Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Jakimś Medium na którym można pograć Ninja Daggerem/Archerem z buffem lub też nie :)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Żeby było sporo graczy online oraz ,żeby w 2 dni nie dało się zrobić full eq, lvl itp[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Tam like dam jak komuś zależy[/i][/b][/color]

[/center]

 

Polecam IMetin. Na tym serwerze warto grać tylko Ninją Archerem, albo Szamanem Smokiem. Bardzo stabilny serwer. Nie gra już tylu graczy jak do niedawna, ale i tak gra całkiem sporo :)

 

Mi chodzi o bezplatne

 

W tym samym poście wyżej masz napisane.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: serwerze PL na którym łatwo zarobić na eq i żeby były tanie itemy.[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem na Solar, Monstayr, Syriusz, Feniks, Serwandes, Onyks i słabe serwy.[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk i piąteczka. ;) [/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: serwerze PL na którym łatwo zarobić na eq i żeby były tanie itemy.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem na Solar, Monstayr, Syriusz, Feniks, Serwandes, Onyks i słabe serwy.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk i piąteczka. ;)[/i][/b][/color]

[/center]

Kornos

 

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: serwerze PL na którym łatwo zarobić na eq i żeby były tanie itemy.[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem na Solar, Monstayr, Syriusz, Feniks, Serwandes, Onyks i słabe serwy.[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk i piąteczka. ;) [/color][/i][/b]

[/center]

 

Polecam Grymuar, ewentualnie Feniks, ale jak już widzę, na nim grałeś.

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

 

 

Polecam Grymuar, ewentualnie Feniks, ale jak już widzę, na nim grałeś.

 

Nie polecam tego serwera. Znoobił się strasznie....

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie, który nie wystartował zbyt dawno

Dodatkowe Info: nie chce PL, i chce żeby na tym serwie bylo malo epikow itp.

Nagroda za pomoc: lajk i 5

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie, który nie wystartował zbyt dawno

Dodatkowe Info: nie chce PL, i chce żeby na tym serwie bylo malo epikow itp.

Nagroda za pomoc: lajk i 5

 

Concorida MT2 - bardzo mnie zaciekawił ten serwer. Tobie też powinien przypaść do gustu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie, który nie wystartował zbyt dawno

Dodatkowe Info: nie chce PL

Nagroda za pomoc: lajk i 5

http://www.mpcforum.pl/topic/988679-nostidlapl-dedyk/

 

 

 

 

Szukam :

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu, 500+ online
Dodatkowe Info: Medium/Easy; medium [ NIE HARD ]
Nagroda za pomoc: 10 like jak sie spodoba, 1 jak :/

 

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

@up

moze nervil?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu,

Dodatkowe Info: easy/pvp/4fun lub latwy medium, malo epikow - z jednej rzeczy max 5 kolejnych

Nagroda za pomoc: like/5

nie chce diamond asylia nervil

Opublikowano

@up

moze nervil?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu,

Dodatkowe Info: easy/pvp/4fun lub latwy medium, malo epikow - z jednej rzeczy max 5 kolejnych

Nagroda za pomoc: like/5

nie chce diamond asylia nervil

 

azeria

Opublikowano

2xUP sept a bony tam na max od razu wchodza? i do jakiego lvl jest eq, w ile wbije 100lvl?

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Ethana vs Senthia
Dodatkowe Info: Ogolnie wszystko, lepsza zabawa.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ethana vs Senthia

Dodatkowe Info: Ogolnie wszystko, lepsza zabawa.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Senthia - no, klimat i ludzie jacy tam grają. Tym miażdży Ethane. Jak dla mnie Ethana, to słaby serwer, dlatego w tym zestawieniu polecam Senthie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Medium , Bony u NPC (żeby uniknąc BS)

Serwer nie pod IS

mała ilość Max LvL


Dodatkowe Info:Bez 6/7 bonu i 6 skila
Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

Pamiętaj słowa Matki .



Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Medium , Bony u NPC (żeby uniknąc BS)

Serwer nie pod IS

mała ilość Max LvL

 

 

 

Dodatkowe Info:Bez 6/7 bonu i 6 skila

Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

Extreme MT2 - był reset i pliki (nie jestem tego pewien, czy są te same) są tego samego rodzaju co na Xenox'e i nie ma na niego, żadnych nielegalnych dodatków ;)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Niskich cenach i szanujących się graczach
Dodatkowe Info: Nie mam zamiaru korzystać z IS, Allegro itp.(GLOBAL)
Nagroda za pomoc: Lajk?

mca.png

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niskich cenach i szanujących się graczach

Dodatkowe Info: Nie mam zamiaru korzystać z IS, Allegro itp.(GLOBAL)

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

Metin2 SP

Z Polskich, to nie ma takich :P Najlepszy, to Syriusz, ale on też nie ma zbytnio miłych graczy ;/ Ale i znajdą się bardzo sympatyczni :)

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwerze medium/hard cos w stylu harda z lekko domieszka medium,zeby skile nie wbijalo sie 2 miesiace oczywiscie,expienie zajmowalo troche wiecej czasu niz na medium jakims g[/color][/i][/b]dzie mozna wbic 125 w 1 dzien...
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:ma nie byc tego jebanego bsa sory za wyrazenie ale ponosi,[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:co tylko zechcesz[/color][/i][/b]
[/center]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwerze medium/hard cos w stylu harda z lekko domieszka medium,zeby skile nie wbijalo sie 2 miesiace oczywiscie,expienie zajmowalo troche wiecej czasu niz na medium jakims g[/i][/b]dzie mozna wbic 125 w 1 dzien...[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:ma nie byc tego jebanego bsa sory za wyrazenie ale ponosi,[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:co tylko zechcesz[/i][/b][/color]

[/center]

 

NerviL powinien ci przypasować. Co do BS'a, to na (prawie) każdym Polskim serwerze jest. Jedynie gdzie nie ma, to kompleks serwerów XenoX.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwerze medium/hard cos w stylu harda z lekko domieszka medium,zeby skile nie wbijalo sie 2 miesiace oczywiscie,expienie zajmowalo troche wiecej czasu niz na medium jakims g[/color][/i][/b]dzie mozna wbic 125 w 1 dzien...

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:ma nie byc tego jebanego bsa sory za wyrazenie ale ponosi,[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:co tylko zechcesz[/color][/i][/b]

[/center]

Z hardów polecam Ci Astium - wystartował dzisiaj o 16:00.

Jeśli chodzi o medium to NerviL, Castia.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwerze medium/hard cos w stylu harda z lekko domieszka medium,zeby skile nie wbijalo sie 2 miesiace oczywiscie,expienie zajmowalo troche wiecej czasu niz na medium jakims g[/color][/i][/b]dzie mozna wbic 125 w 1 dzien...

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:ma nie byc tego jebanego bsa sory za wyrazenie ale ponosi,[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:co tylko zechcesz[/color][/i][/b]

[/center]

ConcordiaMT2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Experion czy Nervil
Dodatkowe Info: Wszystko ogolnie
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Experion czy Nervil

Dodatkowe Info: Wszystko ogolnie

Nagroda za pomoc: Like

Ja bym wybrał NerviL.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...