Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac POMOCY!

Zalezy mi najbardziej na:Dosć szybkim expie!mało ulepek!szybkim dropie ulepek!zeby grało 500+ luda!

Dodatkowe info: Dobrze by było gdy był stary system ulepszen(choc nie musi)SERWER MUSI BYC EASY!@!(nie zaden easy/medium itp)

Grałem na:PandoraMt2,ProMt2,ConcoriaMt2,EruisMt2,CamerionMt2,ArgentusMt2,LinaresMt2,DivineWorldMt2,XenoxMt2,VirtualMT2,DeroXMt2,DracosMt2,CaviSMt2,FallenceMt2,iMetinMt2,HauntMt2,AzmalMt2,ArisiaMt2,MenessaMt2,ExodusMt2,4FunMt2,GladorMt2(obecnie gram),MarinerMt2,NoxiaMt2,DiamondMt2,EliteMt2,ExtremeMt2,SpotlineMt2,AlineMt2,PolishWorldMt2,EliteMt2,DragonMt2,uMetinMt2,EruisMt2,TherisMT2,LinaresMt2,YitianMt2,AvalonMt2,NostaldiaMt2,MetinologiaMt2,NevrilMT2,MarinerMt2,ArgentusMt2,EthanaMt2, i kazdego serwera z moda:)

Nagroda:!!!LAJKI!!!

2075log.jpg

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grac POMOCY!

Zalezy mi najbardziej na:Dosć szybkim expie!mało ulepek!szybkim dropie ulepek!zeby grało 500+ luda!

Dodatkowe info: Dobrze by było gdy był stary system ulepszen(choc nie musi)SERWER MUSI BYC EASY!@!(nie zaden easy/medium itp)

Grałem na:PandoraMt2,ProMt2,ConcoriaMt2,EruisMt2,CamerionMt2,ArgentusMt2,LinaresMt2,DivineWorldMt2,XenoxMt2,VirtualMT2,DeroXMt2,DracosMt2,CaviSMt2,FallenceMt2,iMetinMt2,HauntMt2,AzmalMt2,ArisiaMt2,MenessaMt2,ExodusMt2,4FunMt2,GladorMt2(obecnie gram),MarinerMt2,NoxiaMt2,DiamondMt2,EliteMt2,ExtremeMt2,SpotlineMt2,AlineMt2,PolishWorldMt2,EliteMt2,DragonMt2,uMetinMt2,EruisMt2,TherisMT2,LinaresMt2,YitianMt2,AvalonMt2,NostaldiaMt2,MetinologiaMt2,NevrilMT2,MarinerMt2,ArgentusMt2,EthanaMt2, i kazdego serwera z moda:)

Nagroda:!!!LAJKI!!!

Dreikon.pl

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Głównie chodzi mi o sprzedawanie itemów,yang (za pln) więc szukam serwera na ktorym sie to oplaca, Hard-Easy-4Fun itd , duzo ludzi, stabilny


-Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: 55555555

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:

Głównie chodzi mi o sprzedawanie itemów,yang (za pln) więc szukam

serwera na ktorym sie to oplaca, Hard-Easy-4Fun itd , duzo ludzi,

stabilny

-Dodatkowe Info:

straszny natłok ludzi.Nagroda za pomoc: Limit mogę dać jeśli coś mi podpasuje.

Ravia.eu

Itemy tam osiągają ogromne sumy na allegro.

Opublikowano

Ravia.eu

Itemy tam osiągają ogromne sumy na allegro.

Eee, ale jak to co zacytowałeś ma się do oryginału mojego posta? ;x

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarniętych cenach w IS, Exp i Yang na koło 100-200%, Stabilności serwera, Forum. Chciałbym by najlepiej nie było 6/7 bona i wgl by nie było zbyt dużo tego typu udziwnień. Nie szukam jakiegoś harda tylko coś na pograniczu Easy-Medium.

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer prywatny podobny do Yitiana kiedyś (nie tego obecnie). To ma być świeży serwer najlepiej. Jakbyście byli na tyle mili to dawajcie propozycje na PW. Tu widzę straszny natłok ludzi.

Nagroda za pomoc: Limit mogę dać jeśli coś mi podpasuje.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Głównie chodzi mi o sprzedawanie itemów,yang (za pln) więc szukam serwera na ktorym sie to oplaca, Hard-Easy-4Fun itd , duzo ludzi, stabilny

-Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 55555555

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Głównie chodzi mi o sprzedawanie itemów,yang (za pln) więc szukam serwera na ktorym sie to oplaca, Hard-Easy-4Fun itd , duzo ludzi, stabilny

-Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 55555555

concordiamt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Virtualmt2.pl

Proszę o przeczytanie tytułow serwerow na jakich grałem!..

rałem na:PandoraMt2,ProMt2,ConcoriaMt2,EruisMt2,CamerionMt2,ArgentusMt2,LinaresMt2,DivineWorldMt2,XenoxMt2,VirtualMT2,DeroXMt2,DracosMt2,CaviSMt2,FallenceMt2,iMetinMt2,HauntMt2,AzmalMt2,ArisiaMt2,MenessaMt2,ExodusMt2,4FunMt2,GladorMt2(obecnie gram),MarinerMt2,NoxiaMt2,DiamondMt2,EliteMt2,ExtremeMt2,SpotlineMt2,AlineMt2,PolishWorldMt2,EliteMt2,DragonMt2,uMetinMt2,EruisMt2,TherisMT2,LinaresMt2,YitianMt2,AvalonMt2,NostaldiaMt2,MetinologiaMt2,NevrilMT2,MarinerMt2,ArgentusMt2,EthanaMt2, i kazdego serwera z moda:)

