Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Ci DivineWorld, GladoR, XenoxMT2,

 

DiamondMT2 medium/easy

gralem na wszystkich chodzi mi O takiego na ktorym w 1 dzien mozna wbic 250 nie chodzi mi o typowy pvp ze odrazu dostaje 250

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze easy/pvp

Dodatkowe Info: serwer zeby na serwerze szybko lecial exp i duzo soob zeby gralo

Nagroda za pomoc: like

Divine,Glador,Diamond,Pandora,UMetin2,Draconis.

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

bony max, 6/7 bez silny/odporny na klase

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

gralem na divine/glador/blueline/linares

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

bony max, 6/7 bez silny/odporny na klase

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

gralem na divine/glador/blueline/linares

 

DiamondMT2.

a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

bony max, 6/7 bez silny/odporny na klase

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

gralem na divine/glador/blueline/linares

 

senthia, ethana

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

bony max, 6/7 bez silny/odporny na klase

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

gralem na divine/glador/blueline/linares

 

diamond troche stary i nie za bardzo pyrzpadl mi do gustu

 

chcialem z jednej rzeczy maksymalnie 5 nastepnych

z tego co czytalem na senthi jest kolo dziesieciu a na ethanie 30 -.-

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:
Wysokich ratach

 

Dużej ilości osób on-line min.500 osób

 

Dużo itemków min 7 dla 1 klasy[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

 

Like i limit 5[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

Wysokich ratach

 

Dużej ilości osób on-line min.500 osób

 

Dużo itemków min 7 dla 1 klasy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

 

Like i limit 5[/color][/i][/b]

[/center]

 

xenox, gondor, extreme, ethana

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

Wysokich ratach

 

Dużej ilości osób on-line min.500 osób

 

Dużo itemków min 7 dla 1 klasy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

 

Like i limit 5[/color][/i][/b]

[/center]

Hammer,Xenox,Virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

Wysokich ratach

 

Dużej ilości osób on-line min.500 osób

 

Dużo itemków min 7 dla 1 klasy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

 

Like i limit 5[/color][/i][/b]

[/center]

 

DiamodnMT2 +600 osób Online

Divine World +400 osób Online

GladoR +400 osób Online

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

bony max, 6/7 bez silny/odporny na klase

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

gralem na divine/glador/blueline/linares

 

diamond troche stary i nie za bardzo pyrzpadl mi do gustu

 

chcialem z jednej rzeczy maksymalnie 5 nastepnych

z tego co czytalem na senthi jest kolo dziesieciu a na ethanie 30 -.-

Opublikowano

Szukam Servera mniej więcej jak stara Pandora... Maxymalne eq to epiki, bronie na 90 lvl (smiercionosne, pogromce, upiorne kusze itd) mogą byc bony 6/7, exp taki jak na starej pandorze, najlepiej bez nowych lokacji.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

Wysokich ratach

 

Dużej ilości osób on-line min.500 osób

 

Dużo itemków min 7 dla 1 klasy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

 

Like i limit 5[/color][/i][/b]

[/center]

Xenox, GladoR, Gondor. Extreme, Virtual

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu, 500+ online NOWY SERWER max 2-3 miesiece

Dodatkowe Info: Medium/Easy; medium [ NIE HARD ]

Nagroda za pomoc: 10 like jak sie spodoba, 1 jak :/



Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu, 500+ online NOWY SERWER max 2-3 miesiece

Dodatkowe Info: Medium/Easy; medium [ NIE HARD ]

Nagroda za pomoc: 10 like jak sie spodoba, 1 jak :/

 

 

 

Extreme MT2 - nie dawno był restart. Polecam :)

Opublikowano

up nie chce tego.. po 1 malo ludzi 120 teraz po 2 to jest 99% xenox

 

 

Szukam :

 

 


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu, 500+ online NOWY SERWER max 2-3 miesiece
Dodatkowe Info: Medium/Easy; medium [ NIE HARD ]
Nagroda za pomoc: 10 like jak sie spodoba, 1 jak :/

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

 

up nie chce tego.. po 1 malo ludzi 120 teraz po 2 to jest 99% xenox

 

 

Szukam :

 

 

Z ostatniej chwili Asylia.pl - bardzo fajnie wygląda ten serwer.

