Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: easy, szybki exp, dużo leveli (200+), dużo nowych broni, zbroi i innych itemków, mapek, potwrów, nowe wierzchowce, a serwer dedyk

Dodatkowe Info: ma to być dedyk, żeby szybko nie upadł, w miare dużo ludzi i bardzo rozbudowany żeby się nie nudził (glador, dreikon, senthia, argentus 4funmt2, divine world i iMetin odpadają bo grałem)  ;)

Ma to być serwer EXP nie PvP chce również zeby skille nie wchodziły od razu na P i żeby nie przycodziło nic tak łatwo

Nagroda za pomoc: Like i satysfakcja z pomocy chłopcu ;d

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy

Dodatkowe Info: szukam serwer gdzie będzie 6/7 bony i gdzie będzie w bonach np 40k hp lub więcej minimum to 30k najlepiej zęby lvl był 250-255

Nagroda za pomoc: Like + Satysfakcja z pomocy

virtualMT2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard max lvl 99/105 / szybki exp do 65 /tanie ku/jak najmniej tych epików z wyjątkiem tych co na globalu
Dodatkowe Info: odpadają : ravia/helium/ascarial/mortis/nostidla
Nagroda za pomoc: like i 5 w profilu 

lewbvb2.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:DUŻYM ONLINE
Dodatkowe Info: najbardziej mi zależy na sporym online.
Nagroda za pomoc: like i 5 w profilu 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard max lvl 99/105 / szybki exp do 65 /tanie ku/jak najmniej tych epików z wyjątkiem tych co na globalu

Dodatkowe Info: odpadają : ravia/helium/ascarial/mortis/nostidla

Nagroda za pomoc: like i 5 w profilu 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:DUŻYM ONLINE

Dodatkowe Info: najbardziej mi zależy na sporym online.

Nagroda za pomoc: like i 5 w profilu 

 

Concordiamt2

Uczeń
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info:  Chce żeby na serwerze szybko wbijało się lvl , żeby szybko dorobić się eq i grało chociaż te + 500 osób 
Nagroda za pomoc: like 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: - medium (medium-easy, nie mogę określić), bez 6/7, bez ISu, bez masy nowych epików, eq +9 może być u handlarzy ale do max 54 lvl, przyjemny drop, exp, świeży serwer, fajnie by było gdyby do itemów przypuśćmy do 65 lvl ulepszacze nie były wymagane.
Dodatkowe Info: gram obecnie na świeżym CsYt2, jednak nie jest to ten csyt2 co dawniej. Ogólnie przyjemnie mi się na nim gra, ale exp jest zbyt wysoki, duża liczba graczy w 3 dni nabiła max lvl. Bardzo chętnie bym zagrał na serwerach w stylu oldschool typu NewLongju, CsYt2 itp.
Nagroda za pomoc: lajki, 5*

 

pozdroo.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium
Dodatkowe Info: Ogarnięta Administracja, Serwer oraz Forum ;P
Nagroda za pomoc: Satysfakacja ;)

szustyskill.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: easy, szybki exp, dużo leveli (200+), dużo nowych broni, zbroi i innych itemków, mapek, potwrów, nowe wierzchowce, a serwer dedyk

Dodatkowe Info: ma to być dedyk, żeby szybko nie upadł, w miare dużo ludzi i bardzo rozbudowany żeby się nie nudził (glador, dreikon, senthia, argentus 4funmt2, divine world i iMetin odpadają bo grałem)   ;)

Ma to być serwer EXP nie PvP chce również zeby skille nie wchodziły od razu na P i żeby nie przycodziło nic tak łatwo

Nagroda za pomoc: Like i satysfakcja z pomocy chłopcu ;d

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z 2014 roku

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym warto spędzać czas i takiego co jest stabilny bez problemów ze stroną jak i ts3.

