Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

virutalmt2

zapomniałem dodać brak 6/7

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w takim razie Algoria, Aline2

Algoria gram tak sobie się expi :D .

Aline2 zobaczymy może bd spoko .

 

Dzięki.

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Bywalec
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium (easy) , sporą ilością ludzi .

Dodatkowe Info: serwer medium , sporo ludzi , miła atmosfera , dopracowany system ulepszeń .
fajne - milo idący exp przez cały serwer do max lv. ( BRAK 6/7 BONU )

Nagroda za pomoc: Lajk

http://www.mpcforum.pl/topic/1009469-astoriapl-dedyk/

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium (easy) , sporą ilością ludzi .

Dodatkowe Info: serwer medium , sporo ludzi , miła atmosfera , dopracowany system ulepszeń .
fajne - milo idący exp przez cały serwer do max lv. ( BRAK 6/7 BONU )

Nagroda za pomoc: Lajk

 

ethana, senthia

Opublikowano

siemka. Nie wiem gdzie grac, WYMAGANIA :D:

1. Brak 6/7 bon

2. Max bon albo np. 12/15 miecze ale nie niżej

3. Mało zbroji, broni(po 4 wystarcza różne)

4. Serwer Easy, żeby łatwo sie expiło i grało.

5. I wiadomo żeby miło sie grało :D

Sprawdzałem juz aline2 ale "graczy online: 0" :D

Z góry thx za pomoc :)

Bywalec
Opublikowano

siemka. Nie wiem gdzie grac, WYMAGANIA :D:

1. Brak 6/7 bon

2. Max bon albo np. 12/15 miecze ale nie niżej

3. Mało zbroji, broni(po 4 wystarcza różne)

4. Serwer Easy, żeby łatwo sie expiło i grało.

5. I wiadomo żeby miło sie grało :D

Sprawdzałem juz aline2 ale "graczy online: 0" :D

Z góry thx za pomoc :)

6/7 tylko do exp'a, dzisiaj startuje:

http://www.mpcforum.pl/topic/1009469-astoriapl-dedyk/

Opublikowano

Szukam serwera prywatnego polskiego.

6/7-brak

bony odpornosc miecze itp tylko 15%

max lv obojetnie moze byc 250

pvp/easy

i do ulepszenia potrzebne sa tylko perly

Algoria

siemka. Nie wiem gdzie grac, WYMAGANIA :D:

1. Brak 6/7 bon

2. Max bon albo np. 12/15 miecze ale nie niżej

3. Mało zbroji, broni(po 4 wystarcza różne)

4. Serwer Easy, żeby łatwo sie expiło i grało.

5. I wiadomo żeby miło sie grało :D

Sprawdzałem juz aline2 ale "graczy online: 0" :D

Z góry thx za pomoc :)

Senthia ma 6/7 ale nie na klasy + łatwo dostępny.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- max lvl 99-120

- średnia ilość graczy dziennie 600-1000

- systemy ulepszeń, fajnie by było gdyby zakończyło sie na trytonie i stalce lub szmaragdzie/niebiance/szafirze.

- polski serwer

- z przyszłością

- z dobrą ekonomią, żeby gra była czegoś warta a nie tydzień i wszystko mam.

- najlepiej, żeby serw był bez mozliwości właczania cheatów typu bs(bonus switcher) ewentualnie moze byc.

Dodatkowe Info:

Prosze nie pisać:

- poszukaj w tematach jest tego dużo szukałem i nic nie ma.

- Balmora, Ravia, Triador, Revoir, Tiveria, Dreanor, metin2.pl

- nie piszcie poszukaj na metin2 list.pl bo tego nie chce.

Nagroda za pomoc: oczywiście lajczek ;P

Tylko nostidlia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium (easy) , sporą ilością ludzi .

Dodatkowe Info: serwer medium , sporo ludzi , miła atmosfera , dopracowany system ulepszeń .
fajne - milo idący exp przez cały serwer do max lv. ( BRAK 6/7 BONU )

Nagroda za pomoc: Lajk

Diamond

Opublikowano

siemka. Nie wiem gdzie grac, WYMAGANIA :D:

1. Brak 6/7 bon

2. Max bon albo np. 12/15 miecze ale nie niżej

3. Mało zbroji, broni(po 4 wystarcza różne)

4. Serwer Easy, żeby łatwo sie expiło i grało.

5. I wiadomo żeby miło sie grało :D

Sprawdzałem juz aline2 ale "graczy online: 0" :D

Z góry thx za pomoc :)

Astoria startuje dzisiaj, a Aline2 startuje 3 sierpnia więc nie dziw się, że nie ma graczy :D

Opublikowano

siemka. Nie wiem gdzie grac, WYMAGANIA :D:

1. Brak 6/7 bon

2. Max bon albo np. 12/15 miecze ale nie niżej

3. Mało zbroji, broni(po 4 wystarcza różne)

4. Serwer Easy, żeby łatwo sie expiło i grało.

5. I wiadomo żeby miło sie grało :D

Sprawdzałem juz aline2 ale "graczy online: 0" :D

Z góry thx za pomoc :)

 

senthia, ethana, dzisiaj astoria

Opublikowano

siemka. Nie wiem gdzie grac, WYMAGANIA :D:

1. Brak 6/7 bon

2. Max bon albo np. 12/15 miecze ale nie niżej

3. Mało zbroji, broni(po 4 wystarcza różne)

4. Serwer Easy, żeby łatwo sie expiło i grało.

5. I wiadomo żeby miło sie grało :D

Sprawdzałem juz aline2 ale "graczy online: 0" :D

Z góry thx za pomoc :)

Astoria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Siema,

Nie wiem gdzie grać!

