Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: zeby serwer byl medium/easy mial max 2 misiace +600 graczy

Dodatkowe Info:odpada algoria,nervil,theris podajcie najlepiej kilka serwerow
Nagroda za pomoc:lajk

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: zeby serwer byl medium/easy mial max 2 misiace +600 graczy

Dodatkowe Info:odpada algoria,nervil,theris podajcie najlepiej kilka serwerow

Nagroda za pomoc:lajk

Ethana,UMetin2

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwerze hard z domieszka medium lub na odrwot, ale wole taki serwe gdzie bs sie przyda,

Dodatkowe Info:

odpada: ravia,balmora,concordia,sporo osob online,bez bugow na postacie i na mapach oczywiscie, serwer nie pod is

Nagroda za pomoc:

like

 

Proste - Tiveria. :)

Opublikowano

 

Senthia,Ethana,UMetin2,Nervil

 

Umetin2 6/7na klasy -.-

Ethana, Nervill , Senthia na bank nie ma nawet300 graczy i to w godzinach szczytu.

Szukam dalej, ale jak już mowiłem. Nie ma chyba takiego.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Medium jak theris, ale bez bugów, bez 6/7 na klasy +500 online

 

Dodatkowe Info: Nie serwery wymienione wyżej i algoria

 

Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo łatwy EXP & EQ (wszystko bes IS/ Vote4Coins)

Dodatkowe Info: 4fun polski/ niemiecki

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:b Mediumie, stabilnym z nowosciami, duzo ludzi.

Dodatkowe Info: Na serwerze ma byc ogarnieta administracja tak jak wczesniej wspomnialem nowosci, czyli pety itp. oraz +300 graczy. Odpadaja takie serwery jak : castia, senthia, draconis, algoria, pandora i te inne scierwa do gowna nie podobne.

Nagroda za pomoc: Like

VirtualMT2

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server 4fun/pvp/easy/medium, stabilny serv, 300 osób online, 6/7 bez klas albo może nie być, nie jakieś stare gówno,
Dodatkowe Info: Brak ;p bo nwm co napisać ^^
Nagroda za pomoc: Like
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max 100lv, bez 6/7 , musi być to serwer nowy , ulepszanie broni proste czyli: smoczy nóż - bezduszne i koniec.
Dodatkowe Info: Serwer musi mieć TS
Nagroda za pomoc: Like.

Heniek.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max 100lv, bez 6/7 , musi być to serwer nowy , ulepszanie broni proste czyli: smoczy nóż - bezduszne i koniec.

Dodatkowe Info: Serwer musi mieć TS

Nagroda za pomoc: Like.

 

nie ma takiego prostego.

 

na razie masz astium

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Serwerze 4fun/easy

Dodatkowe info : Stabilny dedyk około 300-500osób online

Nagroda za pomoc : Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac, pomocy!

Zależy mi na: Serwerze PvP, bez opłat, 24/7,Bez IS'a

Dodatkowe info: W ostatecznosci moze byc Hamachi ale musi byc online 24/7

Nagroda za pomoc: Limit like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac, pomocy!

Zależy mi na: Serwerze PvP, bez opłat, 24/7,Bez IS'a

Dodatkowe info: W ostatecznosci moze byc Hamachi ale musi byc online 24/7

Nagroda za pomoc: Limit like

 

hammermt2.

Opublikowano

Szukam serwera prywatnego polskiego.
6/7-brak

bony odpornosc miecze itp tylko 15%
max lv obojetnie moze byc 250

pvp/easy

i do ulepszenia potrzebne sa tylko perly

Opublikowano

Szukam serwera prywatnego polskiego.

6/7-brak

bony odpornosc miecze itp tylko 15%

max lv obojetnie moze byc 250

pvp/easy

i do ulepszenia potrzebne sa tylko perly

Zobacz Aline2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Szukam serwera prywatnego polskiego.

