Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:grze bez isu ,żeby grało sporo ludzi ,wmiare szybkim zarobku,miła i przyjemna gra
Dodatkowe Info:typ serwera najlepiej easy moze byc tez medium lub hard
Nagroda za pomoc: lajk

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard
Dodatkowe Info: Nawet łatwy exp,(trochę większy niż na ravi), 500 graczy+, najlepiej ku u handlarzy ale nie musi. Nie: Balmora, ravia, Concordia, Restia, Tiveria, NewLogju2, MPCforum, Helium, Kerius, Eternity
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:grze bez isu ,żeby grało sporo ludzi ,wmiare szybkim zarobku,miła i przyjemna gra

Dodatkowe Info:typ serwera najlepiej easy moze byc tez medium lub hard

Nagroda za pomoc: lajk

Dreikon

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: HardDodatkowe Info: Nawet łatwy exp,(trochę większy niż na ravi), 500 graczy+, najlepiej ku u handlarzy ale nie musi. Nie: Balmora, ravia, Concordia, Restia, Tiveria, NewLogju2, MPCforum, Helium, Kerius, EternityNagroda za pomoc: like

ascarial/nostidla
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: na tym zemy exp był w normie jak na easy i eq +75 trzeba dropić, a nie kupić u NPC lub gdzie i ndziej, +500 lub +400 os w grze
Dodatkowe Info: serwer easy, z nowym biżuterią i wierzchowcami i lv +180 do wbicia, i serwer ma byc raczej stabilny
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze , łatwo dostępnych itemach na nizsze levele ( większe trzeba dropic) ulepszaczach od +7
Dodatkowe Info:Normal lub Hard max 99-125lv który można wbić bez spiny w tydzien- ewentualnie 2 epiki do syrka i szmaragda nie chce więcej bo nie lubie.
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server typowy Old School,1 epik po stalce podobny do pl, moze byc na start max level a moge wbijac. Byle byl pvp bez niepotrzebnych bonosow.

Dodatkowe Info: Jak bedzie serwer zagraniczny to chcialbym, miec Ip do niego lub spolszczenie !

 

Nagroda za pomoc:5like i pomoc w grze

 

 

Prosze o Szybko odp.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tym , aby max lv to była kwestia kilku dni
Dodatkowe Info: Serwer typu 4Fun/Easy/PVP (armowe reje i serwer nie pod is jak promt2)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

1374642900-U336505.png


by Jakim08


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: a żeby grało sporo ludzi, niebyło abs w 6/7,łatwy exp,abs tylko 15%,

Dodatkowe Info:typ serwera najlepiej jakby był easy

Nagroda za pomoc: yyy Lajk?

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze , łatwo dostępnych itemach na nizsze levele ( większe trzeba dropic) ulepszaczach od +7

Dodatkowe Info:Normal lub Hard max 99-125lv który można wbić bez spiny w tydzien- ewentualnie 2 epiki do syrka i szmaragda nie chce więcej bo nie lubie.

Nagroda za pomoc:Lajk

Newlongju2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: a żeby grało sporo ludzi, niebyło abs w 6/7,łatwy exp,abs tylko 15%,

 

Dodatkowe Info:typ serwera najlepiej jakby był easy

 

Nagroda za pomoc: yyy Lajk?

Ethana.eu

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: a żeby grało sporo ludzi, niebyło abs w 6/7,łatwy exp,abs tylko 15%,

 

Dodatkowe Info:typ serwera najlepiej jakby był easy

 

Nagroda za pomoc: yyy Lajk?

 

Eternity

1336584123357966.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer pvp/4fun
Dodatkowe Info: Najlepiej max lvl na start, jeśli nie to max lvl w max 3h. Bez Pay to Win. Odpada 4funmt2 bo płatny.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server pvp
Dodatkowe Info: W miare troche ludzi zebym sam nie stal w m1.. xD
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server pvp

Dodatkowe Info: W miare troche ludzi zebym sam nie stal w m1.. xD

Nagroda za pomoc: Lajk

Xexox, Pandora, ProMT2, Dreikon.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na : najlepiej nowy serwer, może być dopiero powstający, hard, popularność ( min 1k online )
Dodatkowe info : Różnorodne dungeony, bossy, eventy
Nagroda za pomoc : like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dość szybkim, przyjemnym expie, 6/7 bonach, łatwym dropie, świeżości - easy, 4fun, pvp lekka nuta medium.

Dodatkowe Info: Nie mogą być to serwery z 12', płatne.
Nagroda za pomoc: Like / 5gwiazdek na profilu.

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na : najlepiej nowy serwer, może być dopiero powstający, hard, popularność ( min 1k online )

Dodatkowe info : Różnorodne dungeony, bossy, eventy

Nagroda za pomoc : like

Ascarial/Eternity.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Server pvpDodatkowe Info: W miare troche ludzi zebym sam nie stal w m1.. xDNagroda za pomoc: Lajk

Marinermt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Maks 200-250, EASY/Medium lub Medium bez domieszek harda. Graczy tak z 200+, administracja żeby naprawiała bugi, pomagała graczom.

Dodatkowe Info: Grałem na eternity i większości nowych

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Ponawiam pytanie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:TYM ŻEBY NA SERWIE GRAŁ LUDZI TYLE ŻE PRAWIE ZAWSZE NA CH1-CH4 FULL
Dodatkowe Info:OKOŁO 5 TYŚ> OSÓB ONLINE >! RAVIA TYLE OSÓB NIE MA GRAŁEM NA NIEJ
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:TYM ŻEBY NA SERWIE GRAŁ LUDZI TYLE ŻE PRAWIE ZAWSZE NA CH1-CH4 FULL

Dodatkowe Info:OKOŁO 5 TYŚ> OSÓB ONLINE >! RAVIA TYLE OSÓB NIE MA GRAŁEM NA NIEJ

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Takim wynikiem raczej żaden serwer nie może się pochwalić.

Typu nie podałeś więc zaproponuje:

Easy: PandoraMT2

4Fun: XenoxMT2

hard: ConcordiaMT2/MPCforum

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:TYM ŻEBY NA SERWIE GRAŁ LUDZI TYLE ŻE PRAWIE ZAWSZE NA CH1-CH4 FULL

Dodatkowe Info:OKOŁO 5 TYŚ> OSÓB ONLINE >! RAVIA TYLE OSÓB NIE MA GRAŁEM NA NIEJ

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nie ma serwera zawsze full.

Mało który prywatny serwer ma BUSY.

Sporą liczbą graczy cieszy się Ravia.eu/ConcordiaMT2/Balmora/XenoX/Pandora.

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...