Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard (dużo osób online)

Dodatkowe Info: najlepiej jakby byl max 105 lvl jezeli takowe jeszcze istnieją

Nagroda za pomoc: + 5
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby max lvla nie wbijalo sie za szybko , zeby nie bylo za duzo graczy ale zeby ktos jednak gral , zeby bylo sporo broni

Dodatkowe Info: wiadomo ;d zeby bylo jako tako zarobic ;c

Nagroda za pomoc: sie zmowimy ;d

 

Invoria, dreikon

Szukam Nowego serwera [Easy/Medium] , który niema wiecej niż 3 dni . ( NOWY PRIV SERWER ) KTO ZNA TAKI SERWER ? :ninja:            Metin2                                                                       

Ares, Tirex

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: easy coś w stylu Linaresa, Argentusa i Xenoxa

Dodatkowe Info: Zeby były odrazu skille na P, i 100% na ilepki

Nagroda za pomoc: coś tam sie odpali

 

Dreikon, invoria, eloth

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium, sporo ludzi
Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu,
Nagroda za pomoc: + 5

 

 

Concordia, ravia, helium2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, sporo ludzi
Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu, max 160lvl, żeby sie dalo cos ugrać bez isu, może być coś podobnego do dreikona, ale z lepszym balansem postaci, nowy server (max pół roczny) --..--
Nagroda za pomoc: + 5

 

 

helium2, trixer, invoria, ares

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard (dużo osób online)
Dodatkowe Info: najlepiej jakby byl max 105 lvl jezeli takowe jeszcze istnieją
Nagroda za pomoc: + 5

 

Concordia, helium2, Ravia

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: 

- Serwer Easy/Medium .

- Małe ceny na rynku .

- Max. lvl (od 1 poziomu) do 2 tygodni expa .

- Brak PayToWin .

- Brak 6/7 , wyjątek bez klas .

- Max. poziom w topce nie był na 10 stron .

 

Dodatkowe Info:

- Invoria odpada

- XenoX odpada

- Virtual odpada

- Pandora odpada

- Elite odpada

 

Nagroda za pomoc:

- Daje limit lubianych postów . 

- 5 gwiazdek w profilu .

 

Zapraszam na Elduriona tu masz Gameplaya --->


Szukam Nowego serwera [Easy/Medium] , który niema wiecej niż 3 dni . ( NOWY PRIV SERWER ) KTO ZNA TAKI SERWER ? :ninja:            Metin2                                                                       

Zapraszam na Elduriona tu masz Gameplaya --->

https://www.youtube....h?v=sAjPUXBgLlQ
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Serwerze PVP , na którym  100+ ludzi
Dodatkowe Info:   zależy mi na systemie ulepszania np. Boj -> śmiercio  i tak samo zbr . Bez petów  wierzchowców i tych innych dupereli ;)  bez 6/7 
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwerze PVP , na którym  100+ ludzi

Dodatkowe Info:   zależy mi na systemie ulepszania np. Boj -> śmiercio  i tak samo zbr . Bez petów  wierzchowców i tych innych dupereli ;)  bez 6/7 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Aktualnie nie ma takiego serwera, jedynie co do tego podchodzi to MPCforum, medium.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium, sporo ludzi
Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu,
Nagroda za pomoc: + 5

 

Alestia.pl

 

 

Szukam serwera Easy/Medium coś w stylu pandory tylko bez 6/7 bon.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Prywatnym Metin2
Dodatkowe Info: max lv 170, wyszedł ostatnio ale nie mogę znaleźć prezentacji na forum!
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy.
Dodatkowe Info: tylko i wyłącznie serwer z metin2.pl
Nagroda za pomoc: lajki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na miłym wbijaniu lvla


Dodatkowe Info:


witam szukam dobrego stabilnego Metina zeby był min 150 lvl


  1. typ serwera to easy bądz medium
  2. fajne fryzy u handlarki  :)
  3. nowe wierzchowce itp 
  4. skile odrazu na P 
  5. chodzi mi o priv nie pvp
  6. PROSZE O POMOC 
  7.  
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości osób, ogarniętych cenach
Dodatkowe Info: DO WYBORY MAM PANDORAMT2 lub METIN2 PL NEGROS(przy okazji, ile mniej więcej osób gra na Negrosie?)

Możecie też podać jakieś nowy serwer, gdzie gra sporo osób i 50% graczy nie ma 200+.
Nagroda za pomoc: +5

"Niech ryczy z bólu ranny łoś...."

