Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy
Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase tzn. z jednej broni maksymalnie 5 innych


Nagroda za pomoc:lajk lub 5

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]easy/medium

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]łatwy exp, trochę więcej męczenia z eq itp

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]lajk ?

[/center]

iMetin

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie i żeby ten medium stał a nie po 20dniach padł ;D
Dodatkowe Info: Zeby grało z 500+ osób
Nagroda za pomoc: Like

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hard podchodzący TROSZKĘ pod medium

Dodatkowe Info: Chce aby server był orginalny odpada Ravia ponieważ tam zarobek na małym lvlu kręci się tylko wokół dropienia szkat hematycznych , odpada równieżś balmora , tiveria , Nostidla , NerviL.A pozatym chce żeby server był w sobie ciekawy i interesujący ( jakieś nowe zadania NPCy itp..)

Za pomoc: Lajk :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard podchodzący TROSZKĘ pod medium

Dodatkowe Info: Chce aby server był orginalny odpada Ravia ponieważ tam zarobek na małym lvlu kręci się tylko wokół dropienia szkat hematycznych , odpada równieżś balmora , tiveria , Nostidla , NerviL.A pozatym chce żeby server był w sobie ciekawy i interesujący ( jakieś nowe zadania NPCy itp..)

Za pomoc: Lajk :)

 

concordia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie i żeby ten medium stał a nie po 20dniach padł ;D

Dodatkowe Info: Zeby grało z 500+ osób

Nagroda za pomoc: Like

Theris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie i żeby ten medium stał a nie po 20dniach padł ;D

Dodatkowe Info: Zeby grało z 500+ osób

Nagroda za pomoc: Like

DiamondMT2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard podchodzący TROSZKĘ pod medium

Dodatkowe Info: Chce aby server był orginalny odpada Ravia ponieważ tam zarobek na małym lvlu kręci się tylko wokół dropienia szkat hematycznych , odpada równieżś balmora , tiveria , Nostidla , NerviL.A pozatym chce żeby server był w sobie ciekawy i interesujący ( jakieś nowe zadania NPCy itp..)

Za pomoc: Lajk :)

ConcordiaMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Avera w xenoxie zeczywiscie nie zadzi is -.-



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b]easy/medium[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b]łatwy exp, trochę więcej męczenia z eq itp[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]lajk ?[/color]

[/center]

Xenox, Aline2, Virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

e wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium / jak juz medium to bardziej podchodzacy pod easy :D

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase tzn. z jednej broni maksymalnie 5 innych

 

 

Nagroda za pomoc:lajk lub 5

Opublikowano

e wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium / jak juz medium to bardziej podchodzacy pod easy :D

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase tzn. z jednej broni maksymalnie 5 innych

 

 

Nagroda za pomoc:lajk lub 5

 

nervil, aline2

Opublikowano

e wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium / jak juz medium to bardziej podchodzacy pod easy :D

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase tzn. z jednej broni maksymalnie 5 innych

 

 

Nagroda za pomoc:lajk lub 5

 

A może coś ze starszych serwerów ? DivineWorld , GladoR ?

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Szukam serwera w którym jest legalny bs lub kamer w którym sa max bony a 6.7 tylko exp poszukuje serwera w rodzaju AriusMt2 z góry dzieki.

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- Drop Sztabek

 

- W miarę szybki exp podobny do tego na PandoraMT2

- Brak silny/odp w 6/7(mogą być servy wogólę bez 6/7) np silny na wojo 15% odp. na szaman 15% itp <--- Nie ma być takich bonów :)

- ZERO LAGÓW

- Dedyk

 

Dodatkowe Info: Najepiej jakby trzeba było nawalać Metiny na jakieś tam specjalne ulepszacze zeby ulepszyc itemek itp.

