Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!
Zależy mi najbardziej na:EASY KTORY WYSZEDL W TYM LUB POPRZEDNIM MIESCIU. max 250 . zeby ktos tam gral:)
Dodatkowe Info:Jakikolwiek easy z 250 lvl wystarczy
Nagroda za pomoc:"lajki"

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:MIłej atmosferze , na tym aby w topce nie było dużo max lvl , Medium[/color][/i][/b] MIłej atmosferze , na tym aby w topce nie było dużo max lvl , Medium
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info[/color][/i][/b] :Aby serwer był stabliny , miał fajny system ulepszeń
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk[/color][/i][/b] Lajk
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na:EASY KTORY WYSZEDL W TYM LUB POPRZEDNIM MIESCIU. max 250 . zeby ktos tam gral:)

Dodatkowe Info:Jakikolwiek easy z 250 lvl wystarczy

Nagroda za pomoc:"lajki"

 

 

blueline

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:MIłej atmosferze , na tym aby w topce nie było dużo max lvl , Medium[/color][/i][/b] MIłej atmosferze , na tym aby w topce nie było dużo max lvl , Medium

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info[/color][/i][/b] :Aby serwer był stabliny , miał fajny system ulepszeń

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk[/color][/i][/b] Lajk

[/center]

 

draconis

Opublikowano

 

@Up Algoris odpada, Theris ma 6/7 a na Nervilu już nie gram , inne propozycje ?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze MEDIUM bez 6/7 i nawet sporo graczy
Dodatkowe Info: Serwer z fajna atmosfera gdzie mozna spedzic milo czas
Nagroda za pomoc: L . +

 

DiamondMT2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na:EASY KTORY WYSZEDL W TYM LUB POPRZEDNIM MIESCIU. max 250 . zeby ktos tam gral:)

Dodatkowe Info:Jakikolwiek easy z 250 lvl wystarczy

Nagroda za pomoc:"lajki"

 

Senthia.pl już nie ma dobrych easy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Moze ktos polecic jakis nowy serwer stabilny , medium i dosyc duza iloscia graczy ?

Nagroda za pomoc:Like + ; )

 

@Down : Dizeki ale szukam serwera z max 2 miesiecy gdzie jeszcze najlepiej topki nie ma wbitej .

Algoria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp/easy/ MEDIUM bez silny i odporny na klasy w 67; moze go tez nie byc

Dodatkowe Info: bony maksymalne , nie mowie o hp itd ;zmianki tanie u handlarzy / najlepiej w duzych ilosciach, ale nie koniecznie nie za duzo epikow tzn z jednej rzeczy maksymalnie 5 innych

Nagroda za pomoc: L/5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp/easy/ MEDIUM bez silny i odporny na klasy w 67; moze go tez nie byc

Dodatkowe Info: bony maksymalne , nie mowie o hp itd ;zmianki tanie u handlarzy / najlepiej w duzych ilosciach, ale nie koniecznie nie za duzo epikow tzn z jednej rzeczy maksymalnie 5 innych

Nagroda za pomoc: L/5

 

draconis, algoria, ethana, senthia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp/easy/ MEDIUM bez silny i odporny na klasy w 67; moze go tez nie byc

Dodatkowe Info: bony maksymalne , nie mowie o hp itd ;zmianki tanie u handlarzy / najlepiej w duzych ilosciach, ale nie koniecznie nie za duzo epikow tzn z jednej rzeczy maksymalnie 5 innych

Nagroda za pomoc: L/5

Algoria, niedawno wystartował

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp/easy/ MEDIUM bez silny i odporny na klasy w 67; moze go tez nie byc

Dodatkowe Info: bony maksymalne , nie mowie o hp itd ;zmianki tanie u handlarzy / najlepiej w duzych ilosciach, ale nie koniecznie nie za duzo epikow tzn z jednej rzeczy maksymalnie 5 innych

Nagroda za pomoc: L/5

 

Hmmmm, Divine World, DiamondMT2, ProMT2, GladoR,

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:medium

 

- tak dosyc malo broni

 

- najwazniejsze zeby byl nowy serwer gdzie mozna jeszcze powalczyc z graczami i sie wybic szybko miesiac max 2

 

- duzo graczy tak z 300+

 

- 80 + w jeden dzien

 

- mila atmosfera i stabilnosc serwera

 

---- LUB ----

 

jakis taki prosty hardzik z szybkim lvl upem dosyc lecz podstawowe eq i duzo graczy wazne aby serwer byl nowy i stabilny

 

Nagroda za pomocą: lajk

Concordiamt2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp/easy/ MEDIUM bez silny i odporny na klasy w 67; moze go tez nie byc

Dodatkowe Info: bony maksymalne , nie mowie o hp itd ;zmianki tanie u handlarzy / najlepiej w duzych ilosciach, ale nie koniecznie nie za duzo epikow tzn z jednej rzeczy maksymalnie 5 innych

Nagroda za pomoc: L/5

NerviL

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub easy/medium (max 150-200lvl ), 500+ online, najlepiej bez 6/7 bonu, a jak juz do tylko do ekspa,Serwer niezbyt stary,wspólne wypady na bossy itp
Dodatkowe Info:Coś w stylu starej dobrej Almantii, kto grał ten wie o co mi chodzi
Nagroda za pomoc:Max + i like

Opublikowano

 

algoria

senthia

ethana

nie przypadly mi do gustu

inne pomysly?

