Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam serwera:

 

- 300 + osób online

- Serwer Medium/easy

- Dobry kontakt z administracją - ważne

- Serwer powstały maksymalnie miesiąc temu.

- Maksymalny level - 0/250

- Nie za dużo ulepszeń broni/zbroi itp. - Max 5/6

- Skille od razu na "P" ewentualnie "G" - Kamyczkami do P

- Tanie zmianki / dodania

- Drop yang i ceny na serwerze w możliwy sposób normalnie... (Nie drop yang ze spota 150 yang bo i takie widziałem)

- Dobry drop z bossów

- Częste eventy OX/ZUO itp.

- Ulepszacze niezbyt trudne do wydropienia.

 

To chyba na tyle, czekam na coś ciekawego!

 

Pozdrawiam, Endy ;)

9YbAX2Z.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze takim jak Newlongju2
Dodatkowe Info: Może byc polski/zagraniczy obojetnie mi to wazne zeby gralo troche luda na nim
Nagroda za pomoc: Like ?

Opublikowano

Szukam serwera:

 

- 300 + osób online

- Serwer Medium/easy

- Dobry kontakt z administracją - ważne

- Serwer powstały maksymalnie miesiąc temu.

- Maksymalny level - 0/250

- Nie za dużo ulepszeń broni/zbroi itp. - Max 5/6

- Skille od razu na "P" ewentualnie "G" - Kamyczkami do P

- Tanie zmianki / dodania

- Drop yang i ceny na serwerze w możliwy sposób normalnie... (Nie drop yang ze spota 150 yang bo i takie widziałem)

- Dobry drop z bossów

- Częste eventy OX/ZUO itp.

- Ulepszacze niezbyt trudne do wydropienia.

 

To chyba na tyle, czekam na coś ciekawego!

 

Pozdrawiam, Endy ;)

laneris

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze takim jak Newlongju2

Dodatkowe Info: Może byc polski/zagraniczy obojetnie mi to wazne zeby gralo troche luda na nim

Nagroda za pomoc: Like ?

helium

elitemt2

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Szukam serwera podobnego do starego Alien2 czyli:

Exp medium

Średnia ilość ludzi

Max 5-6 ulepszeń stalki.

Ciekawe metody zarobku.

A i odrazu skille P

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

 

Newlongju2 ? Tylko że ma niecałe 4 miesiące :) Myślę, że ci się spodoba. Max lvl 99, 75 lvl wbija się w niecałe 2h.

 

 

Emm zobaczyłem temat z nim i wydaję się być zaje**ty, ale temat był zamknięty ponieważ serwer upadł ;c

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze Medium lub easy, lub coś pomiędzy, będę nagrywał z tego serwera serię. Ludzi online +500
Dodatkowe Info: żeby na serwerze się przyjemnie grało ;)
Nagroda za pomoc: Like ?

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Chcę wrócić na oficjalny serwer, ale nie wiem na którym najbardziej opłaca się teraz zaczynać od zeraNagroda za pomoc? : Like

negros

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwerze Medium lub easy, lub coś pomiędzy, będę nagrywał z tego serwera serię. Ludzi online +500Dodatkowe Info: żeby na serwerze się przyjemnie grało ;)Nagroda za pomoc: Like ?

virtual
Opublikowano

Szukam serwera:

 

- 300 + osób online

- Serwer Medium/easy

- Dobry kontakt z administracją - ważne

- Serwer powstały maksymalnie miesiąc temu.

- Maksymalny level - 0/250

- Nie za dużo ulepszeń broni/zbroi itp. - Max 5/6

- Skille od razu na "P" ewentualnie "G" - Kamyczkami do P

- Tanie zmianki / dodania

- Drop yang i ceny na serwerze w możliwy sposób normalnie... (Nie drop yang ze spota 150 yang bo i takie widziałem)

- Dobry drop z bossów

- Częste eventy OX/ZUO itp.

- Ulepszacze niezbyt trudne do wydropienia.

 

To chyba na tyle, czekam na coś ciekawego!

 

Pozdrawiam, Endy ;)

Eloth.pl

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Medium lub easy, lub coś pomiędzy, będę nagrywał z tego serwera serię. Ludzi online +500

Dodatkowe Info: żeby na serwerze się przyjemnie grało ;)

Nagroda za pomoc: Like ?

To co wyżej lub ethana.eu

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy lub Hard
Dodatkowe Info:

Serwer Easy: 6/7b, Dużo zbroi i broni (tak jak na xenoxmt2), łatwy i przyjemny exp, nowe mapy, nowe wierzchowce, pety, nowe kd, kostiumy itd.

Serwer Hard: Drop szkatułek z mobów, częstych eventów, dużej ilości graczy, nowe bronie i zbroje, pety, kostiumy itd.

Grałem na: Ravia.eu, XenoxMt2, Revential, Argentus
Nagroda za pomoc: Like!

