Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- szybki exp

- bez 6/7 lub 6/7 nie na klasy

-full bony znaczy maksymalne

- przyjemna gra healerem
Dodatkowe Info: nie chce argentus,xenox
Nagroda za pomoc: like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- szybki exp

- bez 6/7 lub 6/7 nie na klasy

-full bony znaczy maksymalne

- przyjemna gra healerem

Dodatkowe Info: nie chce argentus,xenox

Nagroda za pomoc: like

 

Dreikon

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- szybki exp

- bez 6/7 lub 6/7 nie na klasy

-full bony znaczy maksymalne

- przyjemna gra healerem

Dodatkowe Info: nie chce argentus,xenox

Nagroda za pomoc: like

 

NewLongju2.pl - bez 6/7, max bony, medium/hard

Lub Dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, bez systemu energii, exp tak jak na globalu, ewentualnie kilkukrotnie większy, BARDZO DUŹO graczy, drop jak na globalu, serwer inny niż Balmora.

Dodatkowe Info: SERWER HARD

Nagroda za pomoc: 10lajk
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, bez systemu energii, exp tak jak na globalu, ewentualnie kilkukrotnie większy, BARDZO DUŹO graczy, drop jak na globalu, serwer inny niż Balmora.

Dodatkowe Info: SERWER HARD

Nagroda za pomoc: 10lajk

 

Ravia, ConcordiaMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Pvp/4Fun Bez hamachi.
Dodatkowe Info: Chciałbym żeby na serwie na start już był max lvl tylko wybonować i pvp. A też żeby grało tam trochę więcej osób.
Nagroda za pomoc: Oczywiście like :D

 

 

4funmt2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, bez systemu energii, exp tak jak na globalu, ewentualnie kilkukrotnie większy, BARDZO DUŹO graczy, drop jak na globalu, serwer inny niż Balmora.

Dodatkowe Info: SERWER HARD

Nagroda za pomoc: 10lajk

 

 

Może także być World Of Metin, no ale jeśli Ci zależy to Concordia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, dużo ludu, osiagnalny max level bez IS.
Dodatkowe Info: Nie wiem.
Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrej zabawie, serwer EASY,łatwy exp, średni drop ulepszaczy , fajnie wyglądające zbr i bronie
Dodatkowe Info:dobrze by było jak by były mounty , fryzy jakieś fajne typu dredy i inne i kostiumy ale nie muszą być ( proszę o nie proponowanie sewera Dreikon ) :)
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

POMOCY NIE WIEM GDZIE GRAC
zależy mi na serwerze podobnym do : divineworld s2 żeby był podobny klimat

graczy - 700+

max lvl 250 lub tam wyższy

szybki exp

easy/4fun

Nagroda - Like
Grałem virtual , invoria , glador

Opublikowano

Siemka ,


29 maja wyjść 2 serwery które mnie interesują ,


MPCforum i Helium


Wiec mam pytanie Ktory serwer będzie lepszy , Dłużej będzie stał i Na którym będzie więcej Ludzi ?


Bardzo proszę o nie przenoszenie tematu .

Pomogłem ?

Nie Krępuj się daj Lubię To ! :)

Opublikowano

POMOCY NIE WIEM GDZIE GRAC

zależy mi na serwerze podobnym do : divineworld s2 żeby był podobny klimat

graczy - 700+

max lvl 250 lub tam wyższy

szybki exp

easy/4fun

Nagroda - Like

Grałem virtual , invoria , glador

Memorial.

Opublikowano

 

Siemka ,

29 maja wyjść 2 serwery które mnie interesują ,

MPCforum i Helium

Wiec mam pytanie Ktory serwer będzie lepszy , Dłużej będzie stał i Na którym będzie więcej Ludzi ?

Bardzo proszę o nie przenoszenie tematu .

 

Dodaj wzór.

 

@Raczej Hellium, wydaje mi się, że administracja ogarnięta zwłaszcza, że ich/jego poprzedni serwer był bardzo dobry i stał długo.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

POMOCY NIE WIEM GDZIE GRAC
zależy mi na serwerze podobnym do : divineworld s2 żeby był podobny klimat

ŻEBY DAŁO SIE ROBIĆ DUŻO WOJEN !!!!!!!!!

graczy - 700+

max lvl 250 lub tam wyższy

szybki exp

easy/4fun

Nagroda - Like
Grałem virtual , invoria , glador

Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie grać ;c

 

Aby była miła atmosfera aby grało duużo graczy pomocna administracja

 

Skile P odrazu

 

Max 250lvl

 

Szybki Exp

 

Easy/4fun

 

Grałem na Prawie all serwerach 4fun i easy i żaden nie przypasował jaki proponujecie ?

2971194124.png

 

<3 Kocham MPCFORUM <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze zagranicznym, US, albo UK easy/medium/hard. Aby nie był to serwer gdzie jest miliard broni i zbroji. 1k+ graczy online
Dodatkowe Info: Szukałem w serwerach zagranicznych, nic nie ma...
Nagroda za pomoc: ''Lubię to''.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

♣ Serwer Polski

♣ Serwer Easy/Medium

♣ Skille od początku "P"

♣ Średni Exp

♣ Max LV 150 - 250

♣ Online 500 +

♣ Serwer nie za stary.. max 2 miesiące
Dodatkowe Info: ...
Nagroda za pomoc: ''Lubię to''.

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

♣ Serwer Polski

♣ Serwer Easy/Medium

♣ Skille od początku "P"

♣ Średni Exp

♣ Max LV 150 - 250

♣ Online 500 +

♣ Serwer nie za stary.. max 2 miesiące

Dodatkowe Info: ...

Nagroda za pomoc: ''Lubię to''.

Spróbuj może Dreikon.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

♣ Serwer Polski

♣ Serwer Easy/Medium

♣ Skille od początku "P"

♣ Średni Exp

♣ Max LV 150 - 250

♣ Online 500 +

♣ Serwer nie za stary.. max 2 miesiące

Dodatkowe Info: ...

Nagroda za pomoc: ''Lubię to''.

Invoria

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: Dużo ludzie +3000 lub więcej tylko byle najwiekszy ludzie serwer

Dodatkowe Info: obojętnie Fun/Easy/Medium/Hard wszystko Typ . Tylko najbardziej mi zależy dużo ludzie

Nagroda za pomoc: Max like. +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Metin2.pl
Dodatkowe Info: Mam zamiar kupić yangi na allegro i chciałbym wiedzieć na którym serwerze można łatwo zacząć z kwotą 100-200kk, na którym w późniejszym etapie gry można kupić itemy 5 bonów w shopach.
Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze zagranicznym, US, albo UK easy/medium/hard. Aby nie był to serwer gdzie jest miliard broni i zbroji. 1k+ graczy online
Dodatkowe Info: Szukałem w serwerach zagranicznych, nic nie ma...
Nagroda za pomoc: ''Lubię to''.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2.pl

Dodatkowe Info: Mam zamiar kupić yangi na allegro i chciałbym wiedzieć na którym serwerze można łatwo zacząć z kwotą 100-200kk, na którym w późniejszym etapie gry można kupić itemy 5 bonów w shopach.

Nagroda za pomoc: Like.

Każdy z serwerów spełnia teraz Twoje wymagania. Ja gram na Wetar, za 200kk da radę kupić podstawowe eq, a itemy 5xB często stoją w sklepach.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrej zabawie, serwer EASY,łatwy exp, średni drop ulepszaczy , fajnie wyglądające zbr i bronie
Dodatkowe Info: , fryzy jakieś fajne i kostiumy ale nie muszą być
Nagroda za pomoc: Like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...