Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie do 30lv

Dodatkowe Info:Szukam jakiegoś harda labo hard/medium

Nagroda za pomoc:5 like

PandorumMT2


 

Zapamiętaj - Bez starań nigdy nie ma wyników.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl 99-105

Dodatkowe Info: hard ale nie taki jak global tylko coś w stylu balmory. Warto zaczynać od nowa na balmorze?

Nagroda za pomoc: lajki

Alestia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie do 30lv

Dodatkowe Info:Szukam jakiegoś harda labo hard/medium

Nagroda za pomoc:5 like

Ascarial ,Pandorium

Opublikowano

Siema! Szukamy z kolegą jakiegoś easy/medium lub easy. Pograć, poexpić, pobawić się ;) Fajnie by było jakby grało sporo osób i był w miare świeży, ale nie musi. Ważne żeby był on.

 

/ Za jakieś dobre propozycje nagradzam lajkiem.

Opublikowano

Siema! Szukamy z kolegą jakiegoś easy/medium lub easy. Pograć, poexpić, pobawić się ;) Fajnie by było jakby grało sporo osób i był w miare świeży, ale nie musi. Ważne żeby był on.

 

/ Za jakieś dobre propozycje nagradzam lajkiem.

Invoria

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer Hard/Medium, oraz żeby grało tam sporo osób. 
Dodatkowe Info: Aby nie trzeba było uruchamiać priva za pomocą administratora. 
Nagroda za pomoc:Lajk..

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Hard/Medium, oraz żeby grało tam sporo osób. 

Dodatkowe Info: Aby nie trzeba było uruchamiać priva za pomocą administratora. 

Nagroda za pomoc:Lajk..

Exalion.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Jest jakiś serwer który ma klimat taki jak metek w 2010/11? Hard stabilny podstawowy system broni lvl max 105/99? Gra dużo osób i jest sens walczyć o topkę z górythx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej nałatwym expie, nowej klasie (jeśli coś takiego jest możliwe), nowym eq nowych misjach, polski serwer, nowych mapach, lvl do min 120. 
Dodatkowe Info: Nie lubię trudnej drogi. 
Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Mam do wyboru serwer Diumar i Negros. Proszę uzasadnić dlaczego powinienem wrócić do gry na tym serwerze.
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dużej ilości osób.
Dodatkowe Info: Mam na obydwu serwerach podobne postacie(około 60lv już z full EQ.)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Mam do wyboru serwer Diumar i Negros. Proszę uzasadnić dlaczego powinienem wrócić do gry na tym serwerze.

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dużej ilości osób.

Dodatkowe Info: Mam na obydwu serwerach podobne postacie(około 60lv już z full EQ.)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Wybierz Negros, bo tańsze są wszystkie itemki i więcej jest "mniejszych lvli". Na diumarze to już raczej zostali starzy wyjadacze. Na negrosie jeszcze czasem ktoś nowy wbije + jest wiecej graczy.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowym serwerze gdzie nikt nie osiągnoł max levela

Dodatkowe Info: Chodzi o privy ,  medium lub hard

Nagroda za pomoc:  +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer very, very easy, maksymalny poziom w 2-3 dni, bez masy ulapszaczy, ulepszacze łatwe do zdobycia jak dla dziecka, bez epickich kd.
Dodatkowe Info: Grałem na wielu serwerach PVP. Żaden Xenox. Żaden argentus.  
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  serwerze podobnym do ravia.eu
Dodatkowe Info:  brak
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze podobnym do ravia.eu

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: lajk

Balmora lub alestia. Troche łatwiejsze: pandorummt2 lub ascarial.

Możesz poczekać do 9maja to wtedy wychodzi Astilia.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  serwerze podobnym do ravia.eu

Dodatkowe Info:  brak

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

Concordia, Vixa

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer very, very easy, maksymalny poziom w 2-3 dni, bez masy ulapszaczy, ulepszacze łatwe do zdobycia jak dla dziecka, bez epickich kd.

Dodatkowe Info: Grałem na wielu serwerach PVP. Żaden Xenox. Żaden argentus.  

Nagroda za pomoc: lajk

 

Mentis2, 4funmt2.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowym serwerze gdzie nikt nie osiągnoł max levela

Dodatkowe Info: Chodzi o privy ,  medium lub hard

Nagroda za pomoc:  +5

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1199322-veerismt2-aktualizacje-dedykmedium/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby w dt byly oslabione respy od 1 do 9 pietra najlepiej jak na 7 by go wogolnie nie bylo  / serwer medium easy/medium hard

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miła atmosfera, zainteresowanie ze strony gm'ów, można coś uzyskać bez IS'a, serwer który ma szanse przetrwać 
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV/HARD)
Nagroda za pomoc: Lajk i moja wdzięczność :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Priv serwer Hard, najlepiej nowy który dopiero niedługo wyjdzie
Dodatkowe Info: Bez super mega epików, 105 lv max, bez wydziwiania
Nagroda za pomoc: Lajki

VmFHaU51U19fX2V1bmVfX18yMjVfX19NY1ZhZ2luYV9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miła atmosfera, zainteresowanie ze strony gm'ów, można coś uzyskać bez IS'a, serwer który ma szanse przetrwać 

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV/HARD)

Nagroda za pomoc: Lajk i moja wdzięczność :)

Vixa

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Priv serwer Hard, najlepiej nowy który dopiero niedługo wyjdzie

Dodatkowe Info: Bez super mega epików, 105 lv max, bez wydziwiania

Nagroda za pomoc: Lajki

negoria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 250lvl, poziom wbijany w 2 dni, bony w sklepikach, nie musi byc 6//7, najlepiej bez ulepek. Dziecinnie prosty
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa
Nagroda za pomoc: Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...