Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy!
Dodatkowe Info: Nie może to być PL i nic związanego z fubu ;d
Nagroda za pomoc: Lajki : D

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy!

Dodatkowe Info: Nie może to być PL i nic związanego z fubu ;d

Nagroda za pomoc: Lajki : D

Sg, Ravia i Virtual

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie graarrow-10x10.pngć! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy . Są 2 opcje 1: z prawie każdego moba np w lochu pająków leci perła (widziałem taki priv ale nie pamiętam nazwy

2: ostatnie bronie lub prawie ostatnie wyglądają jak te ruinki z pl . By było sporo graczy , fajne zajęcia , bardzo łatwy exp . Najlepiej żeby biał 1 i 2 opcję :D
Dodatkowe Info: nie chce virtuala , xenona , pandore i elite
Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc: 5 like do profilu 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Musi być to easy.


powstały max 2-3 miesiące temu, żeby za duże lvl nie były.


Dodatkowe info: Bez nowych broni i zbroi. Lvl max od 150+. Dużo graczy do handlu. Żebym nie musiał kupować nic w is


Nagroda za pomoc: Like   :D


Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie zagrac !

zalezy mi najbardziej na : serwer podobny do diamond/molten 

dodatkowe informacje: ze by nie był to jakis mega stary serw 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi być to easy.

powstały max 2-3 miesiące temu, żeby za duże lvl nie były.

Dodatkowe info: Bez nowych broni i zbroi. Lvl max od 150+. Dużo graczy do handlu. Żebym nie musiał kupować nic w is

Nagroda za pomoc: Like :D

Batios.pl powstał ok.2/3miesiące temu, a ze starszych easy polecam Invoria.pl lub dreikon.

 

Edit. nowe bronie i zbroje w znaczeniu...? Bo na easy zawsze te udziwnione zbroje są, bo system ulepszeń jest mocno rozbudowany.

 

Opublikowano

Batios.pl powstał ok.2/3miesiące temu, a ze starszych easy polecam Invoria.pl lub dreikon. Edit. nowe bronie i zbroje w znaczeniu...? Bo na easy zawsze te udziwnione zbroje są, bo system ulepszeń jest mocno rozbudowany.

 Własnie byłem na batios ale tam gra za mało ludzi :/

Już nawet niech będą te nowe modele tylko, żeby nie było za dużo wysokich lvl :P

Opublikowano

Własnie byłem na batios ale tam gra za mało ludzi :/

Już nawet niech będą te nowe modele tylko, żeby nie było za dużo wysokich lvl :P

To może metek2.pl ? Ale raczej na easy nawet jak startował miesiąc czy 2 temu to dużo bd maxymalnych leveli. Może poczekaj na start shivamt2.pl (easy/medium)? Mają startować 2-10maja.
Opublikowano

A mokryryszard? dużo osób tam gra tylko nie wiem czy to jest easy

To jest serwer medium mocno zbugowany nie warto grać.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Musi być to easy.


Dodatkowe info: Brak 6/7 na pvp (odp. na..), coś podobnego do xenoxa i żebym na isa nie musiał wydawać :D


Nagroda za pomoc: Like


Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie na takim żeby można było robić pvp i ulepszać eq oczywiście ulepszanie eq nie zbyt trudne, a perfecty nie wchodziły tak, że trzeba czekać kilka godzin na 1 item ...
Dodatkowe Info: Szukam serwera unikalnego.. Zagrałbym na ProMT2, ale cały ten serwer jest pod is bez is'u nie ma gry więc ProMT2 Odpada, 4funmt2 też mi się nie podoba, a Virtual nie jest dla mnie nie gra mi się tam zbyt przyjemnie :/
Nagroda za pomoc: Lajki, aż do blokady  :)

Opublikowano

NIe wiem gdzie grac, pomocy,

Szukam jakiegoś serwera easy, ogarnięte zbroje i bronie nie jakiś paint.

Dodatkowo: Wbudowany bs i ogólnie żeby łatwo bony wchodziły. Sporo osób. (nie dreikon)

 

Dam Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze hard/medium max lvl 99-130, 500-600 osób online co najmniej, bronie na 30 lvl do dropu ew. handlarze, typowy trudny serwer? Może jakiś global ?
Dodatkowe Info: nie chcę ravia,vixy,exaliona,ascariala
Nagroda za pomoc: daje 5 like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard/medium max lvl 99-130, 500-600 osób online co najmniej, bronie na 30 lvl do dropu ew. handlarze, typowy trudny serwer? Może jakiś global ?

Dodatkowe Info: nie chcę ravia,vixy,exaliona,ascariala

Nagroda za pomoc: daje 5 like

Helium2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard/medium max lvl 99-130, 500-600 osób online co najmniej, bronie na 30 lvl do dropu ew. handlarze, typowy trudny serwer? Może jakiś global ?

Dodatkowe Info: nie chcę ravia,vixy,exaliona,ascariala

Nagroda za pomoc: daje 5 like

Ethandia.pl lub ewentualnie Alistria.eu (niestety tutaj graczy ok.300-400).

Lub bardzo ciekawy priv metin2.sg (global)- dużo ludzi, dużo eventów, mało botów.

NIe wiem gdzie grac, pomocy,

Szukam jakiegoś serwera easy, ogarnięte zbroje i bronie nie jakiś paint.

Dodatkowo: Wbudowany bs i ogólnie żeby łatwo bony wchodziły. Sporo osób. (nie dreikon)

 

Dam Like

Invoria.pl ok.1,1k graczy w dni powszednie, kalendarz eventów, ogarnięta administracja.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby gra nie zależała od levela tylko od umijętności graczy i eq 
Dodatkowe Info: Zeby grało dość osób oraz żeby był to polski server :) (Easy/Medium)
Nagroda za pomoc: Lajki <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max lvl 99-105
Dodatkowe Info: hard ale nie taki jak global tylko coś w stylu balmory. Warto zaczynać od nowa na balmorze?
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do nextmt2/promt2
Dodatkowe Info: Chcę grać bez IS'u 
Nagroda za pomoc: Like? ;p


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby gra nie zależała od levela tylko od umijętności graczy i eq 
Dodatkowe Info: Zeby grało dość osób oraz żeby był to polski server :) (Easy/Medium)
Nagroda za pomoc: Lajki <3

Polecam ProMT2  :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl 99-105

Dodatkowe Info: hard ale nie taki jak global tylko coś w stylu balmory. Warto zaczynać od nowa na balmorze?

Nagroda za pomoc: lajki

balmora, stabilny serwer i myślę, że się opłaca

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sporej ilości graczy online i nowym serwerze
Dodatkowe Info: Brak max lvli na swerze (najlepiej żeby serw był na tyle nowy, że nikt jeszcze nie wbił maksymalnego poziomu).
Nagroda za pomoc:lajki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sporej ilości graczy online i nowym serwerze

Dodatkowe Info: Brak max lvli na swerze (najlepiej żeby serw był na tyle nowy, że nikt jeszcze nie wbił maksymalnego poziomu).

Nagroda za pomoc:lajki

VeerisMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie do 30lv
Dodatkowe Info:Szukam jakiegoś harda labo hard/medium
Nagroda za pomoc:5 like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie do 30lv

Dodatkowe Info:Szukam jakiegoś harda labo hard/medium

Nagroda za pomoc:5 like

Balmora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...