Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Eq u npc . Najlepiej serwer 4fun albo mega easy 

Dodatkowe Info: średnia /duża ilość graczy. obojętnie 

Nagroda za pomoc: plusy lajki itd . 

4FunMT2

727881401622271220780.jpeg
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Dużej ilości graczy, easy/medium
Dodatkowe Info: Śradnia ilość epików łatwe zdobywanie ulepszaczy (mało poświęconego czasu na zdobywanie ich) serwer doyść nowy

averia dreikon też invoria tak samo odpada bo grałem :).
Nagroda za pomoc: plusy lajki itd . 

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Dużej ilości graczy, easy/medium

Dodatkowe Info: Śradnia ilość epików łatwe zdobywanie ulepszaczy (mało poświęconego czasu na zdobywanie ich) serwer doyść nowy

averia dreikon też invoria tak samo odpada bo grałem :).

Nagroda za pomoc: plusy lajki itd . 

Helium2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Helium2.

TO jest bardziej medium/hard odpada.

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy, dużej ilości nowości,
Dodatkowe Info: grałem na Virtualmt2, imetin, divine world, elitemt2,invoria,argentus,xenoxmt2
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy, dużej ilości nowości,

Dodatkowe Info: grałem na Virtualmt2, imetin, divine world, elitemt2,invoria,argentus,xenoxmt2

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Avestia,Dreikon

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy, dużej ilości nowości,

Dodatkowe Info: grałem na Virtualmt2, imetin, divine world, elitemt2,invoria,argentus,xenoxmt2

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Laneris.pl[Easy]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:medium/hard,miła atmosfera 
Dodatkowe Info:serwer ma być nie za trudny i nie za łatwy,duża ilość graczy,otwarty mniej niż miesiąc temu

Nagroda za pomoc: 5 like

Opublikowano

Nie wiem gdzie zagrać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na : serwerze dosc świerzym nie taki ktory ma juz z 3 lata najlepiej z tego lub poprzedniego roku duza ilosc graczy ,najlepiej żeby byl podobny do imetina/pandory easy/4fun 

Dodatkowe info: epiki bony 6/7 fajny exp , prosze tylko nie dawajcie takich w ktorych jest juz 50 osob z 250.. chodzi o serwer dosc swierzy

Nagroda za pomoc: 5 + z góry dziekuje  :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
 

Zależy mi najbardziej na: Serwerach Medium , Medium/Hard lub ostatecznie medium/easy
Dodatkowe Info: Poszukuje serwera który jeszcze nie ruszył! Lecz ruszy przykładowo za kilka dni. Serwer musi być taki bardziej na dłużej, nie że padnie po miesiącu ^^
Nagroda za pomoc: Reputacja na tym forum.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerach Medium , Medium/Hard lub ostatecznie medium/easy

Dodatkowe Info: Poszukuje serwera który jeszcze nie ruszył! Lecz ruszy przykładowo za kilka dni. Serwer musi być taki bardziej na dłużej, nie że padnie po miesiącu ^^

Nagroda za pomoc: Reputacja na tym forum.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1156600-zapowiedz-exalionpl-wkrocz-w-swiat-fantazji/

Coś takiego Ci odpowiada? ;-)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:medium/hard,miła atmosfera

Dodatkowe Info:serwer ma być nie za trudny i nie za łatwy,duża ilość graczy,otwarty mniej niż miesiąc temu

Nagroda za pomoc: 5 like

Ja bym Ci polecił Alistria.eu

Spełnia on chyba wszystko czego oczekujesz: start kilka dni temu, medium z lekkim zabarwieniem harda, questy autorskie, szybkie działanie administracji i dobry kontakt z nimi.

Ilość graczy systematycznie rośnie ( coraz więcej reklam), póki co 600-800 po południami.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp bez expa i dropu
Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie jest all u handlarzy gdzie można sie pobawić w pvp :)
Nagroda za pomoc: 5* Lajk :D

beznazwy1ghjfjhgjghfjg.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp bez expa i dropu

Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie jest all u handlarzy gdzie można sie pobawić w pvp :)

Nagroda za pomoc: 5* Lajk :D

Hammermt2 jest takim serwerem i trzyma się już chwile, ale to zagraniczny serw.

