Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ja pisałem że musi być polski ?^^

 

edit:

UP:Fajny server ,łap '' lajki '' ^^

No nie pisałeś :mellow: Ale napisałem tylko że nie ma takiego polskiego a jak interesują też cie zagraniczne to polecam HammerMT2 :rolleyes:

Pamiętaj słowa Matki .



  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub easy/medium (max 150-200lvl ), 500+ online, najlepiej bez 6/7 bonu, a jak juz do tylko do ekspa,Serwer niezbyt stary,wspólne wypady na bossy itp

Dodatkowe Info:Coś w stylu starej dobrej Almantii, kto grał ten wie o co mi chodzi

Nagroda za pomoc:Max + i like

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub easy/medium (max 150-200lvl ), 500+ online, najlepiej bez 6/7 bonu, a jak juz do tylko do ekspa,Serwer niezbyt stary,wspólne wypady na bossy itp

Dodatkowe Info:Coś w stylu starej dobrej Almantii, kto grał ten wie o co mi chodzi

Nagroda za pomoc:Max + i like

Azeria :D wczoraj ruszyłą także jest szansa nawet na Topke

 

Osób około 300 ale to nowy serwer także 500 będzie napewno , 6/7 bon jest ale bez klas , ekipa pomocna na Ts , opłaca się chodzić na bosy ;)

 

@edit Obecnie jest przerwa 2 godzinna i serwer Off (poprawiają bugi itp) ale za jakieś 30 min powinni już skonczyć -.-

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

@up

 

max 120lvl ^^ nie pasuje mi to

Castia ;) masz 150 lvl serwer dosyć ciekawwy i nie nudzi się szybko ;) Brak 6/7 bonu także myśle że serwer się spodoba :D

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard/medium exp w miarę szybki | max lvl 99 | bony u handlarzy | KU u handlarzy |
Dodatkowe Info: Grałem na : ravia, tiveria.
Nagroda za pomoc:Like :D !!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard/medium exp w miarę szybki | max lvl 99 | bony u handlarzy | KU u handlarzy |

Dodatkowe Info: Grałem na : ravia, tiveria.

Nagroda za pomoc:Like :D !!

Concordia ( ku chyba drop to samo bony)

 

Jutro startuje Astium <3 zapowiada się najlepszy hard 2013 i ogolnie najlepszy xD ( lecz tez bony i ku drop)

Nostidla (ku też drop i bony drop)

 

 

NIE MA CHYBA DOBREGO HARDA 99 GDZIE BONY I KU SĄ U HANDLARZY

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

Castia ;) masz 150 lvl serwer dosyć ciekawwy i nie nudzi się szybko ;) Brak 6/7 bonu także myśle że serwer się spodoba :D

Myślałem o Castii, nawet ją pobrałem ale jest pare minusów o których się potem dowiedziałem..

-Mało osób ( nie ma z kim pvp, wojenki zrobić)

-Podobno występuje tam eq z Navi, nie jestem pewny ale widziałem na paru forum, podobno admin dawał je np. kd+3 z xxx% na klase

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard/medium exp w miarę szybki | max lvl 99 | bony u handlarzy | KU u handlarzy |

Dodatkowe Info: Grałem na : ravia, tiveria.

Nagroda za pomoc:Like :D !!

Polecam Ci Astium.

Dodania/zmianki bonusów trzeba dropić, podobnie jak KU ale jest to bardzo dopracowany serwer, wiele nowych rozwiązań.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard/medium exp w miarę szybki | max lvl 99 | bony u handlarzy | KU u handlarzy |

Dodatkowe Info: Grałem na : ravia, tiveria.

Nagroda za pomoc:Like :D !!

Astium,Concordia.

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym EASY.Fryzurki u handlarzy.Łatwe eq do zdobycia.Łatwy exp
Dodatkowe Info: Dużo ludzi z którymi można popisać,nie dzieci neo ^^
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Grałem na:

 

 

Xenox

Glador

Extreme

Gondor

Divine

Camerion

hammer

Senthia

ethana

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym EASY.Fryzurki u handlarzy.Łatwe eq do zdobycia.Łatwy exp

Dodatkowe Info: Dużo ludzi z którymi można popisać,nie dzieci neo ^^

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Grałem na:

 

 

Xenox

Glador

Extreme

Gondor

Divine

Camerion

hammer

Senthia

ethana

Linares.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Servie Hard który wystartował tak z tydzień temu lub wystartuje niedługo !
Dodatkowe Info: Exp troche większi niż na Globalu z 2-5%
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie Hard który wystartował tak z tydzień temu lub wystartuje niedługo !

