Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Przyjemniej Grze... Server Bez Hamachi...
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PriV)
Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Najlepiej jak by server dopiero wychodził albo dopiero wyszedł do 1tygodnia:

-Server Easy/ Easy-Medium

- max lvl 250

- około 1000 tyś osób (ale może być mniej 500/600/700/800...)

- żeby był Fajny Klimat na Servie/ Eventy itp...

 

 

 

 

 

 

qUaku/Pasiak Z tej Strony SnaJpeR Napiscie mi Gdzie gracie albo Ts-a

-

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogolnie najbardziej by mi pasowalo cos jak stary metin2 pl ale zeby dropily ulepszacze tylko takiego serwa pewnie nie ma wiec moze byc cos podobne do Ravia.eu.Stabilny na dluzsza rozgrywke.

Dodatkowe Info: Bardzo bym chcial zatrzymac sie na 75 albo 55 lv wiec fajnie by bylo zeby na tych lv dalo sie dobrze zarabiac. Reszta tak jak na Ravi czyli ulepszacze z szkat ku z dropu.Raty nie wieksze jak 10. Najlepiej zeby nie bylo broni na +90 lv ale jakos przecierpie jak beda.Moze byc zagraniczny nawet chinski.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1105826-zapowiedz-mordulmt2pl-dedykhard/

 

Nowy server hard(Niedługo start) w stylu starego PL'a ;)

Mam nadzieję że pomogłem :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemniej Grze... Server Bez Hamachi...

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PriV)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Najlepiej jak by server dopiero wychodził albo dopiero wyszedł do 1tygodnia:

-Server Easy/ Easy-Medium

- max lvl 250

- około 1000 tyś osób (ale może być mniej 500/600/700/800...)

- żeby był Fajny Klimat na Servie/ Eventy itp...

 

 

 

 

 

qUaku/Pasiak Z tej Strony SnaJpeR Napiscie mi Gdzie gracie albo Ts-a

 

 

 

Ciężko ci będzie znaleźć serwer który dopiero wyszedł czy niedawno wystartował i ma około 1000 osób. Widzę że chcesz serwer easy więc wejdz w spis metinów i tam zjedz i znajdź serwery easy Biała perła niedawno wyszły ;)

 

 

Metin2 spis serwerów:

http://www.mpcforum.pl/topic/1101959-spis-spis-prywatnych-serwerow-metin2/

xxxxxxxxD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium nie za trudno nie za łatwo.
Dodatkowe Info:Serwer na którym jeszcze można coś ośiągnąć i by nie miał z rok ani nie heliu*.pl
Nagroda za pomoc:lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium nie za trudno nie za łatwo.

Dodatkowe Info:Serwer na którym jeszcze można coś ośiągnąć i by nie miał z rok ani nie heliu*.pl

Nagroda za pomoc:lajk.

Ethana.eu

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Poszukuje serwera 4fun easy byle by był bardziej pod pvp ;)

jak ktoś odp proszę mi lajknąć tego posta bo zapomne że to napisałem

1377774857-U369478.png <<<CIEKAWE KURFA DLACZEGO?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/długo stoi/ dużo ludu
Dodatkowe Info: Przyjemny exp i drop, spoko administracja

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/długo stoi/ dużo ludu

Dodatkowe Info: Przyjemny exp i drop, spoko administracja

 

Polecam Helium2 łapcie filmik:

 

xx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/długo stoi/ dużo ludu

Dodatkowe Info: Przyjemny exp i drop, spoko administracja

 

virtual
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: Zagranicznym, stabilnym serwerze, najlepiej medium/easy

Nagroda za pomoc: Like

Sprawdz shiro2.net niemiecki i z tego co wiem 2k+ ludzi
Budowniczy
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/długo stoi/ dużo ludu

Dodatkowe Info: Przyjemny exp i drop, spoko administracja

Polecam Helium2.pl ;) Administracja bardzo pomocna, serwer stoi bez problemów, ataków i włamów ;)

logo.png

 

ViaCamp - Tematyczne Kolonie i Obozy Młodzieżowe na Mazurach

 

Obóz PaintballowyObóz QuadowyObóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów WodnychObóz z Psem 

Obóz PrzygodowyObóz WypoczynkowyObóz Dla DzieciObóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób i nie było 6/7 klasowych bonów.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: żeby to był serwer easy, duzo ludzi, latwe eq
Dodatkowe Info: nic.
Nagroda za pomoc: lajk

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Serwerze typowo do zabawy, czyli praktycznie tylko praca przy ekwipunku, mało expienia, serwer 100% pvp.

Dodatkowe info : Może to być serwer Hamach, najlepiej dedyk.

Nagroda za pomoc : Lajk + 5* w profilu

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym, aby serwer był trudnością EXP'a jak i robienia EQ do GladoR'a lub Senthii. Aby ONLINE było minimum 1000 osób i nie było 6/7 klasowych bonów.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Szukasz serwera do pvp? Proszę o to serwer niemiecki pvp http://www.mpcforum.pl/topic/1113676-tutde-eurelia-fun-pvp-server-de-like/

Lvl: na start dostajemy 90lvl, a później zabijając ludzi dostajemy pkt doś.

Skąd kasa? : na start dostajemy 100kk, itemy u npc są po 0 yang

Bs: nie działa tylko padmak.

Jak wybonować full eq? : bony wchodzą max (jest to serwer niemiecki i tak szuka bony ustalone w bs po polsku)

Skile; skile odbieramy dodajemy po 1 pkt i kupujemy tęczowy kamień. (ta pierwsza nazwa daje skile g a druga na p)

Zapraszam na Shinsoo Pozdro :)

Nie zgłaszajcie i nie dajcie ostrzeżenia następnego poniewaź dużo ludzi szuka serwera pvp.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium może hard ale nie hard hard :D , max. tydzień do maxa oprócz harda , żeby nie było Pay To Win , kto wiecej wyda w IS ...
Dodatkowe Info: Gram od 0 , żeby nie było kosmicznych cen itp. , nie pisać Resthea bo i tak tam bd grał ale szukam jakiejś przenośni
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy lub Medium ewentualnie Hard
Dodatkowe Info:by kasy się sporo zarabiało max lv 250,255
Nagroda za pomoc:

 

Nie na Xenox NightCoremt2,Experion,Mexilia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Szybki exp szybka kasa ;p
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy lub Medium ewentualnie Hard
Dodatkow0e Info:by kasy się sporo zarabiało max lv 250,255
Nagroda za pomoc:

 

Nie na Xenox NightCoremt2,Experion,Mexilia

Ventris.pl ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:atmosfera ;3
Dodatkowe Info:średni exp, 6/7 nie klasowe, biżuteria max o 1 ulepszenie, jakoś 200 graczy dziennie, fajnie by było jak by były bronie z umkami
Nagroda za pomoc: lajk *5

 

tylko proszę nie theris.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer 100% EASY,
Dodatkowe Info: Wiadomo, raczej nie istnieje polski dedyk ( stabilny ) na którym, max lvl już jest a zostaje tylko bony zrobić i zabawa, więc szukam serwera na którym w bardzo szybkim czasie można wbić max poziom, łatwe zarobki etc.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer 100% EASY,

Dodatkowe Info: Wiadomo, raczej nie istnieje polski dedyk ( stabilny ) na którym, max lvl już jest a zostaje tylko bony zrobić i zabawa, więc szukam serwera na którym w bardzo szybkim czasie można wbić max poziom, łatwe zarobki etc.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Dreikon ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...