Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Cos podobnego do tavi mt2 ;p

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

concordiamt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy EXP/działający BS/300+graczy

Dodatkowe Info: Nie zbyt duzo epików.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy EXP/działający BS/300+graczy

Dodatkowe Info: Nie zbyt duzo epików.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Eruris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferzeDodatkowe Info: Cos podobnego do tavi mt2 ;p Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ravia.eu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Cos podobnego do tavi mt2 ;p

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aktywności administracji.
Dodatkowe Info:
Serwer ma być:
- Easy / Medium lub Hard.

- Nie za dużo nowych broni itp.
- Brak 6/7 bonu.
- Łatwo o skille, jeżeli hard to może być trudno.

Nagroda za pomoc: 5 Like
(Nie wypisujcie mi tych najbardziej znanych typu: Ravia, Xenox itp.)

Z góry dziękuje.
Pozdrawiam :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aktywności administracji.

Dodatkowe Info:

Serwer ma być:

- Easy / Medium lub Hard.

- Nie za dużo nowych broni itp.

- Brak 6/7 bonu.

- Łatwo o skille, jeżeli hard to może być trudno.

Nagroda za pomoc: 5 Like

(Nie wypisujcie mi tych najbardziej znanych typu: Ravia, Xenox itp.)

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam :)

Astium (Hard)

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aktywności administracji.

Dodatkowe Info:

Serwer ma być:

- Easy / Medium lub Hard.

- Nie za dużo nowych broni itp.

- Brak 6/7 bonu.

- Łatwo o skille, jeżeli hard to może być trudno.

Nagroda za pomoc: 5 Like

(Nie wypisujcie mi tych najbardziej znanych typu: Ravia, Xenox itp.)

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam :)

Tamriel dopiero wystartował :) easy medium

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy 1000 :)

Dodatkowe Info: Easy lub hard

Jeżeli jest easy to nie medium a jeżeli hard to może być LEKKO łatwiejszy niż taki typowy PL :D

Epiki na easy to nie za dużo :D

Nagroda za pomoc: 5 Like :)

 

PS. Poprosił bym jak najwięcej przykładów :)

NANANANANANANANANANA... :3

say_cheese_avatar_100x100_43825.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze hard , w miare gracze okolo 600+
Dodatkowe Info: Odpadaja serwery typu ravia/balmora/concordia bo juz tam osiagnolem co chcialem
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze ktory bedzie stabilny (medium/hard, cos podobnego do tavi, lv maksymalnie do 130.) Zeby bylo ponad 400 graczy.
Dodatkowe Info:odpadaja dosyc stare serwery typu: Balmora/ Tiveria, ravia...
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogarniętych cenach w IS, Exp i Yang na koło 100-200%, Stabilności serwera, Forum. Chciałbym by najlepiej nie było 6/7 bona i wgl by nie było zbyt dużo tego typu udziwnień. Nie szukam jakiegoś harda tylko coś na pograniczu Easy-Medium.
Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer prywatny podobny do Yitiana kiedyś (nie tego obecnie). To ma być świeży serwer najlepiej. Jakbyście byli na tyle mili to dawajcie propozycje na PW. Tu widzę straszny natłok ludzi.
Nagroda za pomoc: Limit mogę dać jeśli coś mi podpasuje.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarniętych

cenach w IS, Exp i Yang na koło 100-200%, Stabilności serwera, Forum.

Chciałbym by najlepiej nie było 6/7 bona i wgl by nie było zbyt dużo

tego typu udziwnień. Nie szukam jakiegoś harda tylko coś na pograniczu

Easy-Medium.

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer prywatny podobny do Yitiana

kiedyś (nie tego obecnie). To ma być świeży serwer najlepiej.

Jakbyście byli na tyle mili to dawajcie propozycje na PW. Tu widzę

straszny natłok ludzi.

Nagroda za pomoc: Limit mogę dać jeśli coś mi podpasuje.

Eruris. Serwer stoi dość długo, ale niedawno był reset kont, więc jest świeży.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Ogarniętych cenach w IS, Exp i Yang na koło 100-200%, Stabilności serwera, Forum. Chciałbym by najlepiej nie było 6/7 bona i wgl by nie było zbyt dużo tego typu udziwnień. Nie szukam jakiegoś harda tylko coś na pograniczu Easy-Medium.Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer prywatny podobny do Yitiana kiedyś (nie tego obecnie). To ma być świeży serwer najlepiej. Jakbyście byli na tyle mili to dawajcie propozycje na PW. Tu widzę straszny natłok ludzi.Nagroda za pomoc: Limit mogę dać jeśli coś mi podpasuje.

VirtualMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby był jak najbardziej podobny do starego PLa, mało epików najlepiej wcale max lvl 99 i żeby były w miare optymalne raty
Dodatkowe Info: Nie koniecznie musi być to Polski serwer, ale bez żadnych nowych broni i zbroji bo już idzie zwymiotować jak się widzi ciągle privy z jakimiś "różowymi zbrojami potengi kosmosu +10" które dają 9999 defa i 100% absów
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu oraz satysfakcja że udało Ci się rozwiązać problem który mnie trapi od dłuższego czasu

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby był jak najbardziej podobny do starego PLa, mało epików najlepiej wcale max lvl 99 i żeby były w miare optymalne raty

Dodatkowe Info: Nie koniecznie musi być to Polski serwer, ale bez żadnych nowych broni i zbroji bo już idzie zwymiotować jak się widzi ciągle privy z jakimiś "różowymi zbrojami potengi kosmosu +10" które dają 9999 defa i 100% absów

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu oraz satysfakcja że udało Ci się rozwiązać problem który mnie trapi od dłuższego czasu

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby był jak najbardziej podobny do starego PLa, mało epików najlepiej wcale max lvl 99 i żeby były w miare optymalne raty

Dodatkowe Info: Nie koniecznie musi być to Polski serwer, ale bez żadnych nowych broni i zbroji bo już idzie zwymiotować jak się widzi ciągle privy z jakimiś "różowymi zbrojami potengi kosmosu +10" które dają 9999 defa i 100% absów

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu oraz satysfakcja że udało Ci się rozwiązać problem który mnie trapi od dłuższego czasu

Ravia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Żeby był jak najbardziej podobny do starego PLa, mało epików najlepiej wcale max lvl 99 i żeby były w miare optymalne ratyDodatkowe Info: Nie koniecznie musi być to Polski serwer, ale bez żadnych nowych broni i zbroji bo już idzie zwymiotować jak się widzi ciągle privy z jakimiś "różowymi zbrojami potengi kosmosu +10" które dają 9999 defa i 100% absówNagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu oraz satysfakcja że udało Ci się rozwiązać problem który mnie trapi od dłuższego czasu

Shiro2.net

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

Nagroda za pomoc: Lajki

Grałem na :


CamerionMT2


Pandora


HAMMERMT2


Diamond


DIVINE


FunMT2


Aline2

ProMt2


Virtualmt2

Ethana


Senthia


GladoR


XenoXmt2\


LINARES


NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:

- Serwer Hard (najlepiej 99lvl max)

- Aby z mobów od 1 lvl dropiły szkaty, z których lecą różne itemki

- Pety (aby dostawało się na start / za questa)

- Aby nie było zmianek i broni na 30lv u npc

- Aby były wymagane ulepszacze

- Pomocnej administracji

- Sporej ilości graczy

- Nowe bronie, oraz zbroje (nie tylko te co na pl'u)
Dodatkowe Info:

- Grałem na: Ravia.eu, Revential.pl, oraz oby to nie była Balmora
Nagroda za pomoc:

- Like?

 

Ps: Najlepiej jakbyście dali od razu, link do prezentacji serwera.

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- Serwer Hard (najlepiej 99lvl max)

- Aby z mobów od 1 lvl dropiły szkaty, z których lecą różne itemki

- Pety (aby dostawało się na start / za questa)

- Aby nie było zmianek i broni na 30lv u npc

- Aby były wymagane ulepszacze

- Pomocnej administracji

- Sporej ilości graczy

- Nowe bronie, oraz zbroje (nie tylko te co na pl'u)

Dodatkowe Info:

- Grałem na: Ravia.eu, Revential.pl, oraz oby to nie była BalmoraNagroda za pomoc:

- Like?

 

Ps: Najlepiej jakbyście dali od razu, link do prezentacji serwera.

astium.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby był jak najbardziej podobny do starego PLa, mało epików najlepiej wcale max lvl 99 i żeby były w miare optymalne raty

Dodatkowe Info: Nie koniecznie musi być to Polski serwer, ale bez żadnych nowych broni i zbroji bo już idzie zwymiotować jak się widzi ciągle privy z jakimiś "różowymi zbrojami potengi kosmosu +10" które dają 9999 defa i 100% absów

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu oraz satysfakcja że udało Ci się rozwiązać problem który mnie trapi od dłuższego czasu

concordiamt2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy!


Zalezy mi najbardziej na: Serwerze 4fun do pvp +150 osob. nie ma to byc serwer 4funmt2,hammer i te szajsy jakis fajny typowy 4fun bez

zadnych nie potrzebnych gowien

Dodatkowe Info: Moze byc i nie polski .

Nagroda za pomoc: 5lajk w profilu

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy!

 

 

Zalezy mi najbardziej na: Serwerze 4fun do pvp +150 osob. nie ma to byc serwer 4funmt2,hammer i te szajsy jakis fajny typowy 4fun bez

 

zadnych nie potrzebnych gowien

 

Dodatkowe Info: Moze byc i nie polski .

 

Nagroda za pomoc: 5lajk w profilu

 

ProMT2

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy!

 

 

Zalezy mi najbardziej na: Serwerze 4fun do pvp +150 osob. nie ma to byc serwer 4funmt2,hammer i te szajsy jakis fajny typowy 4fun bez

 

zadnych nie potrzebnych gowien

 

Dodatkowe Info: Moze byc i nie polski .

 

Nagroda za pomoc: 5lajk w profilu

linaresmt2.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...