Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobny do starego Metin5 s1
Dodatkowe Info: Chodzi mi o coś w rodzaju mt5s1 . Jak się popracowało nad postacią to +/- 90 lvl brał po +-/100k 250 lvl'owi
Nagroda za pomoc: 2x like + 5 w profilu !

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:300-400 graczy.Serwer Easy lub 4fun
Dodatkowe Info:Polski serwer.Bezpłatny.Grałem już na Emperius,Virutal,iMetin,Pandora,Dreikon
Nagroda za pomoc:Lajk ?

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, podkreślam EASY!

Dodatkowe Info: Najlepiej jakby były max bony, max 150-240, ew. 250; aby był szybki EXP, dużo ludzi i łatwo o EQ

Nie chcę Xenoxa,Virtuala itd, Dreikon również odpada..  BEZ 6/7 NA KLASY, NIEZBYT STARY!

2 pytanie [nie brac pod uwage] - A więc czy na Invori, oplaca sie grac?

Nagroda za pomoc: LIKE

 

Tak, jak najbardziej na Invorii się opłaca grać.

1,3k - 1,4k ludzi w godzinach szczytu, administracja stara się jak może ;)

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:300-400 graczy.Serwer Easy lub 4fun

Dodatkowe Info:Polski serwer.Bezpłatny.Grałem już na Emperius,Virutal,iMetin,Pandora,Dreikon

Nagroda za pomoc:Lajk ?

 

Invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium
Dodatkowe Info: KU w sklepach, nie za łatwy ani nie za trudny exp, żeby było przyjemnie :D
Nagroda za pomoc: like

3821057498_2ee6478d98.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy
Dodatkowe Info: Skille P od razu, duzo epików, jakieś fajne mapy do expienia i z metinami do dropu (no chyba, ze metki na mapach do expienia), żeby grało 500+ osób
Nagroda za pomoc: like

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy

Dodatkowe Info: Skille P od razu, duzo epików, jakieś fajne mapy do expienia i z metinami do dropu (no chyba, ze metki na mapach do expienia), żeby grało 500+ osób

Nagroda za pomoc: like

Xenox / Mortyriusz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy 
Dodatkowe Info: ma być to serwer Medium lub Hard/Medium. Nie gram na Altosie bo tam jest garstka ludzi. :c
Nagroda za pomoc: Like. :) Dla każdego kto poda. 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy 

Dodatkowe Info: ma być to serwer Medium lub Hard/Medium. Nie gram na Altosie bo tam jest garstka ludzi. :c

Nagroda za pomoc: Like. :) Dla każdego kto poda. 

 

Dużo ludzi znajdziesz na Exalion/Ravia.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości graczy

Dodatkowe Info: ma być to serwer Medium lub Hard/Medium. Nie gram na Altosie bo tam jest garstka ludzi. :c

Nagroda za pomoc: Like. :) Dla każdego kto poda.

 

Exalion i Ascarial lecz bardziej polecam Exaliona :-)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze meedium 
Dodatkowe Info: ma być dużo ludzi (350+) aby serwer nie był taki , gdzie max lvl  z shinsho  siedza w m1 jinno i biją :D , częste eventy , najlepiej kalendarz eventów (jak to administracja ascarial.pl zrobiła) , serwer który nie znudzi się po paru dniach :) 
Nagroda za pomoc: liike :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYLKO CF !!!!

pomogłem ? LIKE :>

brawo yeti

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze meedium

Dodatkowe Info: ma być dużo ludzi (350+) aby serwer nie był taki , gdzie max lvl z shinsho siedza w m1 jinno i biją :D , częste eventy , najlepiej kalendarz eventów (jak to administracja ascarial.pl zrobiła) , serwer który nie znudzi się po paru dniach :)

Nagroda za pomoc: liike :)

Invoria, a jak chcesz coś nowego to dziś startuje pandorummt2 (medium/hard)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Pvp/4fun
Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym aby ABS zawsze wchodzily maksymalne, szybki exp, najlepiej bez 6/7 lub bardzo szybkie jego zrobienie ,duzo ludzi ( +500) czeste wojny, malo skomplikowany system ulepszen( jak na PandoraMT2)
Nagroda za pomoc:
Like :P

 

Lub:

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium/Hard

Dodatkowe Info:Tez max. abs,wolny exp ,duzo ludzi,w miare umiarkowanie latwe do zrobienia skile i lv konia, bo chcialbym sie skupic na pvp np na 55lv :)