1. Stabilny, stosunkowo nowy serwer! (najważniejsze)

2. Serwer medium/easy

3. Graczy online stosunkowo dużo, aby było z kim Handlować itp.

4. 6/7 bez bon una klasy

 

Ogółem szukam takiego ciekawego serwera, na którym jest trochę nowości, ale nie przesadnie.

Nie grałem w metka od roku, a więc nie wiem jakie serwery powychodziły :D

sasawf.png



Opublikowano

 

Siema,

Nie wiem gdzie grać!

1. Stabilny, stosunkowo nowy serwer! (najważniejsze)

2. Serwer medium/easy

3. Graczy online stosunkowo dużo, aby było z kim Handlować itp.

4. 6/7 bez bon una klasy

 

Ogółem szukam takiego ciekawego serwera, na którym jest trochę nowości, ale nie przesadnie.

Nie grałem w metka od roku, a więc nie wiem jakie serwery powychodziły :D

 

 

Astoria

Opublikowano

Siema,

Nie wiem gdzie grać!

1. Stabilny, stosunkowo nowy serwer! (najważniejsze)

2. Serwer medium/easy

3. Graczy online stosunkowo dużo, aby było z kim Handlować itp.

4. 6/7 bez bon una klasy

 

Ogółem szukam takiego ciekawego serwera, na którym jest trochę nowości, ale nie przesadnie.

Nie grałem w metka od roku, a więc nie wiem jakie serwery powychodziły :D

Astoria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze i żeby exp nie był aż tak monotonny.

Dodatkowe Info: Priv. Chciałbym też żeby tam ktoś grał, bo sam ze sobą pisać ani handlować nie będę. Serwer może być medium lub hard.

Nagroda za pomoc: Kilka lajków.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze i żeby exp nie był aż tak monotonny.

Dodatkowe Info: Priv. Chciałbym też żeby tam ktoś grał, bo sam ze sobą pisać ani handlować nie będę. Serwer może być medium lub hard.

Nagroda za pomoc: Kilka lajków.

Ethana,UMetin2,Astium,Nostildia,Concordia,Castia

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze i żeby exp nie był aż tak monotonny.

Dodatkowe Info: Priv. Chciałbym też żeby tam ktoś grał, bo sam ze sobą pisać ani handlować nie będę. Serwer może być medium lub hard.

Nagroda za pomoc: Kilka lajków.

 

nervil

Opublikowano

Siema,

Nie wiem gdzie grać!

1. Stabilny, stosunkowo nowy serwer! (najważniejsze)

2. Serwer medium/easy

3. Graczy online stosunkowo dużo, aby było z kim Handlować itp.

4. 6/7 bez bon una klasy

 

Ogółem szukam takiego ciekawego serwera, na którym jest trochę nowości, ale nie przesadnie.

Nie grałem w metka od roku, a więc nie wiem jakie serwery powychodziły :D

Stabilność to podstawa! Astoria już padła -.- Coś innego

sasawf.png



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze i żeby exp nie był aż tak monotonny.

Dodatkowe Info: Priv. Chciałbym też żeby tam ktoś grał, bo sam ze sobą pisać ani handlować nie będę. Serwer może być medium lub hard.

Nagroda za pomoc: Kilka lajków.

Concordia / Virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium lub easy/pvp brak 6/7 na klasy w miare ogarnieta administracja +600 graczy online


Dodatkowe Info: Odpada theris,ethana,algoria, i zeby serwer nie byl za bardzo stary max 2-4 miesiace prosze o padnie najlepiej kilku serwerow!


nagroda za pomoc:Lajk


Opublikowano

Szukam easy z 6/7 na klasy i zeby byl tak z 200 w 3 dni

 

PS. Twoja Odpowiedz to : Pandora!

Nie znam -.-

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

 

Siema,

Nie wiem gdzie grać!

1. Stabilny, stosunkowo nowy serwer! (najważniejsze)

2. Serwer medium/easy

3. Graczy online stosunkowo dużo, aby było z kim Handlować itp.

4. 6/7 bez bon una klasy

 

Ogółem szukam takiego ciekawego serwera, na którym jest trochę nowości, ale nie przesadnie.

Nie grałem w metka od roku, a więc nie wiem jakie serwery powychodziły :D

Stabilność to podstawa! Astoria już padła -.- Coś innego

sasawf.png



Opublikowano

 

 

Siema,

Nie wiem gdzie grać!

1. Stabilny, stosunkowo nowy serwer! (najważniejsze)

2. Serwer medium/easy

3. Graczy online stosunkowo dużo, aby było z kim Handlować itp.

4. 6/7 bez bon una klasy

 

Ogółem szukam takiego ciekawego serwera, na którym jest trochę nowości, ale nie przesadnie.

Nie grałem w metka od roku, a więc nie wiem jakie serwery powychodziły :D

Stabilność to podstawa! Astoria już padła -.- Coś innego

Algoria, chociaż ze względu na administracje nie polecałbym to serwer całkiem fajny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...