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy lub Hard

Dodatkowe Info:

Serwer Easy: 6/7b, Dużo zbroi i broni (tak jak na xenoxmt2), łatwy i przyjemny exp, nowe mapy, nowe wierzchowce, pety, nowe kd, kostiumy itd.

Serwer Hard: Drop szkatułek z mobów, częstych eventów, dużej ilości graczy, nowe bronie i zbroje, pety, kostiumy itd.

Grałem na: Ravia.eu, XenoxMt2, Revential, Argentus

Nagroda za pomoc: Like!

Easy : Lanerismt2.

Hard : Helium taki Medium / Hard.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy lub Hard

Dodatkowe Info:

Serwer Easy: 6/7b, Dużo zbroi i broni (tak jak na xenoxmt2), łatwy i przyjemny exp, nowe mapy, nowe wierzchowce, pety, nowe kd, kostiumy itd.

Serwer Hard: Drop szkatułek z mobów, częstych eventów, dużej ilości graczy, nowe bronie i zbroje, pety, kostiumy itd.

Grałem na: Ravia.eu, XenoxMt2, Revential, Argentus

Nagroda za pomoc: Like!

Easy: PandoraMT2

Hard: ConcordiaMT2 / Helium2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie 4fun, w którym bony wchodzą od razu.

Dodatkowe Info: 250lv i średnia ilość graczy.

Nagroda za pomoc: Lajki no i w grze pomoc jak sie rozwine.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Servie 4fun, w którym bony wchodzą od razu.
Dodatkowe Info: 250lv i średnia ilość graczy.
Nagroda za pomoc: Lajki no i w grze pomoc jak sie rozwine.

 

ProMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Hard z elementami Medium
Dodatkowe Info:

Serwer Hard: Drop szkatułek z mobów, częstych eventów, dużej ilości graczy(!!!) , w miarę świeży,pety i trochę nowości ale bez przesady.

Nagroda za pomoc: Like!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard z elementami Medium

Dodatkowe Info:

Serwer Hard: Drop szkatułek z mobów, częstych eventów, dużej ilości graczy(!!!) , w miarę świeży,pety i trochę nowości ale bez przesady.

Nagroda za pomoc: Like!

 

 

Ascarial -> Ten polecam bardziej. ;)

RalioS

1EPZ6G.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard z elementami Medium

Dodatkowe Info:

Serwer Hard: Drop szkatułek z mobów, częstych eventów, dużej ilości graczy(!!!) , w miarę świeży,pety i trochę nowości ale bez przesady.

Nagroda za pomoc: Like!

 

Helium2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp, miła atmosfera
Dodatkowe Info: serwer podobny do segoria oraz ateron2
Nagroda za pomoc: lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp, miła atmosfera

Dodatkowe Info: serwer podobny do segoria oraz ateron2

Nagroda za pomoc: lajk :)

4Death.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Serwer Easy/Medium/4fun

-Gra dużo ludzi

-Jest nowoczesny

-można sobie pograć gra mało dzieci

-Administracja ogarnięta i maszyna

 

 

 

Dodatkowe Info:

-Będzie wam trudno znaleść bo na większości serwer grałem

-Potrzeba mi serwer taki ,żebym mógł sobie pograć z kumplem itd.

-Bony wbijaja max

-O EQ nie ma być trudno itd .

-Bronie nie z 75 ...

-Mogą jakieś szkaty dropić itd

-W miarę ogarnięte ceny nie po jakieś 200 B itd ...

-serwer nie pod IS'a

-Żeby szybko się nie nudził jak większość

-Bony 6/7 mogą być ale nie na klasy (może nie być wcale 6/7)

-Hp ,żeby nie było po 200 z eq zrobionym :3

 

Nagroda za pomoc: Like :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Serwer Easy/Medium/4fun

-Gra dużo ludzi

-Jest nowoczesny

-można sobie pograć gra mało dzieci

-Administracja ogarnięta i maszyna

Dodatkowe Info:

-Będzie wam trudno znaleść bo na większości serwer grałem

-Potrzeba mi serwer taki ,żebym mógł sobie pograć z kumplem itd.

-Bony wbijaja max

-O EQ nie ma być trudno itd .

-Bronie nie z 75 ...

-Mogą jakieś szkaty dropić itd

-W miarę ogarnięte ceny nie po jakieś 200 B itd ...

-serwer nie pod IS'a

-Żeby szybko się nie nudził jak większość

-Bony 6/7 mogą być ale nie na klasy (może nie być wcale 6/7)

-Hp ,żeby nie było po 200 z eq zrobionym :3

Nagroda za pomoc: Like :3

invoria
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp, miła atmosfera

Dodatkowe Info: serwer podobny do segoria oraz ateron2

Nagroda za pomoc: lajk :)

ProMT2/Xenox/iMetin

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp, Taki Identyczny jak Laneris.pl Perełki dropią w M1 na Pieskach i Bossy na mapkach 95 lvl , Szybki Exp ;P

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajk :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...