Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwy exp/ nie za dużo eq dodatkowego, ale nie taki vanilla.
Dodatkowe Info: SERWER EASY/MEDIUM
Nagroda za pomoc: 10lajk/5 profil
Inne niż: EliteMT2/PandoraMT2/DivineWorld/Xenox

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, ALE exp, drop, yang zwiększony kilkukrotnie. Max 99-120, mało epików, najlepiej tak jak na globalu.
Dodatkowe Info: SERWER HARD
Nagroda za pomoc: 10lajk

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, ALE exp, drop, yang zwiększony kilkukrotnie. Max 99-120, mało epików, najlepiej tak jak na globalu.

Dodatkowe Info: SERWER HARD
Nagroda za pomoc: 10lajk

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanie wierzchowce?

Dodatkowe Info: PL
Nagroda za pomoc: Nic..

Inne niż: s18, s5

s26

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Średnim Expie i przyjemnej grze bez IS

Dodatkowe Info: Około 500 graczy+

Nagroda za pomoc:Like


sygn2.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanie wierzchowce?

Dodatkowe Info: PL
Nagroda za pomoc: Nic..

Inne niż: s18, s5

solar

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim Expie i przyjemnej grze bez IS

Dodatkowe Info: Około 500 graczy+

Nagroda za pomoc:Like

diamondmt2
Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim Expie i przyjemnej grze bez IS

Dodatkowe Info: Około 500 graczy+

Nagroda za pomoc:Like

 

 

Dracos

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim Expie i przyjemnej grze bez IS
Dodatkowe Info: Około 500 graczy+
Nagroda za pomoc:Like

 

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim Expie i przyjemnej grze bez IS
Dodatkowe Info: Około 500 graczy+
Nagroda za pomoc:Like

 

theris.pl W godzinach popołudniowych tyle tam gra.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnim Expie i przyjemnej grze bez IS
Dodatkowe Info: Około 500 graczy+
Nagroda za pomoc:Like

 

Pandoramt2,elitemt2 .Bardzo podobne serwery,ale na pandorze gra ok.2000 graczy dziennie,a na elite ok.600-800.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, ALE exp, drop, yang zwiększony kilkukrotnie. Max 99-120, mało epików, najlepiej tak jak na globalu.Dodatkowe Info: SERWER HARD

Nagroda za pomoc: 10lajk

 

 

concordiamt2
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, ALE exp, drop, yang zwiększony kilkukrotnie. Max 99-120, mało epików, najlepiej tak jak na globalu.

Dodatkowe Info: SERWER HARD
Nagroda za pomoc: 10lajk

Revential

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwy exp/ nie za dużo eq dodatkowego, ale nie taki vanilla.
Dodatkowe Info: SERWER EASY/MEDIUM
Nagroda za pomoc: 10lajk/5 profil
Inne niż: EliteMT2/PandoraMT2/DivineWorld/Xenox

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nwm gdzie grac! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Dluuugiej grze, ladnym eq [nie zbyt dużo tego], MEDIUM [bardziej EASY], server nowszy, +500 graczy i maluuutko cheat'ow [o ile jest taki].


Dodatkowe INFO: nie: Virtual, Pandora, iMetin, Xenox itp., Elite; oczywiście gram bez IS, ale to szczegół.


Nagroda: Niespodzianka :P ! ! !


Pzdr.


Opublikowano

 

Nwm gdzie grac! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dluuugiej grze, ladnym eq [nie zbyt dużo tego], MEDIUM [bardziej EASY], server nowszy, +500 graczy i maluuutko cheat'ow [o ile jest taki].

Dodatkowe INFO: nie: Virtual, Pandora, iMetin, Xenox itp., Elite; oczywiście gram bez IS, ale to szczegół.

Nagroda: Niespodzianka :P ! ! !

Pzdr.

DiamondMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobry MEDIUM ! Płynna i przyjemna gra bez lagów bugów itp. Serwer niezbyt stary. Bojowiec na początek. + 300 osob online . Ogarnieta administracja

Dodatkowe Info: Mały max LvL gdyż zależy mi na małej ilości broni i zbroij. Brak 6 skila i brak 6/7 bonu . SERWER NA DŁUŻSZY OKRES CZASU ( np tiveria . ravia . balmora . Pandora ) mają już swoje lata a nadal się trzymaja

Nagroda za pomoc: liiikkeee !
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobry MEDIUM ! Płynna i przyjemna gra bez lagów bugów itp. Serwer niezbyt stary. Bojowiec na początek. + 300 osob online . Ogarnieta administracja

Dodatkowe Info: Mały max LvL gdyż zależy mi na małej ilości broni i zbroij. Brak 6 skila i brak 6/7 bonu . SERWER NA DŁUŻSZY OKRES CZASU ( np tiveria . ravia . balmora . Pandora ) mają już swoje lata a nadal się trzymaja

Nagroda za pomoc: liiikkeee !

 

 

CaviS

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobry MEDIUM ! Płynna i przyjemna gra bez lagów bugów itp. Serwer niezbyt stary. Bojowiec na początek. + 300 osob online . Ogarnieta administracja
Dodatkowe Info: Mały max LvL gdyż zależy mi na małej ilości broni i zbroij. Brak 6 skila i brak 6/7 bonu . SERWER NA DŁUŻSZY OKRES CZASU ( np tiveria . ravia . balmora . Pandora ) mają już swoje lata a nadal się trzymaja
Nagroda za pomoc: liiikkeee !

diamond

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobry MEDIUM ! Płynna i przyjemna gra bez lagów bugów itp. Serwer niezbyt stary. Bojowiec na początek. + 300 osob online . Ogarnieta administracja
Dodatkowe Info: Mały max LvL gdyż zależy mi na małej ilości broni i zbroij. Brak 6 skila i brak 6/7 bonu . SERWER NA DŁUŻSZY OKRES CZASU ( np tiveria . ravia . balmora . Pandora ) mają już swoje lata a nadal się trzymaja
Nagroda za pomoc: liiikkeee !

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobry MEDIUM ! Płynna i przyjemna gra bez lagów bugów itp. Serwer niezbyt stary. Bojowiec na początek. + 300 osob online . Ogarnieta administracja

Dodatkowe Info: Mały max LvL gdyż zależy mi na małej ilości broni i zbroij. Brak 6 skila i brak 6/7 bonu . SERWER NA DŁUŻSZY OKRES CZASU ( np tiveria . ravia . balmora . Pandora ) mają już swoje lata a nadal się trzymaja

Nagroda za pomoc: liiikkeee !

Nervil
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej administracji, dosyć nowy server, medium/hard (bardziej medium),
Dodatkowe Info: Ponad 500 osób online, mało cheaterów, żeby serwer dzialał na win 8 :(
Nagroda za pomoc: Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...