Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogarnięta administracja , Brak nagród dla osób które nagrywają filmy na YT , Medium/Hard , Brak 6/7 bonu , Brak 6 skila
Dodatkowe Info: Osób +500 , nowe mapki i dangeony na których wydropię ulepszacze. ! , Max lvl około 150 i nie za dużo broni i zbroi.
Brak yangów/bryłek w sprzedaży na Allegro lub innych sierwach. Żeby na serwerze były równe szanse.
Grałem Na:
-Ravia
-Balmora
-Tiveria
-Dreikon
-Ethana
Nagroda za pomoc: Like
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer był podobny do MexiliaMT2, czyli tania zmiana 6/7 bonu i duży exp.
Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim
Nagroda za pomoc: Lajk i 5*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer był podobny do MexiliaMT2, czyli tania zmiana 6/7 bonu i duży exp.

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim

Nagroda za pomoc: Lajk

Glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer był podobny do MexiliaMT2, czyli tania zmiana 6/7 bonu i duży exp.

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim

Nagroda za pomoc: Lajk

PandoraMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP
Na serweze zeby gralo troche osow ,nie szukam serwa typu Hammer
Dodatkowe Info: Serwer ma byc Polski
Nagroda za pomoc: Like, jak mi się spodoba to limit !! :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy czyli szybki exp i eq tylko i wyłącznie takie jak na PL czyli do tych na 90lvl runicznych,smoczych itp.
Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim ale może być on zagraniczny
Nagroda za pomoc: Lajk i 5

lewbvb2.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!
Zależy mi najbardziej na: Serwer prywatny, szybki exp, miła atmosfera, żebym nie musiał grać długo by zdobyć coś, lv minimum 200-250, różne nowe mapy, bossy i moby :)
Dodatkowe Info: Polski serwer, nie polecajcie mi Xenoxa i iMetin, ponieważ grałem, iMetin nie spodobał mi się a w xenox mnie okradli :/
Nagroda za pomoc: Lajk


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, PL,
Dodatkowe Info: Nie chce serwera starego typu iMetin czy Xenox, serwer musi być stabilny oprócz tego sporo osób ;)
Nagroda za pomoc: Lubię to ;d

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy lub Medium lv 99-120 ( Wymagane )

Dodatkowe Info: max 2/3 Epiki, bonusy maxymalne bez 6/7
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer był podobny do MexiliaMT2, czyli tania zmiana 6/7 bonu i duży exp.Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze PolskimNagroda za pomoc: Lajk i 5*

virtualmt2.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Serwer prywatny, szybki exp, miła atmosfera, żebym nie musiał grać długo by zdobyć coś, lv minimum 200-250, różne nowe mapy, bossy i moby :)

Dodatkowe Info: Polski serwer, nie polecajcie mi Xenoxa i iMetin, ponieważ grałem, iMetin nie spodobał mi się a w xenox mnie okradli :/

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Virtual/Glador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Serwer prywatny, szybki exp, miła atmosfera, żebym nie musiał grać długo by zdobyć coś, lv minimum 200-250, różne nowe mapy, bossy i moby :)

Dodatkowe Info: Polski serwer, nie polecajcie mi Xenoxa i iMetin, ponieważ grałem, iMetin nie spodobał mi się a w xenox mnie okradli :/

Nagroda za pomoc: Lajk

VirtualMT2

 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze , 500 on + easy/medium
Dodatkowe Info: Zależy mi najbardziej na serwerze zagranicznym na którym panuje język angielski. Grałem na Shiro2, hammer
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy czyli szybki exp i eq tylko i wyłącznie takie jak na PL czyli do tych na 90lvl runicznych,smoczych itp.
Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim ale może być on zagraniczny
Nagroda za pomoc: Lajk i 5

lewbvb2.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze , 500 on + easy/medium

Dodatkowe Info: Zależy mi najbardziej na serwerze zagranicznym na którym panuje język angielski. Grałem na Shiro2, hammer

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Metin2Mester

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, PL,

Dodatkowe Info: Nie chce serwera starego typu iMetin czy Xenox, serwer musi być stabilny oprócz tego sporo osób ;)

Nagroda za pomoc: Lubię to ;d

Dreikon

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wojnach Gildii

Dodatkowe Info:Serwer nie może posiadać odporności w 6/7, dużo ludzi, na serwerze muszą być wojny gildii czy jakieś medium/easy, polski serwer. Nie Xenox.

Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wojnach Gildii

Dodatkowe Info:Serwer nie może posiadać odporności w 6/7, dużo ludzi, na serwerze muszą być wojny gildii czy jakieś medium/easy, polski serwer. Nie Xenox.

Nagroda za pomoc:Lajk

glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, dużo graczy, easy 4fun coś w stylu starego NightCore dużo ulepek dużo itemków zbroje/bronie ulepszane co 10-20 lvli 250 max w 3 dni bez bugów, bijesz do 80 w 3 dni w 1h później masz 250 - tego nie chce

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim i ogarnietym :)

Nagroda za pomoc: Lajk

---> ! ModernPoland Nowa Idea ! <---


Click --- > 2m3QuoH.png < --- Click

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, dużo graczy, easy 4fun coś w stylu starego NightCore dużo ulepek dużo itemków zbroje/bronie ulepszane co 10-20 lvli 250 max w 3 dni bez bugów, bijesz do 80 w 3 dni w 1h później masz 250 - tego nie chce

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim i ogarnietym :)

Nagroda za pomoc: Lajk

glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, dużo graczy, easy 4fun coś w stylu starego NightCore dużo ulepek dużo itemków zbroje/bronie ulepszane co 10-20 lvli 250 max w 3 dni bez bugów, bijesz do 80 w 3 dni w 1h później masz 250 - tego nie chce

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze Polskim i ogarnietym :)

Nagroda za pomoc: Lajk

DivineWorld s2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Serwer prywatny, szybki exp, miła atmosfera, żebym nie musiał grać długo by zdobyć coś, lv minimum 200-250, różne nowe mapy, bossy i moby :)

Dodatkowe Info: Polski serwer, nie polecajcie mi Xenoxa i iMetin, ponieważ grałem, iMetin nie spodobał mi się a w xenox mnie okradli :/

Nagroda za pomoc: Lajk

np Dreikon, świeży jeszcze cieplutki ;)

97993054676936328872.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer pvp, max na start, bez: is = op, bez żadnego płacenia
Dodatkowe informacje: może być zagraniczny
NAGRODA ZA POMOC: LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer pvp, max na start, bez: is = op

Dodatkowe informacje: może być zagraniczny

NAGRODA ZA POMOC: LIKE

4funmt2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...