6/7-brak

bony odpornosc miecze itp tylko 15%

max lv obojetnie moze byc 250

pvp/easy

i do ulepszenia potrzebne sa tylko perly

 

azeria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- max lvl 99-120

- średnia ilość graczy dziennie 600-1000

- systemy ulepszeń, fajnie by było gdyby zakończyło sie na trytonie i stalce lub szmaragdzie/niebiance/szafirze.

- polski serwer

- z przyszłością

- z dobrą ekonomią, żeby gra była czegoś warta a nie tydzień i wszystko mam.

- najlepiej, żeby serw był bez mozliwości właczania cheatów typu bs(bonus switcher) ewentualnie moze byc.

Dodatkowe Info:

Prosze nie pisać:

- poszukaj w tematach jest tego dużo szukałem i nic nie ma.

- Balmora, Ravia, Triador, Revoir, Tiveria, Dreanor, metin2.pl

- nie piszcie poszukaj na metin2 list.pl bo tego nie chce.

Nagroda za pomoc: oczywiście lajczek ;P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- max lvl 99-120

- średnia ilość graczy dziennie 600-1000

- systemy ulepszeń, fajnie by było gdyby zakończyło sie na trytonie i stalce lub szmaragdzie/niebiance/szafirze.

- polski serwer

- z przyszłością

- z dobrą ekonomią, żeby gra była czegoś warta a nie tydzień i wszystko mam.

- najlepiej, żeby serw był bez mozliwości właczania cheatów typu bs(bonus switcher) ewentualnie moze byc.

Dodatkowe Info:

Prosze nie pisać:

- poszukaj w tematach jest tego dużo szukałem i nic nie ma.

- Balmora, Ravia, Triador, Revoir, Tiveria, Dreanor, metin2.pl

- nie piszcie poszukaj na metin2 list.pl bo tego nie chce.

Nagroda za pomoc: oczywiście lajczek ;P

Astium.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- max lvl 99-120

- średnia ilość graczy dziennie 600-1000

- systemy ulepszeń, fajnie by było gdyby zakończyło sie na trytonie i stalce lub szmaragdzie/niebiance/szafirze.

- polski serwer

- z przyszłością

- z dobrą ekonomią, żeby gra była czegoś warta a nie tydzień i wszystko mam.

- najlepiej, żeby serw był bez mozliwości właczania cheatów typu bs(bonus switcher) ewentualnie moze byc.

Dodatkowe Info:

Prosze nie pisać:

- poszukaj w tematach jest tego dużo szukałem i nic nie ma.

- Balmora, Ravia, Triador, Revoir, Tiveria, Dreanor, metin2.pl

- nie piszcie poszukaj na metin2 list.pl bo tego nie chce.

Nagroda za pomoc: oczywiście lajczek ;P

nostidla

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:nawet duzo lda zeby grało DARMOWA REJESTRACJA

 

 

Dodatkowe Info: Cos w stylu 4FUNmt2(tzn ze sa wszystkie bronie,zbroje i całeq eq u handlarzy)=,grałem tez na hamerze

DAJE +

2075log.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:nawet duzo lda zeby grało DARMOWA REJESTRACJA

 

 

Dodatkowe Info: Cos w stylu 4FUNmt2(tzn ze sa wszystkie bronie,zbroje i całeq eq u handlarzy)=,grałem tez na hamerze

DAJE +

ProMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium (easy) , sporą ilością ludzi .
Dodatkowe Info: serwer medium , sporo ludzi , miła atmosfera , dopracowany system ulepszeń .
fajne - milo idący exp przez cały serwer do max lv. ( BRAK 6/7 BONU )
Nagroda za pomoc: Lajk

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium (easy) , sporą ilością ludzi .

Dodatkowe Info: serwer medium , sporo ludzi , miła atmosfera , dopracowany system ulepszeń .
fajne - milo idący exp przez cały serwer do max lv.

Nagroda za pomoc: Lajk

virutalmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...