Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z 2014 roku
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym warto spędzać czas i takiego co jest stabilny bez problemów ze stroną jak i ts3.
Nagroda za pomoc: Like

 

IneriS powinien być serwerem dla Ciebie .

 

@Junniorek

 

Pobieram Alien2 , jak mi się spodoba otrzymasz to co oferowałem . ;)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: ddobrych broniach i ulepszeniach 

Dodatkowe Info:Tanie eq, szybki lvl oraz yang,duza liczba graczy

Nagroda za pomoc:Like

virtual

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z 2014 roku
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym warto spędzać czas i takiego co jest stabilny bez problemów ze stroną jak i ts3.
Nagroda za pomoc: Like

 

 

Ascarial, graczy online ok. 1200, stoi stabilnie od grudnia 2013. 3/4 eventy w tygodniu, nowe systemy, ciekawy system ulepszeń, co jakis czas wprowadzamy nowości na serwer w oryginalnym klimacie Metin2 ;) Zapraszamy.

 

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1098198-ascarialpl-dedyk-hardmedium/
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP/Easy i mały lvl (najlepiej poniżej 100, ale tak do 125 by przeszedł, ogólnie jak najmniejszy) i bony z max wartościami (bo cholera bierze jak się bonuje jeden item cały dzień bo wbija bon 2%) najlepiej jeszcze bez ulepszania KD.

Dodatkowe Info: Szukam serwera bez pierdyliarda itemów, mapek, ulepszaczy i innych głupot. Dobry najlepiej oldschool pvp gdzie szybko wbije lvl, eq i będę mógł się nawalać po miastach (najlepiej w stylu najstarszego ProMT2) i dobrze by było gdyby był bez 6/7 bon.

Nagroda za pomoc: Like i gwiazdki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Ascarial, graczy online ok. 1200, stoi stabilnie od grudnia 2013. 3/4 eventy w tygodniu, nowe systemy, ciekawy system ulepszeń, co jakis czas wprowadzamy nowości na serwer w oryginalnym klimacie Metin2 ;) Zapraszamy.

 

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1098198-ascarialpl-dedyk-hardmedium/

Wygląda ciekawie, sprawdzę oczywiście i mam nadzieje że będzie długo trzymał.

gd9zwl.png


Welcome the MPC forum.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać

Szukam serwera: Easy/Fun

Dodatkowe info:

-Dużo nowych epików

-Bardzo łatwy exp

-Łatwy drop ulepszaczy

-PayToWin odpada

-Nie koniecznie dużo osób

Grałem na:

-XenoxMT2

-ExtremeMT2

-Gondor

-HammerMT2

-Alien2

-Przekopałem wszystkie serwery z prezentacji na MPC i Priv-Metin2.pl

Serwer nie musi być bardzo znany. Najlepiej stabilny i rozbudowany. Spodobał mi się Aurion ale upadł. Szukam podobnego. Easy/Fun

Pozdrawiam :)

81565033.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać

Szukam serwera: Easy/Fun

Dodatkowe info:

-Dużo nowych epików

-Bardzo łatwy exp

-Łatwy drop ulepszaczy

-PayToWin odpada

-Nie koniecznie dużo osób

Grałem na:

-XenoxMT2

-ExtremeMT2

-Gondor

-HammerMT2

-Alien2

-Przekopałem wszystkie serwery z prezentacji na MPC i Priv-Metin2.pl

Serwer nie musi być bardzo znany. Najlepiej stabilny i rozbudowany. Spodobał mi się Aurion ale upadł. Szukam podobnego. Easy/Fun

Pozdrawiam :)

Ethana.eu/PandoraMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: 

- Serwer Easy/Medium .

- Małe ceny na rynku .

- Max. lvl (od 1 poziomu) do 2 tygodni expa .

- Brak PayToWin .

- Brak 6/7 , wyjątek bez klas .

- Max. poziom w topce nie był na 10 stron .

 

Dodatkowe Info:

- Invoria odpada

- XenoX odpada

- Virtual odpada

- Pandora odpada

- Elite odpada

 

Nagroda za pomoc:

- Daje limit lubianych postów . 

- 5 gwiazdek w profilu .