 

A Blue Line? Kilku moich znajomych zaczęło tam grać i sam się zastanawiam. Są 6/7 bony, ale głównie po to, żeby ułatwić exp.

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub easy/medium (max 150-200lvl ), 500+ online, najlepiej bez 6/7 bonu, a jak juz do tylko do ekspa,Serwer niezbyt stary,wspólne wypady na bossy itp

Dodatkowe Info:Coś w stylu starej dobrej Almantii, kto grał ten wie o co mi chodzi

Nagroda za pomoc:Max + i like

 

 

Azeria.eu, ale do Almantii daleko temu serwerowi. Dopóty dopóki nie dokona ktoś reaktywacji, to możemy jedynie pomarzyć o równie fajnym serwerze.

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na] Serwerze hard/medium najlepiej bez 6/7 bonu. Ogarnięta administracja, dość dużo grających graczy, niezbyt dużo broni
Dodatkowe Info: Szukam serwera np. typu triador
Nagroda za pomoc Like


Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard/medium najlepiej bez 6/7 bonu. Ogarnięta administracja, dość dużo grających graczy, niezbyt dużo broni

Dodatkowe Info: Szukam serwera np. typu triador

Nagroda za pomoc: Like

 

 

DiamondMT2, AvalonMT2

Na kształt tego serwera nie wiem, jakie są, bo na nim nie grałem, więc.... Ew. jeszcze Ravia, ale serwer już mnie nie ciekawi tak, jak kiedyś (miesiąc temu).

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na] Serwerze hard/medium najlepiej bez 6/7 bonu. Ogarnięta administracja, dość dużo grających graczy, niezbyt dużo broni

Dodatkowe Info: Szukam serwera np. typu triador

Nagroda za pomoc Like

 

 

 

Algoria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub easy/medium (max 150-200lvl ), 500+ online, najlepiej bez 6/7 bonu, a jak juz do tylko do ekspa,Serwer niezbyt stary,wspólne wypady na bossy itp

Dodatkowe Info:Coś w stylu starej dobrej Almantii, kto grał ten wie o co mi chodzi

Nagroda za pomoc:Max + i like

Azeria.eu

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na] Serwerze hard/medium najlepiej bez 6/7 bonu. Ogarnięta administracja, dość dużo grających graczy, niezbyt dużo broni

Dodatkowe Info: Szukam serwera np. typu triador

Nagroda za pomoc Like

 

 

 

Algoria, NerviL.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Zeby na serwerze gralo duzo osob ,serwer easy 250 lvl moga bys 6/7

najlepiej zeby serwer wystartowal niedawno gdzies tak 1 miesiac
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Serwer podobrny do divine ,
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like
[/center]

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby na serwerze gralo duzo osob ,serwer easy 250 lvl moga bys 6/7

najlepiej zeby serwer wystartowal niedawno gdzies tak 1 miesiac

Dodatkowe Info: Serwer podobrny do divine ,

Nagroda za pomoc: like

 

 

Żadne fajne serwery nie startują... Ew. właśnie jak wyżej poleciłem - Blue Line MT2. Z 4fun'ów najbardziej polecam Xenox. Dużo spoko ludzi, ale nooby też się znajdą ;) Ogólnie ogarnięty sewrer. (łatwy drop ulepszaszy sprawia, że dużo epików nie jest uciążliwe do zdobycia ;) Większość podczas expu dropi, ale trzeba czasami pójść na "wyprawę", na np. Berana Seatou)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby na serwerze gralo duzo osob ,serwer easy 250 lvl moga bys 6/7

najlepiej zeby serwer wystartowal niedawno gdzies tak 1 miesiac

Dodatkowe Info: Serwer podobrny do divine ,

Nagroda za pomoc: like

ExtremeMT2-Wczoraj był reset.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie jako takim, nie 150-200 w 2-3 dni, sporo osób.
Dodatkowe Info: Najlepiej medium, 6/7 może być i taki, który stoi już jakiś czas. Lvl 250-254.
Nagroda za pomoc: Like.

 

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Zeby na serwerze gralo duzo osob ,serwer easy 250 lvl moga bys 6/7

najlepiej zeby serwer wystartowal niedawno gdzies tak 1 miesiac

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Serwer podobrny do divine ,

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like

[/center]

Virtual / Extreme

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...