Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,


Szukam server w którym gra duzo ludzi i wbije szybko max lvl.Na ktorym zrobie szybko eq.


 


W servery nie wchodza imetin diamondmt2 (aline2 OFF) PandoraMt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do Lomax MT2
Dodatkowe Info: brak 6/7, max 3 bronie i zbroje do ulepszenia z jednej na drugą, easy/pvp, abs max 20%, kd +5 (80% na klase) i dużo osób!
Nagroda za pomoc: lajki.

Opublikowano

 

 

 

 

kurde napisałem że bez is... Tak trudno się domyślić że za rejestracje teżpłacić nie będę?

 

jeszce moderatorzy... porażka...

Szukasz serwera bez itemshopu oraz z darmowa rejestracja to z czego serwer ma sie utrzymywac?

Top@ hammermt2

Opublikowano

Witam,

Szukam server w którym gra duzo ludzi i wbije szybko max lvl.Na ktorym zrobie szybko eq.

 

W servery nie wchodza imetin diamondmt2 (aline2 OFF) PandoraMt2

VirtualMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Witam,

Szukam server w którym gra duzo ludzi i wbije szybko max lvl.Na ktorym zrobie szybko eq.

 

W servery nie wchodza imetin diamondmt2 (aline2 OFF) PandoraMt2

dragonmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze raczej medium
Dodatkowe informacje: chodzi mi o to by serwer nie był pvp tylko by przyjemnie , szybko sie expilo . zeby np 250 lv max
NAGRODA ZA POMOC: LIKE

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYLKO CF !!!!

pomogłem ? LIKE :>

brawo yeti

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze raczej medium

Dodatkowe informacje: chodzi mi o to by serwer nie był pvp tylko by przyjemnie , szybko sie expilo . zeby np 250 lv max

NAGRODA ZA POMOC: LIKE

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakis Serwer Gdzie gra pow 2 Tysiecy osob typu VirtualMt2 , i tez zeby6 byl EASY/MEDIUM
Dodatkowe Info: Najwazniejsze zeby gralo jak najwiecej osob
Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakis Serwer Gdzie gra pow 2 Tysiecy osob typu VirtualMt2 , i tez zeby6 byl EASY/MEDIUM

Dodatkowe Info: Najwazniejsze zeby gralo jak najwiecej osob

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

PandoraMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do Lomax MT2

Dodatkowe Info: brak 6/7, max 3 bronie i zbroje do ulepszenia z jednej na drugą, easy/pvp, abs max 20%, kd +5 (80% na klase) i dużo osób!

Nagroda za pomoc: lajki.

DiamondMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakis Serwer Gdzie gra pow 2 Tysiecy osob typu VirtualMt2 , i tez zeby6 byl EASY/MEDIUM

Dodatkowe Info: Najwazniejsze zeby gralo jak najwiecej osob

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

Dreikon gra tam ponad 1k osób

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

glador,NerviL

 

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

glador,NerviL

805491408806070489277.png


Opublikowano

witajcie chciał bym się was dopytać gdzie mógł bym pograć myślę o wróceniu do metka po przerwie poszukuję
serwa medium/easy w którym eq nie robi się tylko sposobem IS i w którym ulepszaczy
nie trzeba dropić/szukać tygodniami tylko góra parę dni nie wiem czy mam duże wymagania ale
wiecie nie chce by serwer znudził mi się po chwili bo zrobię np się na pro w 2 dni
i co mi pozostanie ? pvp ? nuda... czyli wiecie taki serwer ani trudny ani nie bardzo łatwy

Opublikowano

witajcie chciał bym się was dopytać gdzie mógł bym pograć myślę o wróceniu do metka po przerwie poszukuję

serwa medium/easy w którym eq nie robi się tylko sposobem IS i w którym ulepszaczy

nie trzeba dropić/szukać tygodniami tylko góra parę dni nie wiem czy mam duże wymagania ale

wiecie nie chce by serwer znudził mi się po chwili bo zrobię np się na pro w 2 dni

i co mi pozostanie ? pvp ? nuda... czyli wiecie taki serwer ani trudny ani nie bardzo łatwy

Polecam serwer Tiveria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max 99 lvl max 1 hwang raty jak novamt2 max 100 % raty
Dodatkowe Info: metale i ks u handlarzy

Nagroda za pomoc: lajk i co jeszcze zapragniesz :DD

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer hard z magicznym metalem i nie p2w
Dodatkowe Info: metale i ks u handlarzy (żeby było dośyć dużo graczy)

Nagroda za pomoc: lajk i co jeszcze zapragniesz :DD

Opublikowano

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer typu easy bez badziewnego eq (stalki z painta), wartości bonów zeby wchodziły max i najlepiej BS wbudowany w clienta.

Dodatkowe info: Aby nie dreikon/cavis. Może to być też zapowiedz.

Like

Opublikowano

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer typu easy bez badziewnego eq (stalki z painta), wartości bonów zeby wchodziły max i najlepiej BS wbudowany w clienta.

Dodatkowe info: Aby nie dreikon/cavis. Może to być też zapowiedz.

Like

DiamondMT2 lub PandoraMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy EXP/działający BS/300+graczy
Dodatkowe Info: Nie zbyt duzo epików.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Czymś podobnym do CSYT2 FKYT2 ZZYT2 SDLONGJU
Dodatkowe Info: Serwer podobny do tych wyżej ale by dało się grać na KM
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Czymś podobnym do CSYT2 FKYT2 ZZYT2 SDLONGJU

Dodatkowe Info: Serwer podobny do tych wyżej ale by dało się grać na KM

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

PandoraMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...