 

Helium2, Dreikon, Deliner, Ares, eldurion

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z 2014 roku
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym warto spędzać czas i takiego co jest stabilny bez problemów ze stroną jak i ts3.
Nagroda za pomoc: Like

 

 

Ares, 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: ddobrych broniach i ulepszeniach 

Dodatkowe Info:Tanie eq, szybki lvl oraz yang,duza liczba graczy

Nagroda za pomoc:Like

 

Dreikon, invoria, laneris, eloth

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PVP/Easy i mały lvl (najlepiej poniżej 100, ale tak do 125 by przeszedł, ogólnie jak najmniejszy) i bony z max wartościami (bo cholera bierze jak się bonuje jeden item cały dzień bo wbija bon 2%) najlepiej jeszcze bez ulepszania KD.
Dodatkowe Info: Szukam serwera bez pierdyliarda itemów, mapek, ulepszaczy i innych głupot. Dobry najlepiej oldschool pvp gdzie szybko wbije lvl, eq i będę mógł się nawalać po miastach (najlepiej w stylu najstarszego ProMT2) i dobrze by było gdyby był bez 6/7 bon.
Nagroda za pomoc: Like i gwiazdki

 

Eloth, invoria, dreikon

 

Nie wiem gdzie grać

Szukam serwera: Easy/Fun

Dodatkowe info:

-Dużo nowych epików

-Bardzo łatwy exp

-Łatwy drop ulepszaczy

-PayToWin odpada

-Nie koniecznie dużo osób

Grałem na:

-XenoxMT2

-ExtremeMT2

-Gondor

-HammerMT2

-Alien2

-Przekopałem wszystkie serwery z prezentacji na MPC i Priv-Metin2.pl

Serwer nie musi być bardzo znany. Najlepiej stabilny i rozbudowany. Spodobał mi się Aurion ale upadł. Szukam podobnego. Easy/Fun

Pozdrawiam :)

4funmt2, eloth, dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać

Szukam serwera: Easy/Fun

Dodatkowe info:

-Dużo nowych epików

-Bardzo łatwy exp

-Łatwy drop ulepszaczy

-PayToWin odpada

-Nie koniecznie dużo osób

Grałem na:

-XenoxMT2

-ExtremeMT2

-Gondor

-HammerMT2

-Alien2

-Przekopałem wszystkie serwery z prezentacji na MPC i Priv-Metin2.pl

Serwer nie musi być bardzo znany. Najlepiej stabilny i rozbudowany. Spodobał mi się Aurion ale upadł. Szukam podobnego. Easy/Fun

Pozdrawiam :)

virtualmt2.pl rozbudowany easy

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server hard

Dodatkowe Info: Dużo graczy online , stabilny

Nagroda za pomoc: Like

W tej chwili zdecydowanie ascarial

Gra 1k normalnie, a w weekendy do 1,2k dochodzi.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dosyć szybkim expie oraz dropie ulepszaczy/itemów.
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym dosyć szybko zdobędę eq na wyższy poziom bez inwestowania w IS/Allegro (czyt. pieczęcie/pety z Isu odpadają). Małe ceny itemów i ulepszaczy. Oraz w miarę duża ilość graczy. Easy/medium (pref. easy).
Nagroda za pomoc: Jak się spodoba to limit.

csyt2-signa.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zeby max lvla nie wbijalo sie za szybko , zeby nie bylo za duzo graczy ale zeby ktos jednak gral , zeby bylo sporo broni
Dodatkowe Info: wiadomo ;d zeby bylo jako tako zarobic ;c
Nagroda za pomoc: sie zmowimy ;d

c20fue.jpg

Opublikowano

Szukam Nowego serwera [Easy/Medium] , który niema wiecej niż 3 dni . ( NOWY PRIV SERWER ) KTO ZNA TAKI SERWER ? :ninja:            Metin2                                                                       

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy
Zależy mi najbardziej na: easy coś w stylu Linaresa, Argentusa i Xenoxa
Dodatkowe Info: Zeby były odrazu skille na P, i 100% na ilepki
Nagroda za pomoc: coś tam sie odpali

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Zeby max lvla nie wbijalo sie za szybko , zeby nie bylo za duzo graczy ale zeby ktos jednak gral , zeby bylo sporo broniDodatkowe Info: wiadomo ;d zeby bylo jako tako zarobic ;cNagroda za pomoc: sie zmowimy ;d

imetin.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium, sporo ludzi

Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu,

Nagroda za pomoc: + 5

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium, sporo ludzi
Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu,
Nagroda za pomoc: + 5

 

MPCforum, Ascarial.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, sporo ludzi

Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu, max 160lvl, żeby sie dalo cos ugrać bez isu, może być coś podobnego do dreikona, ale z lepszym balansem postaci, nowy server (max pół roczny) --..--

Nagroda za pomoc: + 5
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, sporo ludzi
Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu, max 160lvl, żeby sie dalo cos ugrać bez isu, może być coś podobnego do dreikona, ale z lepszym balansem postaci, nowy server (max pół roczny) --..--
Nagroda za pomoc: + 5

 

Invoria , tylko na niej jest max lvl 220 ale za to gra 1,3-1,5k graczy .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...