Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy 500+ , nowych broniach , dropie , łatwo dostępnych zmiankach , typ serwera Medium , aby nie było go na modzie Skille w miarę łatwe najlepiej serwer jakiś nowy

Dodatkowe info : Pety , nowe fryzury, wierzchowce , aby nie było stalek ani broni na 67/75 u npc

Daje +5 w profilu. Dzięki

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium max lv 105 rady i egzo i handlarzy , kamyki oraz ku u handlarzy

Dodatkowe Info: server nie musi byc polski ; > cos podobnego do mcmetinpro jak ktos nie gral na mcmetinpro to lapcie gameplay


Nagroda za pomoc: duzo duzo duzo lajkUf ; D

czy istnieje jeszcze taki server ; CCC

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium max lv 105 rady i egzo i handlarzy , kamyki oraz ku u handlarzy

Dodatkowe

Info: server nie musi byc polski ; > cos podobnego do mcmetinpro jak

ktos nie gral na mcmetinpro to lapcie gameplay

Nagroda za pomoc: duzo duzo duzo lajkUf ; D

czy istnieje jeszcze taki server ; CCC

Serwer niemiecki, Shiro2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy 500+ , nowych broniach , dropie , łatwo dostępnych zmiankach , typ serwera Medium , aby nie było go na modzie Skille w miarę łatwe najlepiej serwer jakiś nowy

Dodatkowe info : Pety , nowe fryzury, wierzchowce , aby nie było stalek ani broni na 67/75 u npc

Daje +5 w profilu. Dzięki

Medium/Hard

- Revential

Opublikowano

Serwer niemiecki, Shiro2.

grałem na shiro2 inny chce : c

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium max lv 105 rady i egzo i handlarzy , kamyki oraz ku u handlarzy

Dodatkowe Info: server nie musi byc polski ; > cos podobnego do mcmetinpro jak ktos nie gral na mcmetinpro to lapcie gameplay

Nagroda za pomoc: duzo duzo duzo lajkUf ; D

czy istnieje jeszcze taki server ; CCC

nie shiro2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy 500+ , nowych broniach , dropie , łatwo dostępnych zmiankach , typ serwera Medium , aby nie było go na modzie Skille w miarę łatwe najlepiej serwer jakiś nowy

Dodatkowe info : Pety , nowe fryzury, wierzchowce , aby nie było stalek ani broni na 67/75 u npc

Daje +5 w profilu. Dzięki

 

Dreikon.pl (prawdopodobnie nowy start we wtorek).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy 500+ , nowych broniach , dropie , łatwo dostępnych zmiankach , typ serwera Medium , aby nie było go na modzie Skille w miarę łatwe najlepiej serwer jakiś nowy

Dodatkowe info : Pety , nowe fryzury, wierzchowce , aby nie było stalek ani broni na 67/75 u npc

Daje +5 w profilu. Dzięki

VirtualMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi na serwerze easy/medium, pod PvP, by był nowy oraz, by grało na nim dużo graczy, a jednocześnie by szybko nie "padł" i ilość graczy utrzymywała się na wysokim poziomie.

Nagroda: lajk i możliwie coś jeszcze.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : serwerze typu virtualmt2.

Dodatkowe info : Na serwerze ma być trochę szybszy exp, mniej ulepek i mniejszy nacisk na is niż na virtualu.

Nagroda za pomoc : Uścisk dłoni prezesa :D .

 

Ps. Czy opłaca się zaczynać grę na metin2.pl od zera ? Jeżeli tak, to na jakim s ?

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, nowych mapach

Dodatkowe Info: żeby był 6/7 bon, oraz nowe eq

Nagroda za pomoc: lubie-to-png.png

Aline2.pl
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : serwerze typu virtualmt2.

Dodatkowe info : Na serwerze ma być trochę szybszy exp, mniej ulepek i mniejszy nacisk na is niż na virtualu.

Nagroda za pomoc : Uścisk dłoni prezesa :D .