2075log.jpg

Opublikowano

Proszę o przeczytanie tytułow serwerow na jakich grałem!..rałem na:PandoraMt2,ProMt2,ConcoriaMt2,EruisMt2,CamerionMt2,ArgentusMt2,LinaresMt2,DivineWorldMt2,XenoxMt2,VirtualMT2,DeroXMt2,DracosMt2,CaviSMt2,FallenceMt2,iMetinMt2,HauntMt2,AzmalMt2,ArisiaMt2,MenessaMt2,ExodusMt2,4FunMt2,GladorMt2(obecnie gram),MarinerMt2,NoxiaMt2,DiamondMt2,EliteMt2,ExtremeMt2,SpotlineMt2,AlineMt2,PolishWorldMt2,EliteMt2,DragonMt2,uMetinMt2,EruisMt2,TherisMT2,LinaresMt2,YitianMt2,AvalonMt2,NostaldiaMt2,MetinologiaMt2,NevrilMT2,MarinerMt2,ArgentusMt2,EthanaMt2, i kazdego serwera z moda:)

Wymieniles prawie wszystkie.

Moze dreikon.pl bedzie dla Ciebie odpowiedni?

Opublikowano

 

Szukam jakiegoś servera cos jak Dracosmt2/DivineWorld s2 pomoze ktos ? :huh:

virtualmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Witam mam zamiar zagrać na którychś z tych privków :)

Proszę o wypisanie zalet i wad ..

Zacznijmy od xenox'a

np. Ile ludzi w godzinach szczytu ?

łatwo zrobić eq na 250 ?

Słyszałem coś o eq navi czy to prawda ?

jest biolog ? jak tak to co ile oddajemy itemka ?

Szybko wbije 250 lv ?

idzie poexpić czy " Neosy " Ksują ?

Są np zęby orka u handlarzy czy trzeba dropić ?

są misje jakieś ciekawe oprócz biologa ?

są dungeony ?

BonusSwitcher - Można go używać ? czy trzeba na osobnej postaci bonować bo ban będzie ?

Ile yang zdobędę jak bd mieć np 15 lv ?

na 15 lvl'u stać będzie mnie na wybonowanie eq np 2k hp ?

Dropią sztabki ?

jaki sposób na zarobek jest ?

jakie najważniejsze bony ? < Ile max hp w itemie , ile max abs , ile max na ludzi , ile odporności na magię > ?

Są Fms'y / Riby u handlarzy ?

Opłaca się grać ?

Łatwo zdobyć stal / Zatruty Miecz ?
w ile wbije np 40 sr do zatrutego ?
Dodajcie coś od siebie :D opiszcie jak sie tam gra etc . :)
================================================================================================
PandoraMT2 :P
np. Ile ludzi w godzinach szczytu ?

łatwo zrobić eq na 250 ?

Słyszałem coś o eq navi czy to prawda ?

jest biolog ? jak tak to co ile oddajemy itemka ?

Szybko wbije 250 lv ?

idzie poexpić czy " Neosy " Ksują ?

Są np zęby orka u handlarzy czy trzeba dropić ?

są misje jakieś ciekawe oprócz biologa ?

są dungeony ?

BonusSwitcher - Można go używać ? czy trzeba na osobnej postaci bonować bo ban będzie ?

Ile yang zdobędę jak bd mieć np 15 lv ?

na 15 lvl'u stać będzie mnie na wybonowanie eq np 2k hp ?

Dropią sztabki ?

jaki sposób na zarobek jest ?

jakie najważniejsze bony ? < Ile max hp w itemie , ile max abs , ile max na ludzi , ile odporności na magię > ?

Są Fms'y / Riby u handlarzy ?

Opłaca się grać ?

Łatwo zdobyć stal / Zatruty Miecz ?
w ile wbije np 40 sr do zatrutego ?
Dodajcie coś od siebie :D opiszcie jak sie tam gra etc . :)
Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Opisane wyżej
Dodatkowe Info: Opisane Wyżej
Nagroda za pomoc: Lajki .

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Milej atmosferze. Fajnych itemkach fajnego dropu kaski oraz by nie dropic stalek ani trutek . by fajnie sie ulepszało ...
Dodatkowe Info:sztapki 2kk lub 5kk lub inne xD
Nagroda za pomoc:Lajcik !! :D

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Milej atmosferze. Fajnych itemkach fajnego dropu kaski oraz by nie dropic stalek ani trutek . by fajnie sie ulepszało ...

Dodatkowe Info:sztapki 2kk lub 5kk lub inne xD

Nagroda za pomoc:Lajcik !! :D

 

Xenox, Dreikon, ProMT2, EruiS

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby był Hard/easy jak hard to podobny do Shiro2 z BS lub medium jakis z BS oczywiście na dłuższą metę może być że się dostaje na początku peta na start,skrzyneczki z mobów mile widziane.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info: Chcę serwer gdzie są kostiumy i pety.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info: Chcę serwer gdzie są kostiumy i pety.

glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Easy/4Fun

 

Dodatkowe Info:Szybki exp i tanie/brak ulepszaczy

 

Nagroda za pomoc: +.

Camerion.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...