Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Dreikon ?

 

Właśnie oglądam jego prezentacje. Myślę, że jeszcze dziś zassam klienta, również będę pobierał 4Death, praktycznie idealny serwer.

nieregulaminowa sygna

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/4fun ew. easy
Dodatkowe Info: Szukam servera na którym lvl to nie problem zostaje jedynie robienie bonow w eq i pojedynki :D, sprawdziłem już wiele serverów i z góry mówię ,że nie interesują mnie servery na nie odbugowanych plikach Aline2 , Nie edytowane pliki gladora też odpadają na dreikon już grałem lecz jak dla mnie wolno się tam expi bez PD z is'u :) Ventris - Server z wieloma bugami a także bez forum gdyby nie te bugi to byłby server idealny chyba ,że ktoś zna jego odbugowaną wersje to piszcie nazwę i zawitam tam !

Sprawdziłem wiele serverów na tym forum nic mnie zbytnio nie zaciekawiło !
Nagroda za pomoc: +5 like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/4fun ew. easy

Dodatkowe Info: Szukam servera na którym lvl to nie problem zostaje jedynie robienie bonow w eq i pojedynki :D, sprawdziłem już wiele serverów i z góry mówię ,że nie interesują mnie servery na nie odbugowanych plikach Aline2 , Nie edytowane pliki gladora też odpadają na dreikon już grałem lecz jak dla mnie wolno się tam expi bez PD z is'u :) Ventris - Server z wieloma bugami a także bez forum gdyby nie te bugi to byłby server idealny chyba ,że ktoś zna jego odbugowaną wersje to piszcie nazwę i zawitam tam !

Sprawdziłem wiele serverów na tym forum nic mnie zbytnio nie zaciekawiło !

Nagroda za pomoc: +5 like

 

Senthia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/długo stoi/ dużo ludu

Dodatkowe Info: Przyjemny exp i drop, spoko administracja

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób i nie było 6/7 klasowych bonów.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Polecam Wam Helium2.pl ;)

Aktualnie gram tam wraz z ekipą z PL i mogę śmiało polecać. Odpowiedzi z supportu prawie, że natychmiastowe, administracja z tego co wiem szykuje kolejny update. ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wojnach gildii( ogólnie żeby było dużo gildii), exp leci łatwo najlepiej easy/medium server, Można brać udział w pvp mając 50-90lvl.

Dodatkowe info:

- może być 250lvl max ale nie tak żeby być dobrym na wojnie i pvp to trzeba wbić ten lvl

- gra ponad 1000+ ludzi

- niech to nie będzie Pandoramt2

- brak ulepszania kd tylko do +5

- mało broni i eq

- może być 6/7b nawet klasowe( ale niech będzie w shopie)

- server już może jakiś czas mieć

- opłaca się tam grać każdą postacią,

- DUŻO LUDZI W M1

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max lv nie większy niż 180 nie było bardzo dużo ulepszeń zbroi i broni najlepiej serwer podobny do almeri ( http://www.mpcforum.pl/topic/1111901-dedykeasymediumalmeria/ ) lub invori ( http://www.mpcforum.pl/topic/1062452-invoria-dedyk-easy/ ) dobrzy by było żeby serwer nie był bardzo stary
Dodatkowe Info: najlepiej żeby grało tam dosyć dużo osób bardzo mi zależy
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób i nie było 6/7 klasowych bonów.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard Ale Nie Takim Mocnym Tylko Lekkim :)
Dodatkowe Info: Grać Chcem bez IS I Allegro :) Nawet Trudna Kasa :)
Nagroda za pomoc: LAJK ! :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Tym aby serwer był podobny do MexiliaMT2, też taka mapka z metkami z niego ulepszacze, ale żeby 6/7 nie był klasowy.
Dodatkowe Info:OBy tylko nie FunMT2, zawiodłem się na Aministracji po przykrej sytuacji.
Nagroda za pomoc:Lajk?

