Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Proszę aby serv był hard / medium bez żadnych nowych  mountów( nwm mogą być max 3... )  ... ani pkt jakiś PO ... czy cos w tym stylu stary dobry metek : ) , serv bez bonow 6/7 [ odpada R**ia , Con***diaMt2 ]
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa bez IS bez allegro > po prostu wszystko od nowa  można osiągnąć bez pakowania haju. , serv bez lagów bugów admini pomocni miła atmosfera
Nagroda za pomoc: Like : )
 
Coś takiego jak DiamondMt2 też ujdzie ^^

 

Ethandia, serwer ma 2 tygodnie i stale się rozwija.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Nie duży max lv. (mniejszy niż 230), nie dużo epików

Dodatkowe Info: Najlepiej MEDIUM.

Nagroda za pomoc: Lajki

HeliumMT2

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Szukam serwera easy/4fun gdzie gra 1000 typ a + i łatwo o EQ

Grałem na: promt2,virtalu,divine,imetinie,invori,elite,pandorze,argentusie,xenoxie,

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Exalion czy AscarialDodatkowe Info:-Nagroda za pomoc:like
Na ascarialu wiecej ludzi + wg mnie troche łatwiej niż na exalionie. Niestety teraz nową maszyne mają i troche problemów (co pewien czas lagi). Dodatkowo duży + za eventy i często 50% dropa/ expa włączają.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy, ogarnięta administracja, brak lagów, 1000+ graczy, serwer nie pod IS, serw gdzie sie trzeba natrudzić, cos takiego jak DiamondMT2.Dodatkowe Info: Brak :>Nagroda za pomoc: Like :>
Polecam poczekać te kilka dni na start shivamt2.pl. Dużo dungeonów, dobrze zrobiony.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:easy Dodatkowe Info: fajne serwer cos podobne pandoramt2.pl elitemt2 xenox co pomiedzy tych bo mam zamiar wrócic do jakiegos priwa zeby nie nudzil po pierwszej minucie Nagroda za pomoc:like
Możesz spróbować na laneris.pl lub imetin.pl lub eloth.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy 

Dodatkowe Info: fajne serwer cos podobne pandoramt2.pl elitemt2 xenox co pomiedzy tych bo mam zamiar wrócic do jakiegos priwa zeby nie nudzil po pierwszej minucie 

Nagroda za pomoc:like

 

virtualMT2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe info: Szukam czegoś bardzo podobnego do CavalosMT2, czyli łatwy exp, łatwo o eq itp.

Nagroda za pomoc: LAJKI

3821057498_2ee6478d98.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe info: Szukam czegoś bardzo podobnego do CavalosMT2, czyli łatwy exp, łatwo o eq itp.

Nagroda za pomoc: LAJKI

Invoria

Mentis

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard ( trochę łatwiejszy od pl'a )
Dodatkowe Info: będę grał bez is, allegro + najlepiej jak najnowszy serwer :)
Nagroda za pomoc: lajk

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  + MIŁEJ Atmosferze + Żeby sie nie nudził+ DOBRYM ZAROBKU ALLEGRO
Dodatkowe Info:  BEDE MIAŁ GOTOWE CAŁE EQ NAJPRAWDOPODOBNIEJ NA MAX LVL :)
Nagroda za pomoc: lajk

Dreikon,Ravia,Virtual,,Balmora,TBD Czy Co :( ?

Bo sam jużnie wiem . :( 

Online musi byc przynajmniej 1k

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe info: Szukam czegoś bardzo podobnego do CavalosMT2, czyli łatwy exp, łatwo o eq itp.

Nagroda za pomoc: LAJKI

mokryryszard.pl xD

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard ( trochę łatwiejszy od pl'a )

Dodatkowe Info: będę grał bez is, allegro + najlepiej jak najnowszy serwer :)

Nagroda za pomoc: lajk

POLECAM SERWER UNTIUM HARD/MEDIUM START 1-3 MAJA- W CH^J DUŻO NOWOŚCI, NOWE WYGLĄDY BRONI I ZBRÓJ. POLECAM

http://www.mpcforum.pl/topic/1195944-zapowiedz-untium-mgames-hardmedium/

elo pozdro

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:exp rate ok 150% 
Dodatkowe Info: Ogólnie żeby był podobny a najlepiej identyczny jak ytian2 [*] 
Nagroda za pomoc: Dobry uczynek :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:medium, miniumum botow, graczy online 500+ , stabilny serwer w miare nowy

Dodatkowe Info: lubie placki

Nagroda za pomoc: lajki

Aslanmt2.pl
Opublikowano

ie wiem gdzie graarrow-10x10.pngć! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, dużo itemków (zbr, miecze, biżu), Duży DMG
Dodatkowe Info: Ma lv 250, Dedyk, serwer musi być polskiarrow-10x10.png
Nagroda za pomoc: 1 Lajk, 2 Lajki, kilkadziesiąt lajków.

Opublikowano

ie wiem gdzie graarrow-10x10.pngć!Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, dużo itemków (zbr, miecze, biżu), Duży DMG

Dodatkowe Info: Ma lv 250, Dedyk, serwer musi być polskiarrow-10x10.png

Nagroda za pomoc: 1 Lajk, 2 Lajki, kilkadziesiąt lajków.

Poczekaj, już niedługo 2-10 maja wychodzi shivamt2.pl ( medium/easy) z dużą ilością broni i zbroji lub możesz grać na eloth.pl lub exii ( typowe easy).

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać help me!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard, 10ku do G, bez 6/7, ogarnięta administracja i może żeby było bez ulepek do 30lv  czy coś w tym stylu ale to akurat nie koniecznie.

Dodatkowo: Żeby serwer był stabilny, w miare sporo graczy, ogarnięty IS.

Wynagrodzenie: Like/w naturze.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun, żeby nie był pełen 250 lvl latających po mieście, łatwo o eq i bronie, zbroje/bronie najlepiej co 10-20lvl. Max 3 godziny do 100lvla.

Dodatkowe Info:  Nie: Xenox, virtual, mexilia
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun, żeby nie był pełen 250 lvl latających po mieście, łatwo o eq i bronie, zbroje/bronie najlepiej co 10-20lvl. Max 3 godziny do 100lvla.

Dodatkowe Info:  Nie: Xenox, virtual, mexilia

Nagroda za pomoc: lajki

Invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!   Ravia/Balmora
Zależy mi najbardziej na: Dużo ludzi, mało botów, ogarnięci Admini
Dodatkowe Info: Na Ravii mam WP 40 coś lv, ale chcę tamto eq całe sprzedać i spróbować zacząć grę Bodym co o tym myślicie ?
Nagroda za pomoc: "+"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej naspokojnej atmosferze, dużo pvp, ciekawostki na serwerze, dużo ludzi

 

Dodatkowe Infoserwer bardziej medium nie easy, tak żeby można było zostać na dłużej

Nagroda za pomocza trafny wybór serwera, lub podania dwóch możliwości -> zrobię coś nawet na życzenie :)

Kliknij w pajacyk.pl ------>

http://pajacyk.pl/

3471853652.png

Opublikowano

ie wiem gdzie graarrow-10x10.pngć! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, dużo itemków (zbr, miecze, biżu), Duży DMGDodatkowe Info: Ma lv 250, Dedyk, serwer musi być polskiarrow-10x10.pngNagroda za pomoc: 1 Lajk, 2 Lajki, kilkadziesiąt lajków.

virtual

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: masa ludzi, nowy server, najlepiej hard (zbliżony do pl'a), w stylu ravii, ale mniejsze ceny :D  


Nagroda za pomoc: plusiki etc.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...