 

Co do pla to opłaca się tam jeszcze grać ale tylko na s26. Tylko tam ceny są normalne i atmosfera z 2010 r. Łatwo jest się dorobic.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : serwerze typu virtualmt2.

Dodatkowe info : Na serwerze ma być trochę szybszy exp, mniej ulepek i mniejszy nacisk na is niż na virtualu.

Nagroda za pomoc : Uścisk dłoni prezesa :D .

 

Co do pla to opłaca się tam jeszcze grać ale tylko na s26. Tylko tam ceny są normalne i atmosfera z 2010 r. Łatwo jest się dorobic.

 

Argentus.pl :)

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

Witam Szukam Typowego Harda.
Oczekuje: Aby To Nie Był : astium, revential,ravia,concordia.
Dodatkowo : Chce Aby Na Serwerze Było Jak Najtrudniej Wbić Lv, I Nie Ma To Być PL :D

Nagroda: Like +5

50902193367289516989.png Gramy Tylko Tam ;)

Opublikowano

Witam Szukam Typowego Harda.

 

Oczekuje: Aby To Nie Był : astium, revential,ravia,concordia.

 

Dodatkowo : Chce Aby Na Serwerze Było Jak Najtrudniej Wbić Lv, I Nie Ma To Być PL :D

Nagroda: Like +5

Balmora <_<

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi na serwerze easy/medium, pod PvP, by był nowy oraz, by grało na nim dużo graczy, a jednocześnie by szybko nie "padł" i ilość graczy utrzymywała się na wysokim poziomie.

Nagroda: lajk i możliwie coś jeszcze.

Dreikon.pl

Argentus.pl

TRyf.png


By Rudy Zbysiu[Arisa]

Opublikowano

Witam,szukam serwer easy/medium pod pvp.Aby nie było zbyt dużo ulepek i ogólnie żeby nie było straszne dużo rzeczy tak jak np.xenox .Liczba graczy MUSI BYĆ 500+ dziennie i żeby nie było zbytnio dużych lvli i był szybki exp,łatwy zarobek.

Opublikowano

Witam,szukam serwer easy/medium pod pvp.Aby nie było zbyt dużo ulepek i ogólnie żeby nie było straszne dużo rzeczy tak jak np.xenox .Liczba graczy MUSI BYĆ 500+ dziennie i żeby nie było zbytnio dużych lvli i był szybki exp,łatwy zarobek.

dreikon.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard (najlepiej ulepszacze tylko do epików, ale jak będą to trudno),tylko bez takich otóż zrboi

Pancerz_Diabel._Rogu_w_grze.png

Nowe zbroje, bronie, mapy etc
Dodatkowe Info: nie szukam serwerów typu astium, PL, tylko serwera z przyszłością , bez 6/7 - klasy
Nagroda za pomoc: + Lajk +

Opublikowano

no weście napiscie o jakimś fajnym serwie bez 6-7 bona bo przecueż tu jest 471stron.

Hard/Medium - Revential

Średnio 800/900 osób online, weekendowe eventy + raty, w tygodniu także

Nowości średnio co tydzień jakieś

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard (najlepiej ulepszacze tylko do epików, ale jak będą to trudno),tylko bez takich otóż zrboi

Pancerz_Diabel._Rogu_w_grze.png

Nowe zbroje, bronie, mapy etc

Dodatkowe Info: nie szukam serwerów typu astium, PL, tylko serwera z przyszłością , bez 6/7 - klasy

Nagroda za pomoc: + Lajk +

Balmora

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy MAX lv 105-120, bez 6/7bon na klasy

Dodatkowe Info: żeby był online na poziomie 100+++

Nagroda za pomoc: lajk +5 : )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer hard (najlepiej ulepszacze tylko do epików, ale jak będą to trudno),tylko bez takich otóż zrboi

Pancerz_Diabel._Rogu_w_grze.png

Nowe zbroje, bronie, mapy etcDodatkowe Info: nie szukam serwerów typu astium, PL, tylko serwera z przyszłością , bez 6/7 - klasyNagroda za pomoc: + Lajk +

Ravia.eu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...