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Poszukuje serwa w stylu Starego poczciwego metka easy/medium bez żadnych petów itp 1-5 bon u npc 6-7 brak (ewentualnie tez u npc)
Dodatkowe Info: Mało ulepszaczy i szybkie wbicie skill
Nagroda za pomoc: +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy.Dodatkowe Info: tylko i wyłącznie serwer z metin2.plNagroda za pomoc: lajki.

samos

 

Srij9JT.png

Uczeń
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Prywatnym Metin2

Dodatkowe Info: max lv 170, wyszedł ostatnio ale nie mogę znaleźć prezentacji na forum!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

AresMT2, TirexMT2, Travica

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ilosci graczy 800 +
Dodatkowe Info: max lvl 250 moze byc nizej tak do 180
Nagroda za pomocLajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ilosci graczy 800 +

Dodatkowe Info: max lvl 250 moze byc nizej tak do 180

Nagroda za pomocLajk + 5* w profilu

Argentus Max 253, Dreikon max 175, Invoria max 220

je0o.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na miłym wbijaniu lvla

Dodatkowe Info:

witam szukam dobrego stabilnego Metina zeby był min 150 lvl

  1. typ serwera to easy bądz medium
  2. fajne fryzy u handlarki  :)
  3. nowe wierzchowce itp 
  4. skile odrazu na P 
  5. chodzi mi o priv nie pvp
  6. PROSZE O POMOC 
  7.  

 

Eterial.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na przyjemnym expie


Dodatkowe Info:


Szukam serwera który pozwoli mi się cieszyć miłym expem, szybkim robieniem eq ( nie trzeba dropić po nocach żeby coś osiągnąć)


  1. Typ serwera oczywiście Easy nie szukam żadnych podróbek lub czegoś podobnego poszukuję serwera jedynego takiego na unikatowych plikach z fajnymi pomysłami oraz tym co wymieniłem wyżej. Administracja ma interesować się serwerem, a nie miec na niego wyje... 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, serwer HARD do dłuższego grania, dopracowany.
Dodatkowe Info: Najlpiej jakby to był jakiś nowy serwer, a jeśli nie wyszedł żaden to co z balmorą?
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, serwer HARD do dłuższego grania, dopracowany.

Dodatkowe Info: Najlpiej jakby to był jakiś nowy serwer, a jeśli nie wyszedł żaden to co z balmorą?

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

mortis

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

 

.

 

Szukam serwera, na ktorym nie ma wielu nowosci, typu starego dobrego PL'a. 

Gdzie nie ma tych petow, sretow, tysiaca setow, itd. 

Do wzoru sie nie moglem zastosowac, wiec przepraszam. 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:
 
.
 
Szukam serwera, na ktorym nie ma wielu nowosci, typu starego dobrego PL'a. 
Gdzie nie ma tych petow, sretow, tysiaca setow, itd. 
Do wzoru sie nie moglem zastosowac, wiec przepraszam. 

 

Destroies.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:
 
.
 
Szukam serwera, na ktorym nie ma wielu nowosci, typu starego dobrego PL'a. 
Gdzie nie ma tych petow, sretow, tysiaca setow, itd. 
Do wzoru sie nie moglem zastosowac, wiec przepraszam. 

 

mortis

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:
 
.
 
Szukam serwera, na ktorym nie ma wielu nowosci, typu starego dobrego PL'a. 
Gdzie nie ma tych petow, sretow, tysiaca setow, itd. 
Do wzoru sie nie moglem zastosowac, wiec przepraszam. 

 

ascarial.pl

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, serwer HARD do dłuższego grania, dopracowany.

Dodatkowe Info: Najlpiej jakby to był jakiś nowy serwer, a jeśli nie wyszedł żaden to co z balmorą?

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ascarial.pl,Helium2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Najlepszym serwerze co wyszedł tydzien 2 tygodnie temu medium bo nwm który lepszy tirex ares czy jaki ?

Dodatkowe info : Fajny exp nawet ;] i miła Atmosfera

Nagroda : LAjk <3  

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na przyjemnym expie

Dodatkowe Info:

Szukam serwera który pozwoli mi się cieszyć miłym expem, szybkim robieniem eq ( nie trzeba dropić po nocach żeby coś osiągnąć)

  • Typ serwera oczywiście Easy nie szukam żadnych podróbek lub czegoś podobnego poszukuję serwera jedynego takiego na unikatowych plikach z fajnymi pomysłami oraz tym co wymieniłem wyżej. Administracja ma interesować się serwerem, a nie miec na niego wyje... 

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...