Nagroda za pomoc: LAJK :D

 

 

 

@Edit

Algoria.pl odpada bo wirus w kliencie chyba że podasz mi link do pobrania + skan to się zastanowie ;)

graphic.png

Opublikowano

Szukam serwera w którym jest legalny bs lub kamer w którym sa max bony a 6.7 tylko exp poszukuje serwera w rodzaju AriusMt2 z góry dzieki.

Na aline2 legalny BS. O ile jeszcze Aline działa :P

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:
- Drop Sztabek
- W miaęe szybki exp podobny do tego na PandoraMT2
- Brak silny/odp w 6/7(mogą być servy wogólę bez 6/7) np silny na wojo 15% odp. na szaman 15% itp <--- Nie ma być takich bonów :)
- ZERO LAGÓW
- Dedyk
Dodatkowe Info: Najepiej jakby trzeba było nawalać Metiny na jakieś tam specjalne ulepszacze zeby ulepszyc itemek itp.
Nagroda za pomoc: LAJK :D

 

Algoria.pl

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- Drop Sztabek

 

- W miarę szybki exp podobny do tego na PandoraMT2

- Brak silny/odp w 6/7(mogą być servy wogólę bez 6/7) np silny na wojo 15% odp. na szaman 15% itp &lt;--- Nie ma być takich bonów :)

- ZERO LAGÓW

- Dedyk

 

Dodatkowe Info: Najepiej jakby trzeba było nawalać Metiny na jakieś tam specjalne ulepszacze zeby ulepszyc itemek itp.

Nagroda za pomoc: LAJK :D

 

 

 

@Edit

Algoria.pl odpada bo wirus w kliencie chyba że podasz mi link do pobrania + skan to się zastanowie ;)

 

Polecam Divine World, sztabki dropią 5kk, na mapce od 124 LvL'a możemy spotkać bardzo dużo metinów, więc drop ulepszaczy to nie problem.

Bonusy max wchodzą, 6/7 do expa.

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Dobra, nie pasuje mi ten temat, ale jezeli mam tu pisac to pisze tutaj.

Mowa Oczywiscie o PL'u.

 

Jak myslicie, oplaca sie grac teraz od zera?

Czy czekac na ta "fuzje" ? Ktora prawdopodobnie nigdy sie nie odbedzie?

Jezeli teraz zaczynac grac, to gdzie? Pewnie syriusz/solar, jakie jest wasze zdanie ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze hard bądź medium/hard, ktory postoi dluzej.
Dodatkowe Info: chcialbym zeby serwer byl w miare mlody (mysle ze maks 6 miesiecy)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwerze hard bądź medium/hard, ktory postoi dluzej.

Dodatkowe Info:

chcialbym zeby serwer byl w miare mlody (mysle ze maks 6 miesiecy)

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

 

Astium - startuje 31 lipca o 16:00. Jest to serwer hard, który tworzą Szykra i Tenma.

Moje TuT-y;

 

"Aol- connection log"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard bądź medium/hard, ktory postoi dluzej.

Dodatkowe Info: chcialbym zeby serwer byl w miare mlody (mysle ze maks 6 miesiecy)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Ravia.eu

http://www.mpcforum.pl/topic/667446-raviaeu-dedyk/

 

Xlast2-Old ,

http://www.mpcforum.pl/topic/1003527-xlast2-old-dedyk/

 

Concordia

http://www.mpcforum.pl/topic/987031-concordia-dedyk/

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!








Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI



JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO



NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI



SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!
















Nagroda za pomoc: Lajki








Grałem na :








CamerionMT2








Pandora






HAMMERMT2



Diamond



DIVINE



FunMT2








Aline2



ProMt2





 




Virtualmt2


Ethana

 

Senthia

GladoR

XenoXmt2

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:4Fun/easy/medium bardzo zalzey mi na petach dostepnych w grze jak i w is najlepiej 250lv ale moze byc mniejszy bony wchodza max
Dodatkowe Info:Ogarnieta Administracjia
Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

12038566_974765759232972_778992918771970

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...