam nie stal w m1.. xD

Nagroda za pomoc: Lajk

PROMT2

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server pvp, w miare zeby szybko nabic max lv

Dodatkowe Info: W miare troche ludzi zebym sam nie stal w m1.. xD

Nagroda za pomoc: Lajk

4funMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze PVP,żeby było dużo osób i było z kim robić pvp.
Dodatkowe Info:Chce,żeby nie trzeba było expic tylko robić eq i pvp,
Nagroda za pomoc: +

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze PVP,żeby było dużo osób i było z kim robić pvp.

Dodatkowe Info:Chce,żeby nie trzeba było expic tylko robić eq i pvp,

Nagroda za pomoc: +

XenoxMT2 , ProMT2 , Argentus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze PVP,żeby było dużo osób i było z kim robić pvp.

Dodatkowe Info:Chce,żeby nie trzeba było expic tylko robić eq i pvp,

Nagroda za pomoc: +

Hammer Mt2 .

4Fun Mt2 

4Death jak wystartuje :D 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Dreikon - metnis- czy invoria 
Dodatkowe Info: zalezy mi na przyjemnym expie i nie dosc latwym zdobyciem eq                                                                                                                                                Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Stabilności serwera i minimum 600+ graczy ONLINE

Dodatkowe Info:

Chodzi mi bardziej o serwer hard. Ravia i Balmora odpada. Możecie podać kilka serwerów.

Nagroda za pomoc:

LAJK

 

Polecam z całego serca Ascarial.pl NGS zapewnia stabilność+Bardzo ogarnieta administracja+czeste eventy. 2 miesiące temu polecił bym Ci concordie ale... Moja ukochana concordia juz sie skończyła :<< Pliki maja zajebiste:) Ale administracja nie potrafii zorganizowac ZUO...

Szczeze Ci powiem ze nie ma teraz dobrego servera hard. Jedyny warty uwagi to  Ascarial, reszta to... Tez uwielbiam hardy ale hardy na poziomie a nie jakies Vixa.eu... 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, podkreślam EASY!

Dodatkowe Info: Najlepiej jakby były max bony, max 150-240, ew. 250; aby był szybki EXP, dużo ludzi i łatwo o EQ

Nie chcę Xenoxa,Virtuala itd, Dreikon również odpada..  BEZ 6/7 NA KLASY, NIEZBYT STARY!

2 pytanie [nie brac pod uwage] - A więc czy na Invori, oplaca sie grac?

Nagroda za pomoc: LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Dreikon - metnis- czy invoria Dodatkowe Info: zalezy mi na przyjemnym expie i nie dosc latwym zdobyciem eq                                                                                                                                                Nagroda za pomoc: +

invoria

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...