Gram po nickiem


Luckky


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób i nie było 6/7 klasowych bonów.Nagroda za pomoc: Like

 

ethana.eu
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard Ale Nie Takim Mocnym Tylko Lekkim :)

Dodatkowe Info: Grać Chcem bez IS I Allegro :) Nawet Trudna Kasa :)

Nagroda za pomoc: LAJK ! :D

ConcordiaMT2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard Ale Nie Takim Mocnym Tylko Lekkim :)

Dodatkowe Info: Grać Chcem bez IS I Allegro :) Nawet Trudna Kasa :)

Nagroda za pomoc: LAJK ! :D

 

Polecam ci Helium2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Starych serwerach w stylu FyLongju czy też NewLongju - Level max 99 Miecze barona itp. Powinniście wiedziec o co mi biega .
Dodatkowe Info: Najmocniejsze zbrojki i miecze to były Miecze Syriusza itp. , a zbroje były niebiańskie . Taki mniej więcej medium i , by coś ulepszyć trza na dt non stop chodzić nawet paroma kontami .
Nagroda za pomoc: Lajkiii ;3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej naSerwerze Hard Ale Nie Takim Mocnym Tylko Lekkim :)

Dodatkowe Info: Grać Chcem bez IS I Allegro :) Nawet Trudna Kasa :)

Nagroda za pomocLAJK ! :D

O 20 startuje resthea.eu
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hmmm .. może byc PL lub jakis priv z duża ilością graczy , byle nie Easy i Ravia xD Fajnie jakby administracja też współpracowała i serwer nie stał dopiero miesiac :D

Dodatkowe Info: Może polecacie jakiś serwer PLa ? Na którym warto zacząć grę ? I czy wogóle warto :D

Nagroda za pomoc: LAJK :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hmmm .. może byc PL lub jakis priv z duża ilością graczy , byle nie Easy i Ravia xD Fajnie jakby administracja też współpracowała i serwer nie stał dopiero miesiac :D

Dodatkowe Info: Może polecacie jakiś serwer PLa ? Na którym warto zacząć grę ? I czy wogóle warto :D

Nagroda za pomoc: LAJK :D

 

 

Jak na PL nie ma co polecać

 

All Global czyli Metin2 SG

 

Priv

Ascarial

 

I dzisiaj o 20:00 startuje Resthea

837371446280124127260.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard/medium, żeby sie dalo zarobic na kazdym lvl'u, aby gralo sporo graczy(bez serwerów widmo) lecz bez przesady, żeby sie dalo wszystko zdobyc w grze nie tylko za pomoca item-shopu lub allegro, żeby yang i exp był zrównoważony(np. bez takiego czegos, że :wbijam 5 lvl i juz miliard yang w eq i na odwrót), w miarę często zuo,oxy itd. dość latwe skille do zrobienia, żeby sie zarabialo na metkach na kazdej mapie na bosach itd cos ala PL sprzed 4 lat.
Dodatkowe Info:Bez ravi,tiveri i balmory! nie chce jakis zbroi z pyty jaguara itd. jakiś klejnotów wujka Władka itd. po stalce, bojowym etc.tylko 1 epik, lvl max 105-115 max, jakis nowszy serwer nie chce odgrzewanego kotleta sprzed 2 lat oraz takiego 2 tygodniowego taki średniak(2-miesięczny+), miła administracja i ludzie na ts, z którymi da sie normalnie pogadać, stanąć np. na 35,55 i kosić kapuche na metkach etc. aktywne gildie:)
Nagroda za pomoc: lajk +++5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MAX LVL 250, EASY, BRAK SILNY PRZECIWKO I ODPORNOŚCI NA KLASY W 6/7 BONACH, 100% NA ULEPSZENIE, BARDZO ŁATWY EXP, ŁATWE ROBIENIE EQ
Dodatkowe Info: COŚ PODOBNEGO DO GLADORA, LUB DO VIRTUALA TYLKO ZE JAK DO VIRTUALA TO O WIELE ŁATWIEJSZY EXP I ROBIENIE EQ. NAJLEPIEJ ŻEBY TEN SERWER MIAŁ NIE WIĘCEJ NIŻ DWA LATA, MAX POCZĄTEK 2012 R, ŻEBY W MIARE DUŻO LUDZI GRAŁO.
Nagroda za pomoc: LIKE + 5
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tym aby serwer był podobny do MexiliaMT2, też taka mapka z metkami z niego ulepszacze, ale żeby 6/7 nie był klasowy.

Dodatkowe Info:OBy tylko nie FunMT2, zawiodłem się na Aministracji po przykrej sytuacji.

Nagroda za pomoc:Lajk?

 

Polecam stary serwer XenoxMT2 tam zarabiasz na rudach więc wiesz:D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MAX LVL 250, EASY, BRAK SILNY PRZECIWKO I ODPORNOŚCI NA KLASY W 6/7 BONACH, 100% NA ULEPSZENIE, BARDZO ŁATWY EXP, ŁATWE ROBIENIE EQ

Dodatkowe Info: COŚ PODOBNEGO DO GLADORA, LUB DO VIRTUALA TYLKO ZE JAK DO VIRTUALA TO O WIELE ŁATWIEJSZY EXP I ROBIENIE EQ. NAJLEPIEJ ŻEBY TEN SERWER MIAŁ NIE WIĘCEJ NIŻ DWA LATA, MAX POCZĄTEK 2012 R, ŻEBY W MIARE DUŻO LUDZI GRAŁO.