Nagroda za pomoc: Like 

gd9zwl.png


Welcome the MPC forum.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard max lvl 99/105 / szybki exp do 65 /tanie ku/jak najmniej tych epików z wyjątkiem tych co na globalu

Dodatkowe Info: odpadają : ravia/helium/ascarial/mortis/nostidla

Nagroda za pomoc: like i 5 w profilu 

Concordia,

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:DUŻYM ONLINE

Dodatkowe Info: najbardziej mi zależy na sporym online.

Nagroda za pomoc: like i 5 w profilu 

 

Invoria, pandora, ravia, concordia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info:  Chce żeby na serwerze szybko wbijało się lvl , żeby szybko dorobić się eq i grało chociaż te + 500 osób 

Nagroda za pomoc: like 

 

 

Invoria, Dreikon, Asyria

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: - medium (medium-easy, nie mogę określić), bez 6/7, bez ISu, bez masy nowych epików, eq +9 może być u handlarzy ale do max 54 lvl, przyjemny drop, exp, świeży serwer, fajnie by było gdyby do itemów przypuśćmy do 65 lvl ulepszacze nie były wymagane.

Dodatkowe Info: gram obecnie na świeżym CsYt2, jednak nie jest to ten csyt2 co dawniej. Ogólnie przyjemnie mi się na nim gra, ale exp jest zbyt wysoki, duża liczba graczy w 3 dni nabiła max lvl. Bardzo chętnie bym zagrał na serwerach w stylu oldschool typu NewLongju, CsYt2 itp.

Nagroda za pomoc: lajki, 5*

 

pozdroo.

 

Ravia, Concordia,csyt2.eu taki csyt2 ;-)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

Dodatkowe Info: Ogarnięta Administracja, Serwer oraz Forum ;P

Nagroda za pomoc: Satysfakacja ;)

 

 

Helium2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy, szybki exp, dużo leveli (200+), dużo nowych broni, zbroi i innych itemków, mapek, potwrów, nowe wierzchowce, a serwer dedyk
Dodatkowe Info: ma to być dedyk, żeby szybko nie upadł, w miare dużo ludzi i bardzo rozbudowany żeby się nie nudził (glador, dreikon, senthia, argentus 4funmt2, divine world i iMetin odpadają bo grałem)   ;)
Ma to być serwer EXP nie PvP chce również zeby skille nie wchodziły od razu na P i żeby nie przycodziło nic tak łatwo
Nagroda za pomoc: Like i satysfakcja z pomocy chłopcu ;d

 

Nie ma takiego serwera ludzie... xD Invoria może ale tam są skile od razu na p 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium z dużą ilością graczy.

Dodatkowe Info: Szukam serwera, który jest stabilny, posiada własnego ts'a jak i forum. Najlepiej, żeby był taki, który powstał nie dawno. Brak 6/7 z klasami, nie zbyt duża ilość broni/zbroi do ulepszania. Dość łatwy.

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium z dużą ilością graczy.
Dodatkowe Info: Szukam serwera, który jest stabilny, posiada własnego ts'a jak i forum. Najlepiej, żeby był taki, który powstał nie dawno. Brak 6/7 z klasami, nie zbyt duża ilość broni/zbroi do ulepszania. Dość łatwy.
Nagroda za pomoc: Like

 

Invoria

sygna1.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium z dużą ilością graczy.
Dodatkowe Info: Szukam serwera, który jest stabilny, posiada własnego ts'a jak i forum. Najlepiej, żeby był taki, który powstał nie dawno. Brak 6/7 z klasami, nie zbyt duża ilość broni/zbroi do ulepszania. Dość łatwy.
Nagroda za pomoc: Like

 

MPCforum

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z 2014 roku
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym warto spędzać czas i takiego co jest stabilny bez problemów ze stroną jak i ts3.
Nagroda za pomoc: Like 

 

MetinOnline

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

Dodatkowe Info: Ogarnięta Administracja, Serwer oraz Forum ;P

Nagroda za pomoc: Satysfakacja ;)

 

Invoria, MPCforum z naciskiem na MPCforum

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium z dużą ilością graczy.
Dodatkowe Info: Szukam serwera, który jest stabilny, posiada własnego ts'a jak i forum. Najlepiej, żeby był taki, który powstał nie dawno. Brak 6/7 z klasami, nie zbyt duża ilość broni/zbroi do ulepszania. Dość łatwy.
Nagroda za pomoc: Like

 

Helium2, Invoria, Dreikon, eloth, Aresmt2, Laneris, Negros ;-)

Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie grać!

