Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie jako takim, nie 150-200 w 2-3 dni, sporo osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej medium, 6/7 może być i taki, który stoi już jakiś czas. Lvl 250-254.

Nagroda za pomoc: Like.

 

 

 

Gondor MT2

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie jako takim, nie 150-200 w 2-3 dni, sporo osób.
Dodatkowe Info: Najlepiej medium, 6/7 może być i taki, który stoi już jakiś czas. Lvl 250-254.
Nagroda za pomoc: Like.

 

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Szukam serwera typowo 4fun. Rejestracja za sms bądź za darmo.

Bardzo szybki exp łatwe ulepszanie dużo pvp. Pomóżcie mi :P Wymieniajcie tego typu serwery oprócz promt2 i hammer

Opublikowano

Szukam serwera typowo 4fun. Rejestracja za sms bądź za darmo.

Bardzo szybki exp łatwe ulepszanie dużo pvp. Pomóżcie mi :P Wymieniajcie tego typu serwery oprócz promt2 i hammer

Xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Szukam serwera typowo 4fun. Rejestracja za sms bądź za darmo.

Bardzo szybki exp łatwe ulepszanie dużo pvp. Pomóżcie mi :P Wymieniajcie tego typu serwery oprócz promt2 i hammer

 

 

Jeszcze jakieś propozycje?

 

4funmt2.pl

1373443667-U470250.png


Opublikowano

Szukam serwera typowo 4fun. Rejestracja za sms bądź za darmo.

Bardzo szybki exp łatwe ulepszanie dużo pvp. Pomóżcie mi :P Wymieniajcie tego typu serwery oprócz promt2 i hammer

NextMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer PVP

Dodatkowe Info: DARMOWY

Nagroda za pomoc: lajk

Hammerm2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer PVP

Dodatkowe Info: DARMOWY

Nagroda za pomoc: lajk

 

Hammer MT2, ale niestety panuje tam navi, ale i tak polecam. Jest jeszcze turecki MT2 bodajże .ir, ale nie jestem pewien, czy jeszcze ten serwer istnieje. Możesz obczaić też FreeWorld 5, ale jak dla mnie kijaty ;/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer PVP

Dodatkowe Info: DARMOWY

Nagroda za pomoc: lajk

4funMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Dlaczego ma się nie opłacać? Jak chcesz to grasz, jak nie to nie grasz.

Jeśli masz zamiar zaczynać na Solarze to lepiej wcześniej niż później, bo tak czy inaczej Solar nie będzie połączony z żadnym innym serwerem.

 


Poniewaz, mam pewne konto na s19. Ale tam nie ma zadnej racji bytu, i nie wiem czy czekac az "polacza servery", czy grac wlasnie na solarze lub syriuszu..

 

 

HocusPocus Jeżeli już chcesz zaczynać grę na globalu od 0 to polecam solar /jinno sporo graczy wiec tam polecam ci zacząć.

A masz moze orientacje jak jest w Shinsoo? Bo za Jinno niezbyt przepadam, a zeby grac to upokorzenie z lekka.

 

 

 

 

 

reefffffffff

Opublikowano

 

Szukam serwera typowo 4fun. Rejestracja za sms bądź za darmo.

Bardzo szybki exp łatwe ulepszanie dużo pvp. Pomóżcie mi :P Wymieniajcie tego typu serwery oprócz promt2 i hammer

 

 

 

4funtmt2, , ethana. senthia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium lub Easy , dużo hp ( np. 200k-500k ) jak i umiarkowane dmg ( żeby pvp nie trawało 2sec i po zabawie ! )

Dodatkowe Info:Byle nie xenoxmt2 , gondor , Virtual , ExtremeS2 i Glador + Darmowy !

Nagroda za pomoc:limit like'ów !

WQyaZF.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium lub Easy , dużo hp ( np. 200k-500k ) jak i umiarkowane dmg ( żeby pvp nie trawało 2sec i po zabawie ! )

Dodatkowe Info:Byle nie xenoxmt2 , gondor , ExtremeS2 i Glador + Darmowy !

Nagroda za pomoc:limit like'ów !

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

 Zapomniałem napisać o virtualu :P , tam także grałem ^^

No to juz chyba takiego polskiego dedyka nie ma -.-

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium lub Easy , dużo hp ( np. 200k-500k ) jak i umiarkowane dmg ( żeby pvp nie trawało 2sec i po zabawie ! )

Dodatkowe Info:Byle nie xenoxmt2 , gondor , Virtual , ExtremeS2 i Glador + Darmowy !

Nagroda za pomoc:limit like'ów !

Linares?

Opublikowano

 

No to juz chyba takiego polskiego dedyka nie ma -.-

Czy ja pisałem że musi być polski ?^^

 

edit:

UP:Fajny server ,łap '' lajki '' ^^

WQyaZF.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium lub Easy , dużo hp ( np. 200k-500k ) jak i umiarkowane dmg ( żeby pvp nie trawało 2sec i po zabawie ! )

Dodatkowe Info:Byle nie xenoxmt2 , gondor , Virtual , ExtremeS2 i Glador + Darmowy !

Nagroda za pomoc:limit like'ów !

 

hammermt2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na] Serwerze hard/medium najlepiej bez 6/7 bonu. Ogarnięta administracja, dość dużo grających graczy, niezbyt dużo broni

Dodatkowe Info: Szukam serwera np. typu triador

Nagroda za pomoc Like

 

 

 

Jutro startuje Astium :) Hard top 1 2013 i chyba ogólnie najlepszy serwer z privów ;) Ravia przy tym to pryszcz ^^

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium wchodząego w easy
Dodatkowe Info:Dużo ludzi
Nagroda za pomoc:limit like'ów !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium wchodząego w easy

Dodatkowe Info:Dużo ludzi

Nagroda za pomoc:limit like'ów !

Azeria wystartowała wczoraj. :)

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium wchodząego w easy

Dodatkowe Info:Dużo ludzi

Nagroda za pomoc:limit like'ów !

 

senthia, ethana,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...