Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwym expie i łatwym zarabianie . @Edit Bony 6/7 i zwykle żeby byly tanie.
Dodatkowe Info: A tam nic
Nagroda za pomoc: Looknie sie

dreikon.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, szukam serwera easy/medium z dungeonami i systemem petów, który nie jest DDoSowany co minutę, podrzuci ktoś? :>

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Witam, szukam serwera easy/medium z dungeonami i systemem petów, który nie jest DDoSowany co minutę, podrzuci ktoś? :>

dostosuj się do wzoru

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy!


Zalezy mi najbardziej na: Serwerze 4fun do pvp +150 osob. nie ma to byc serwer 4funmt2,hammer i te szajsy jakis fajny typowy 4fun bez

zadnych nie potrzebnych gowien

Dodatkowe Info: Moze byc i nie polski .

Nagroda za pomoc: 5lajk w profilu

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy ( żeby byla jakas zabawa a nie jakis sztywny serwer cisza malo osob 0 nowosci czy eventow)

Dodatkowe Info: Aby bylo minimum 250+ online dziennie, jakies eventy i zeby serwer mial max 2-3 miesiace ( prosze nie podawac mi starszych serwerow ... )
Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy ( żeby byla jakas zabawa a nie jakis sztywny serwer cisza malo osob 0 nowosci czy eventow)

 

Dodatkowe Info: Aby bylo minimum 250+ online dziennie, jakies eventy i zeby serwer mial max 2-3 miesiace ( prosze nie podawac mi starszych serwerow ... )

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

z zagranicznych shiro2 ; pandora2 - co prawda sa starsze, ale dorobisz się w moment, a graczy jet od groma

co do polskich to; exilius;argentus (nie wiem jak z liczbą), co do nowszych pilnuj z zapowiedziach ;)

qca1j1.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy ( żeby byla jakas zabawa a nie jakis sztywny serwer cisza malo osob 0 nowosci czy eventow)

Dodatkowe Info: Aby bylo minimum 250+ online dziennie, jakies eventy i zeby serwer mial max 2-3 miesiace ( prosze nie podawac mi starszych serwerow ... )

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

Marinermt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, może pochodzić pod hard. W miarę możliwości jak najnowszy.

Dodatkowe Info: Max level tak 115-150 (jeśli jakiś się znajdzie), nowości wprowadzone na serwer. 6/7 bon mógłbym być w ostateczności, jeśli tylko nie będzie możliwości posiadania tam bonów takich jak,,Silny przeciwko sura/woj/ninja/szaman". Dość duża liczba osób grających. Wymagania spore, ale może coś wygrzebiecie ,)

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI
JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO
NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI
SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!
Nagroda za pomoc: Lajki

Grałem na :

CamerionMT2

Pandora

HAMMERMT2

Diamond

DIVINE

FunMT2

Aline2
ProMt2

Virtualmt2
Ethan

Senthia

GladoR

XenoXmt2\

LINARES

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze na którym jest dużo graczy i liczy się EQ a nie umiejętność w pvp.

Dodatkowe Info: Może to być Hard/Medium/Easy tylko by ludzie grali :)

Nagroda za pomoc: "Lubie to" x3

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze na którym jest dużo graczy i liczy się EQ a nie umiejętność w pvp.
Dodatkowe Info: Może to być Hard/Medium/Easy tylko by ludzie grali :)
Nagroda za pomoc: "Lubie to" x3

dreikon.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze na którym jest dużo graczy i liczy się EQ a nie umiejętność w pvp.

Dodatkowe Info: Może to być Hard/Medium/Easy tylko by ludzie grali :)

Nagroda za pomoc: "Lubie to" x3

virtualmt2.pl 2.3k osob w godzinach szczytu ;)
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze na którym jest dużo graczy i liczy się EQ a nie umiejętność w pvp.