Szukam jakiegoś serwera medium/easy na którym jest około 1000 + graczy. Chce aby serwer był przyjemny i szybko się nie nudził.

Grałem na invoria , dreikon , ethana . virtual , pandora , imetin , xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy , ponad 500 graczy 

 

Dodatkowe Info Grałem na Dreikon.pl , Invoria.pl , Ethana.eu , prosiłbym o serwer nowy lub który będzie startował

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

:)

Opublikowano

startuje dzisiaj może jakiś priv ???

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano

Masz specjalny dział to tego , są tam servery , które czekają na swój start .


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun pvp 
Dodatkowe Info: wszystko u handlarzy
Nagroda za pomoc: Lajk

Gralem na 
4Funmt2
NextMt2

hammermt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
 

Zależy mi najbardziej na:

- EASY lub EASY - MEDIUM.

- 750+ ludzi online.

- Zbalansowane wszystkie klasy, tak aby każda postać była równa sobie i miała takie same szanse w PVP co inne!

- Epiki, może być trochę ale warunkiem nadrzędnym tego musi być spełniony warunek powyżej.

- Wojny gildii.

- Brak 6/7 bonu, nawet do expa nie ma być!

- Ulepszacze w miarę dobrze dropiły.


Dodatkowe Info:

- TEAM który się interesuje serwerem!

- Serwer dedykowany a nie zaden hamachi badz no-hamachi

- Serwer który trochę już stoi, minimum 2 miesiące, nie chce żadnego nowego który ma zaraz paść.

- Serwer stabilny i bez lagów.


Nagroda za pomoc:

Pożyjemy zobaczymy :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
 

Zależy mi najbardziej na: 

- Serwer Easy/Medium .

- Małe ceny na rynku .

- Max. lvl (od 1 poziomu) do 2 tygodni expa .

- Brak PayToWin .

- Brak 6/7 , wyjątek bez klas .

- Max. poziom w topce nie był na 10 stron .
 

Dodatkowe Info:

- Invoria odpada

- XenoX odpada

- Virtual odpada

- Pandora odpada

- Elite odpada

 

Nagroda za pomoc:

- Daje limit lubianych postów . 

- 5 gwiazdek w profilu .

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z 2014 roku

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym warto spędzać czas i takiego co jest stabilny bez problemów ze stroną jak i ts3.

Nagroda za pomoc: Like

gd9zwl.png


Welcome the MPC forum.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: ddobrych broniach i ulepszeniach 
Dodatkowe Info:Tanie eq, szybki lvl oraz yang,duza liczba graczy
Nagroda za pomoc:Like

1390144171-U592769.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: 

- Serwer Easy/Medium .

- Małe ceny na rynku .

- Max. lvl (od 1 poziomu) do 2 tygodni expa .

- Brak PayToWin .

- Brak 6/7 , wyjątek bez klas .

- Max. poziom w topce nie był na 10 stron .

 

Dodatkowe Info:

- Invoria odpada

- XenoX odpada

- Virtual odpada

- Pandora odpada

- Elite odpada

 

Nagroda za pomoc:

- Daje limit lubianych postów . 

- 5 gwiazdek w profilu .

 

Alien2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z 2014 roku
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym warto spędzać czas i takiego co jest stabilny bez problemów ze stroną jak i ts3.
Nagroda za pomoc: Like

 

Alien2 lub Mortis

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: ddobrych broniach i ulepszeniach 

Dodatkowe Info:Tanie eq, szybki lvl oraz yang,duza liczba graczy

Nagroda za pomoc:Like

 

XenoxMT2 lub PandoraMT2

1392930792-U1112863.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...