Ew. z tych nowych, to Blue Line.Inne serwery odradzam. Długo zwyczajnie nie postoją.

Opublikowano

  

Z ostatniej chwili Asylia.pl - bardzo fajnie wygląda ten serwer.

Ew. z tych nowych, to Blue Line.Inne serwery odradzam. Długo zwyczajnie nie postoją.

Asylia.pl podobny do diamond zagral bym jak by bony wchodzily na maxa od razu a na BlueLine nikt nie gra

 

 

 

 

Szukam :

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu, 500+ online NOWY SERWER max 2-3 miesiece
Dodatkowe Info: Medium/Easy; medium [ NIE HARD ]
Nagroda za pomoc: 10 like jak sie spodoba, 1 jak :/

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

 

bony wchodza maksymalne 6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

gralem na glador divine ethana senthia

Opublikowano

 

 

Asylia.pl podobny do diamond zagral bym jak by bony wchodzily na maxa od razu a na BlueLine nikt nie gra

 

 

 

 

Szukam :

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu, 500+ online NOWY SERWER max 2-3 miesiece

Dodatkowe Info: Medium/Easy; medium [ NIE HARD ]

Nagroda za pomoc: 10 like jak sie spodoba, 1 jak :/

 

 

 

Trudno ci dogodzić ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

 

bony wchodza maksymalne 6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

gralem na glador divine ethana senthia

 

Łatwy medium - Diamond, albo Asylia. Ten drugi bardzo fajnie się zapowiada.

Diamond na pewno cechuje się stabilnością i wspaniałą administracją. 100 lvl zdobędziesz szybko. Później się schody zaczynają, ale też nie jest strasznie trudno. Zarobek jest szybki i efektywny. Za równo podczas expa, jak i wykorzystując inne sposoby ;)

Opublikowano

  

Trudno ci dogodzić ;)

 

wiem :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

 

bony wchodza maksymalne 6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5 kolejnych

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

gralem na glador divine ethana senthia

Xenox, iMetin ( nwm jak z bonami tam jest)

EliteMT2 http://www.mpcforum.pl/topic/232761-elitemt2-dedyk/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bony na maxa od razu, 500+ online
Dodatkowe Info: Medium/Easy; medium [ NIE HARD ]
Nagroda za pomoc: 10 like jak sie spodoba, 1 jak :/

ulatwilem serwer nie musi byc nowy

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Jakimś Medium na którym można pograć Ninja Daggerem/Archerem z buffem lub też nie :)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Żeby było sporo graczy online oraz ,żeby w 2 dni nie dało się zrobić full eq, lvl itp[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Tam like dam jak komuś zależy[/color][/i][/b]
[/center]

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Jakimś Medium na którym można pograć Ninja Daggerem/Archerem z buffem lub też nie :)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Żeby było sporo graczy online oraz ,żeby w 2 dni nie dało się zrobić full eq, lvl itp[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Tam like dam jak komuś zależy[/color][/i][/b]

[/center]

Diamond

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color]4Fun/Easy .Najelpiej 250lv na start.Jak nie to bardzo szybki

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color]Wszystkie hwangi bronie u npc bony na maxa UWAGA TYLKO NIE SERWERY XENONXMT2 I HAMMERMT2

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]Lajki

[/center]

 

 

Opublikowano

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color]4Fun/Easy .Najelpiej 250lv na start.Jak nie to bardzo szybki

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color]Wszystkie hwangi bronie u npc bony na maxa UWAGA TYLKO NIE SERWERY XENONXMT2 I HAMMERMT2

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]Lajki

[/center]

 

FunMT2 lub 4FunMT2 tylko, ze reje platne pare zloty sms

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...