Dodatkowe Info: Może to być Hard/Medium/Easy tylko by ludzie grali :)

Nagroda za pomoc: "Lubie to" x3

Ravia.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

 

 

 

 

 

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

 

 

 

 

 

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

 

 

 

 

 

 

SERWER NIE INNY!

MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAMMERMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diamond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIVINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FunMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aline2

 

 

 

 

 

 

 

ProMt2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virtualmt2

 

 

 

 

 

 

Ethana

 

 

 

 

 

 

 

Senthia

 

 

 

 

 

 

 

 

GladoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XenoXmt2\

 

 

 

 

 

LINARES

 

 

 

 

 

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

SERWER NIE INNY!MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

Grałem na :

CamerionMT2

Pandora

 

HAMMERMT2

 

 

Diamond

 

DIVINE

 

FunMT2

 

Aline2

ProMt2

 

Virtualmt2

Ethana

 

Senthia

 

GladoR

 

XenoXmt2\

 

LINARES

 

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

nightcore.pl/marinermt2.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze na którym jest dużo graczy i liczy się EQ a nie umiejętność w pvp.
Dodatkowe Info: Może to być Hard/Medium/Easy tylko by ludzie grali :)
Nagroda za pomoc: "Lubie to" x3

 

Virtual/Pandora. full ludu i mnóstwo możliwości eq;>

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze na którym jest dużo graczy i liczy się EQ a nie umiejętność w pvp.
Dodatkowe Info: Może to być Hard/Medium/Easy tylko by ludzie grali :)
Nagroda za pomoc: "Lubie to" x3

concordiamt2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze na którym jest dużo graczy i liczy się EQ a nie umiejętność w pvp.
Dodatkowe Info: Może to być Hard/Medium/Easy tylko by ludzie grali :)
Nagroda za pomoc: "Lubie to" x3

glador/Ethana/iMetin

805491408806070489277.png


Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogarnięta administracja , Brak nagród dla osób które nagrywają filmy na YT , Medium/Hard , Brak 6/7 bonu , Brak 6 skila
Dodatkowe Info: Osób +500 , nowe mapki i dangeony na których wydropię ulepszacze. ! , Max lvl około 150 i nie za dużo broni i zbroi.
Brak yangów/bryłek w sprzedaży na Allegro lub innych sierwach. Żeby na serwerze były równe szanse.
Grałem Na:
-Ravia
-Balmora
-Tiveria
-Dreikon
-Ethana
Nagroda za pomoc: Like
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarnięta administracja , Brak nagród dla osób które nagrywają filmy na YT , Medium/Hard , Brak 6/7 bonu , Brak 6 skila

Dodatkowe Info: Osób +500 , nowe mapki i dangeony na których wydropię ulepszacze. ! , Max lvl około 150 i nie za dużo broni i zbroi.

Brak yangów/bryłek w sprzedaży na Allegro lub innych sierwach. Żeby na serwerze były równe szanse.
Grałem Na:
-Ravia
-Balmora
-Tiveria
-Dreikon
-Ethana
Nagroda za pomoc: Like

Concordia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Concordia

Concordia podobno gowno kto nagrywa ma smy ;)

 

SZUKAM DALEJ

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarnięta administracja , Brak nagród dla osób które nagrywają filmy na YT , Medium/Hard , Brak 6/7 bonu , Brak 6 skila

Dodatkowe Info: Osób +500 , nowe mapki i dangeony na których wydropię ulepszacze. ! , Max lvl około 150 i nie za dużo broni i zbroi.

Brak yangów/bryłek w sprzedaży na Allegro lub innych sierwach. Żeby na serwerze były równe szanse.
Grałem Na:
-Ravia
-Balmora
-Tiveria
-Dreikon
-Ethana
Nagroda za pomoc: Like
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze , 500 on + easy/medium
Dodatkowe Info: Zależy mi najbardziej na serwerze zagranicznym na którym panuje język angielski
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze , 500 on + easy/medium

Dodatkowe Info: Zależy mi najbardziej na serwerze zagranicznym na którym panuje język angielski

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Shiro2

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...