Nagroda za pomoc: LIKE + 5

 

XenoxMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MAX LVL 250, EASY, BRAK SILNY PRZECIWKO I ODPORNOŚCI NA KLASY W 6/7 BONACH, 100% NA ULEPSZENIE, BARDZO ŁATWY EXP, ŁATWE ROBIENIE EQ

Dodatkowe Info: COŚ PODOBNEGO DO GLADORA, LUB DO VIRTUALA TYLKO ZE JAK DO VIRTUALA TO O WIELE ŁATWIEJSZY EXP I ROBIENIE EQ. NAJLEPIEJ ŻEBY TEN SERWER MIAŁ NIE WIĘCEJ NIŻ DWA LATA, MAX POCZĄTEK 2012 R, ŻEBY W MIARE DUŻO LUDZI GRAŁO.

Nagroda za pomoc: LIKE + 5

 

XenoxMT2

 

Pomogłem? Licze na Like:D

Opublikowano

XenoxMT2

Grałem na Xenoxie i nie za bardzo mi się spodobał, mialem wita +9 i eq pod exp i jeszcze buf i 100 lv ale i tak mnie dedali w av5 ( chyba v5, nie pamiętam już )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: max lvlu 120-150, serwer typu hard (zeby nie bylo problemu z expieniem, lecz żeby trudniej było o eq, dropienie ku i kd, bojowiec na staer (ew. czytanie medali), system ulepszeń nieco dłuższy niż na plu (powiedzmy 3-4 zbroje po stalce, podobnie z broniami)

 

 

Dodatkowe info: serwer, który nie upadnie po kilku tygodniach/miesiącach, około 200 graczy online, opłacalne nagrody u biologa, bez czasu na czekanie

 

Nagroda za pomoc: like

Zbieram + i 5 :P

" Nie powiemy nigdy STOP , bo kochamy Hip - Hop "

Budowniczy
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard/medium, żeby sie dalo zarobic na kazdym lvl'u, aby gralo sporo graczy(bez serwerów widmo) lecz bez przesady, żeby sie dalo wszystko zdobyc w grze nie tylko za pomoca item-shopu lub allegro, żeby yang i exp był zrównoważony(np. bez takiego czegos, że :wbijam 5 lvl i juz miliard yang w eq i na odwrót), w miarę często zuo,oxy itd. dość latwe skille do zrobienia, żeby sie zarabialo na metkach na kazdej mapie na bosach itd cos ala PL sprzed 4 lat.

Dodatkowe Info:Bez ravi,tiveri i balmory! nie chce jakis zbroi z pyty jaguara itd. jakiś klejnotów wujka Władka itd. po stalce, bojowym etc.tylko 1 epik, lvl max 105-115 max, jakis nowszy serwer nie chce odgrzewanego kotleta sprzed 2 lat oraz takiego 2 tygodniowego taki średniak(2-miesięczny+), miła administracja i ludzie na ts, z którymi da sie normalnie pogadać, stanąć np. na 35,55 i kosić kapuche na metkach etc. aktywne gildie:)

Nagroda za pomoc: lajk +++5

 

 

Nie wiem gdzie grać, pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: max lvlu 120-150, serwer typu hard (zeby nie bylo problemu z expieniem, lecz żeby trudniej było o eq, dropienie ku i kd, bojowiec na staer (ew. czytanie medali), system ulepszeń nieco dłuższy niż na plu (powiedzmy 3-4 zbroje po stalce, podobnie z broniami)

 

 

Dodatkowe info: serwer, który nie upadnie po kilku tygodniach/miesiącach, około 200 graczy online, opłacalne nagrody u biologa, bez czasu na czekanie

 

Nagroda za pomoc: like

 

Prawie w 100% opisujecie serwer Helium2.pl :) Bardzo ładnie się prezentuje, bardzo dobra administracja, dobrze dobrana i wie czego chce. ;)

logo.png

 

ViaCamp - Tematyczne Kolonie i Obozy Młodzieżowe na Mazurach

 

Obóz PaintballowyObóz QuadowyObóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów WodnychObóz z Psem 

Obóz PrzygodowyObóz WypoczynkowyObóz Dla DzieciObóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...