Nagroda za pomoc:Like :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze meedium 

Dodatkowe Info: ma być dużo ludzi (350+) aby serwer nie był taki , gdzie max lvl  z shinsho  siedza w m1 jinno i biją :D , częste eventy , najlepiej kalendarz eventów (jak to administracja ascarial.pl zrobiła) , serwer który nie znudzi się po paru dniach :) 

Nagroda za pomoc: liike :)

Ethana.eu

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium

Dodatkowe Info: KU w sklepach, nie za łatwy ani nie za trudny exp, żeby było przyjemnie :D

Nagroda za pomoc: like

Polecam Ethandia.pl - serwer hard/medium.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Pvp/4fun

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym aby ABS zawsze wchodzily maksymalne, szybki exp, najlepiej bez 6/7 lub bardzo szybkie jego zrobienie ,duzo ludzi ( +500) czeste wojny, malo skomplikowany system ulepszen( jak na PandoraMT2)

Nagroda za pomoc:Like :P

 

Lub:

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium/Hard

Dodatkowe Info:Tez max. abs,wolny exp ,duzo ludzi,w miare umiarkowanie latwe do zrobienia skile i lv konia, bo chcialbym sie skupic na pvp np na 55lv :)

Nagroda za pomoc:Like :P

ProMT2.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Polecam Ethandia.pl - serwer hard/medium.

 

ProMT2.

Grałem :(ale niezbyt przypadl mi do gustu .Moze jakies inne propozycje ? Bylbym wdzieczny

 

Gralem na :

-Pandora

-4Fun

-Linares

-Laneris

-Mentis

-Metek2 pl

Chodzi mi np o taki serwer jak AscarialMT2 ale zeby byly abs tylko 15% (żeby wchodzily tylko maksymalne bony:))

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwerze meedium Dodatkowe Info: ma być dużo ludzi (350+) aby serwer nie był taki , gdzie max lvl  z shinsho  siedza w m1 jinno i biją :D , częste eventy , najlepiej kalendarz eventów (jak to administracja ascarial.pl zrobiła) , serwer który nie znudzi się po paru dniach :) Nagroda za pomoc: liike :)

VirtualMT2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Pvp/4fun

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym aby ABS zawsze wchodzily maksymalne, szybki exp, najlepiej bez 6/7 lub bardzo szybkie jego zrobienie ,duzo ludzi ( +500) czeste wojny, malo skomplikowany system ulepszen( jak na PandoraMT2)

Nagroda za pomoc:Like :P

 

Lub:

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium/Hard

Dodatkowe Info:Tez max. abs,wolny exp ,duzo ludzi,w miare umiarkowanie latwe do zrobienia skile i lv konia, bo chcialbym sie skupic na pvp np na 55lv :)

Nagroda za pomoc:Like :P

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  tym zeby serwer nie padl szybko
Dodatkowe InfoHardzie , Max lvl 105 5-6 ku do G , jakiegos wierzchowca na start , zeby dropily skrzynki z mobow .
Nagroda za pomoc:  NWM xD

76561198058318404.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  tym zeby serwer nie padl szybko

Dodatkowe InfoHardzie , Max lvl 105 5-6 ku do G , jakiegos wierzchowca na start , zeby dropily skrzynki z mobow .

Nagroda za pomoc:  NWM xD

Ravia.eu

(tylko inaczej z KU i max lv 99)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  tym zeby serwer nie padl szybko

Dodatkowe InfoHardzie , Max lvl 105 5-6 ku do G , jakiegos wierzchowca na start , zeby dropily skrzynki z mobow .

Nagroda za pomoc:  NWM xD

Exalion/Ascarial, hm? Bardziej polecam ten drugi.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !
Zależy mu najbardziej na: MEDIUM/EASY , max 180+ lvl , ciekawy i świeży system ulepszeń , pety , nie za dużo ulepszaczy , bardziej do gry solowej (bez nacisku na dungeony grupowe)
Dodatkowe Info: Serwer bez nacisku na IS
Nagroda za pomoc:  like

Grałem na : Dreikon , Emperius , Pandora , Xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 10 ku do g ,medium, podobny do balmory, 800 + osob online
Dodatkowe Info:mozliwosc bycia "pro" bez IS
Nagroda za pomoc: Like ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...