Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy MAX lv 105-120, bez 6/7bon na klasy
Dodatkowe Info: żeby był online na poziomie 100+++
Nagroda za pomoc: lajk +5 : )

Revential.pl Raty Hard , ale zdobywanie eq easy.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy MAX lv 105-120, bez 6/7bon na klasy
Dodatkowe Info: żeby był online na poziomie 100+++
Nagroda za pomoc: lajk +5 : )

Senthia.pl 6/7 do expa + statystyki/wartość ataku, online ponad 700 graczy(zależy od dnia). I stoi od roku już bez offek.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Średnim expie PROSTYM eq Bron typu Bojowy SYREK
Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak Tiveria ale nie az tak trudny jak ravia
Nagroda za pomoc: 5* LIKE

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim expie PROSTYM eq Bron typu Bojowy SYREK

Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak Tiveria ale nie az tak trudny jak ravia

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Polecam Revential jest to serwer Hard/Medium. Jeżeli chodzi o zdobywanie EQ to jest wręcz prosty, po Syrku jest jeszcze jedna broń która nie wygląda jak z Painta.

Dodatkowo lecą tam szkatułki z których wypadają Bodzie/Metale/PD/Rękawice itd.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim expie PROSTYM eq Bron typu Bojowy SYREK

Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak Tiveria ale nie az tak trudny jak ravia

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

 

Balmora.pl

DiamondMt2

Revential

22tp.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby server był podobny do servera Vilanos, ktory padl w tamtym roku
Dodatkowe Info: Server medium, z dodatkowymi broniami, zbrojami, dungeonami itd.
Nagroda za pomoc: Lajk.

 

Walnij Minus będę szczęśliwy

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby server był podobny do servera Vilanos, ktory padl w tamtym roku

Dodatkowe Info: Server medium, z dodatkowymi broniami, zbrojami, dungeonami itd.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Żeby server był podobny do servera Vilanos, ktory padl w tamtym rokuDodatkowe Info: Server medium, z dodatkowymi broniami, zbrojami, dungeonami itd.Nagroda za pomoc: Lajk.

 

virtualmt2 masa dungeonow oraz itemow,ktorych nie znajdziesz u konkurencji.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby server miał skile g/p lub 10 ku do G,łatwo o skile i bronie na 30.
Dodatkowe Info: Server medium/easy Nie chce: Ravi,Balmory,Therisa,Ethany,Concorida,Revential,Pandora
Nagroda za pomoc: Lajk.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na łatwym expie i łatwym zdobywaniu expa serwer podobny do ethany
Dodatkowe Info: Bez eq klasowego(bony),nie chcę Imetin,Revential,Elite,Argentus,Xenox(i ich rodzina xD),Pandora
Nagroda za pomoc: Lajk.

 

 

sygna.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby server był podobny do servera Vilanos, ktory padl w tamtym roku

Dodatkowe Info: Server medium, z dodatkowymi broniami, zbrojami, dungeonami itd.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Może Dreikon ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby server miał skile g/p lub 10 ku do G,łatwo o skile i bronie na 30.

Dodatkowe Info: Server medium/easy Nie chce: Ravi,Balmory,Therisa,Ethany,Concorida,Revential,Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na łatwym expie i łatwym zdobywaniu expa serwer podobny do ethany

Dodatkowe Info: Bez eq klasowego(bony),nie chcę Imetin,Revential,Elite,Argentus,Xenox(i ich rodzina xD),Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

DiamondMT2 (easy serwer)

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby server miał skile g/p lub 10 ku do G,łatwo o skile i bronie na 30.

Dodatkowe Info: Server medium/easy Nie chce: Ravi,Balmory,Therisa,Ethany,Concorida,Revential,Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na łatwym expie i łatwym zdobywaniu expa serwer podobny do ethany

Dodatkowe Info: Bez eq klasowego(bony),nie chcę Imetin,Revential,Elite,Argentus,Xenox(i ich rodzina xD),Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

Polecam Senthia.pl, Dreikon.pl jeżeli chodzi o easy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim expie PROSTYM eq Bron typu Bojowy SYREK

Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak Tiveria ale nie az tak trudny jak ravia

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby server był podobny do servera Vilanos, ktory padl w tamtym roku

Dodatkowe Info: Server medium, z dodatkowymi broniami, zbrojami, dungeonami itd.

Nagroda za pomoc: Lajk.

AlmerinMT2 startuje 21/22,

Opublikowano

Polecam Senthia.pl, Dreikon.pl jeżeli chodzi o easy.

Dreikon ma coś z logiem a Senthia grałem

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby server miał skile g/p lub 10 ku do G,łatwo o skile i bronie na 30.

Dodatkowe Info: Server medium/easy Nie chce: Ravi,Balmory,Therisa,Ethany,Concorida,Revential,Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na łatwym expie i łatwym zdobywaniu expa serwer podobny do ethany

Dodatkowe Info: Bez eq klasowego(bony),nie chcę Imetin,Revential,Elite,Argentus,Xenox(i ich rodzina xD),Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

Szukam dalej

 

 

sygna.png

Opublikowano

Dreikon ma coś z logiem a Senthia grałem

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby server miał skile g/p lub 10 ku do G,łatwo o skile i bronie na 30.

Dodatkowe Info: Server medium/easy Nie chce: Ravi,Balmory,Therisa,Ethany,Concorida,Revential,Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na łatwym expie i łatwym zdobywaniu expa serwer podobny do ethany

Dodatkowe Info: Bez eq klasowego(bony),nie chcę Imetin,Revential,Elite,Argentus,Xenox(i ich rodzina xD),Pandora

Nagroda za pomoc: Lajk.

Szukam dalej

1.Astium (innego serwa niee będzie)

2.yitian2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ANTY BS (czyli np bony zmieniamy u Npc)
Dodatkowe Info: Brak 6 skila , Brak 6/7 bonu , MEDIUM/EASY , stabilny serwer , bez bugów , przyjemna gra i płynna , nowe mapy na których duzo nowych metków i bossów
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ANTY BS (czyli np bony zmieniamy u Npc)Dodatkowe Info: Brak 6 skila , Brak 6/7 bonu , MEDIUM/EASY , stabilny serwer , bez bugów , przyjemna gra i płynna , nowe mapy na których duzo nowych metków i bossów Nagroda za pomoc: Lajk

Umetin2.pl z tym,ze wystepuje tam 6-7bon.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium lub fajny easy

Dodatkowe Info: Możliwa gra bez is :)(Proszę o link do prezek ) DUZA ILOŚĆ GRACZY

Nagroda za pomoc: Like x 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expie i łatwym zarabianie . @Edit Bony 6/7 i zwykle żeby byly tanie.

Dodatkowe Info: A tam nic

Nagroda za pomoc: Looknie sie



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy!


Zalezy mi najbardziej na: Serwerze 4fun do pvp +150 osob. nie ma to byc serwer 4funmt2,hammer i te szajsy jakis fajny typowy 4fun bez

zadnych nie potrzebnych gowien

Dodatkowe Info: Moze byc i nie polski .

Nagroda za pomoc: 5lajk w profilu

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na: Serwerze 4fun do pvp +150 osob. nie ma to byc serwer 4funmt2,hammer i te szajsy jakis fajny typowy 4fun bez

zadnych nie potrzebnych gowien

Dodatkowe Info: Moze byc i nie polski .

Nagroda za pomoc: 5lajk w profilu

Hardcore-reloaded - niemiecki (top2) może ci siądzie :D ewentualnie szukaj w zagranicznych bo z polskich to ciężko jakikolwiek znaleźć

qca1j1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...