Dodatkowe Info: Exp troche większi niż na Globalu z 2-5%

Nagroda za pomoc: Lajk

Astium, start bodajże jutro :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie Hard który wystartował tak z tydzień temu lub wystartuje niedługo !

Dodatkowe Info: Exp troche większi niż na Globalu z 2-5%

Nagroda za pomoc: Lajk

 

revential, astium

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie Hard który wystartował tak z tydzień temu lub wystartuje niedługo !

Dodatkowe Info: Exp troche większi niż na Globalu z 2-5%

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Astium !!! <3

 

Myślałem o Castii, nawet ją pobrałem ale jest pare minusów o których się potem dowiedziałem..

-Mało osób ( nie ma z kim pvp, wojenki zrobić)

-Podobno występuje tam eq z Navi, nie jestem pewny ale widziałem na paru forum, podobno admin dawał je np. kd+3 z xxx% na klase

jak chcesz wojny to stary serwer PandoraMT2 ale trudno nie jest nabijasz 250 lvl eq pvp i równo z innymi a tam dużo wojen ;3

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie Hard który wystartował tak z tydzień temu lub wystartuje niedługo !

Dodatkowe Info: Exp troche większi niż na Globalu z 2-5%

Nagroda za pomoc: Lajk

ConcordiaMT2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!











Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI






JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO






NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI






SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

























Nagroda za pomoc: Lajki











Grałem na :











CamerionMT2











Pandora












HAMMERMT2









Diamond









DIVINE









FunMT2














Aline2






ProMt2








 







Virtualmt2





Ethana




 




Senthia






GladoR







XenoXmt2\



 



 



 



NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

 

 

 

 

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

 

 

 

 

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

 

 

 

 

 

SERWER NIE INNY!

MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAMMERMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diamond

 

 

 

 

 

 

 

DIVINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FunMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aline2

 

 

 

 

 

 

ProMt2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virtualmt2

 

 

 

 

 

Ethana

 

 

 

 

 

Senthia

 

 

 

 

 

 

GladoR

 

 

 

 

 

 

 

XenoXmt2\

 

 

 

 

 

 

 

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

Linares

 

Co do ulepszaczy u handlarzy to ciężko może być :D

Wiem że ulepu u handlarzy podajże są na Xlascie2 ale to nie jest 4 fun / easy tylko easy/medium <_<

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

 

 

 

 

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

 

 

 

 

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

 

 

 

 

 

SERWER NIE INNY!

MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAMMERMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diamond

 

 

 

 

 

 

 

DIVINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FunMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aline2

 

 

 

 

 

 

ProMt2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virtualmt2

 

 

 

 

 

Ethana

 

 

 

 

 

Senthia

 

 

 

 

 

 

GladoR

 

 

 

 

 

 

 

XenoXmt2\

 

 

 

 

 

 

 

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

Linares.pl, niedługo startuje Astoria, zobacz.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie Hard który wystartował tak z tydzień temu lub wystartuje niedługo !

Dodatkowe Info: Exp troche większi niż na Globalu z 2-5%

Nagroda za pomoc: Lajk

Astium Startuje jutro o 16, Revential lub Concordia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Privie gdzie jest dużo ulepszaczy , mieczy, zbroi co 5-15 lvli najlepiej . Wymagająco 250 Lvli

Dodatkowe Info: Podobny do XenoxMT2 dużo map , biżuteria najlepiej 3-5x tzn . Biżu smoka na 90lv potem na 150 200 250 . " PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA PW ! NIE TUTAJ "

Nagroda za pomoc: Piwo lajk itd.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Privie gdzie jest dużo ulepszaczy , mieczy, zbroi co 5-15 lvli najlepiej . Wymagająco 250 Lvli

Dodatkowe Info: Podobny do XenoxMT2 dużo map , biżuteria najlepiej 3-5x tzn . Biżu smoka na 90lv potem na 150 200 250 . " PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA PW ! NIE TUTAJ "

Nagroda za pomoc: Piwo lajk itd.

ten temat jest od tego, aby w nim poamagać.

 

ja polecam ci extreme wystartował wczoraj, czy tam przedwczoraj.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Na serwerze easy/pvp
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] serwer zeby na serwerze szybko lecial exp i duzo soob zeby gralo
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Na serwerze easy/pvp

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] serwer zeby na serwerze szybko lecial exp i duzo soob zeby gralo

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like

[/center]

 

Polecam Ci DivineWorld, GladoR, XenoxMT2,

 

DiamondMT2 medium/easy

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...