Większość takich od razu pada, nie wiem może dalej stoi 4deatch.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakimś 4fun-easy badz jakis hard ale nie az tak strasszny ;d
Dodatkowe Info:  Żeby serwer nie byl zybt starły miał jakies 2-4 miesiace , zeby w dzien bylo chociaz 300+ online ,  a jesli chodzi o harda to moze stac dłuzej niz te 2-4 miesiace
Nagroda za pomoc: Lajk / 5 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Starym Metinie. Chodzi mi o klimat tych pierwszych serwerów Chinskich gdzie itemy się miało +6 bo perły były masakrycznie drogie, multum ludzi, dt po 50 osób+
Dodatkowe Info: Fajnie jak by był to serwer polski ale zagraniczne też mogą być. Chodzi dokładnie żeby nie było tych nowych rzeczy typu wierzchowce, nowe mapy, 6 skille itd. jakies energie duperele.
Nagroda za pomoc: Uścisk ręki prezesa.

1309731898_by_rafalovy.gif
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Starym Metinie. Chodzi mi o klimat tych pierwszych serwerów Chinskich gdzie itemy się miało +6 bo perły były masakrycznie drogie, multum ludzi, dt po 50 osób+

Dodatkowe Info: Fajnie jak by był to serwer polski ale zagraniczne też mogą być. Chodzi dokładnie żeby nie było tych nowych rzeczy typu wierzchowce, nowe mapy, 6 skille itd. jakies energie duperele.

Nagroda za pomoc: Uścisk ręki prezesa.

Trudne wymagania stawiasz. Jeżeli chodzi o klimat dawnego pl-a to takowego polskiego serwera nie znajdziesz. Ci co coś Ci zaproponują to albo coś gdzie gra max 50 osób, albo coś nie w tym stylu, ale "hard".

Jedyne co znam to metin2.sg (zagraniczny) , ale tam już są nowości niektóre, lecz zaczynając od 0 trzeba chwilę by coś osiągnąć.

http://www.mpcforum.pl/topic/483537-dyskusja-metin2sg/

Ludzi tak +/- 500

Kalendarze eventów, tak że dla klimatu i na dłuższą metę polecam. Więcej w linku, który podałem. Liczę na lajka.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerach Medium , Medium/Hard lub ostatecznie medium/easyDodatkowe Info: Poszukuje serwera który jeszcze nie ruszył! Lecz ruszy przykładowo za kilka dni. Serwer musi być taki bardziej na dłużej, nie że padnie po miesiącu ^^Nagroda za pomoc: Reputacja na tym forum.

Buena costa wraz z Hooltrasem tworza serwer vixa.eu

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Starym Metinie. Chodzi mi o klimat tych pierwszych serwerów Chinskich gdzie itemy się miało +6 bo perły były masakrycznie drogie, multum ludzi, dt po 50 osób+

Dodatkowe Info: Fajnie jak by był to serwer polski ale zagraniczne też mogą być. Chodzi dokładnie żeby nie było tych nowych rzeczy typu wierzchowce, nowe mapy, 6 skille itd. jakies energie duperele.

Nagroda za pomoc: Uścisk ręki prezesa.

Takiego serwera w 100% nie znajdziesz.

 

Z tych podobnych polecam Ci Ravie/Concordie.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: mała ilość ulepszaczy(tak do 6-7), zmianki i dodania u NPC, brak bonu na klasy w 6/7, max do 180 lvl, maksymalne bony,
Dodatkowe Info: Najlepiej żeby był to serwer hard/medium :)
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color] MIŁEJ ATMOSFERZE I OGARNIĘTEJ GRUPIE LUDZI
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] SZUKAM SERVERA ALA PL TYLKO ZEBY SZYBIEJ MOGLBYM OSIGANC :)
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]REPUTACJA
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color][b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] MIŁEJ ATMOSFERZE I OGARNIĘTEJ GRUPIE LUDZI[/color][b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] SZUKAM SERVERA ALA PL TYLKO ZEBY SZYBIEJ MOGLBYM OSIGANC :)[/color][b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]REPUTACJA[/color][/center]

concordiamt2.pl

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...