Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

SERWER NIE INNY!

MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Grałem na :

CamerionMT2

Pandora

HAMMERMT2

Diamond

FunMT2

Aline2

ProMt2

Virtualmt2

Ethana

Senthia

GladoR

XenoXmt2

 

Polecam Ci DivineWorld, coś takiego jak GladoR, tylko lepiej dopasowane bony itp.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4Fun/easy/medium bardzo zalzey mi na petach dostepnych w grze jak i w is najlepiej 250lv ale moze byc mniejszy bony wchodza max

Dodatkowe Info:Ogarnieta Administracjia

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

 

 

DivineWorld, GladoR, ProMT2, XenoxMT2

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4Fun/easy/medium bardzo zalzey mi na petach dostepnych w grze jak i w is najlepiej 250lv ale moze byc mniejszy bony wchodza max

Dodatkowe Info:Ogarnieta Administracjia

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Może Virtual?
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:4Fun/easy/pvp, bony wchodza max | maksymalnie 5 nowych broni/zbroji tzn z jednej broni maksymalnie 5 innych
Dodatkowe Info: 6/7 bon bez silny / odporny na klase, nie chce divine/glador
Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4Fun/easy/pvp, bony wchodza max | maksymalnie 5 nowych broni/zbroji tzn z jednej broni maksymalnie 5 innych

Dodatkowe Info: 6/7 bon bez silny / odporny na klase, nie chce divine/glador

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

NerviL, NextMT2.

Uczeń
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4Fun/easy/pvp, bony wchodza max | maksymalnie 5 nowych broni/zbroji tzn z jednej broni maksymalnie 5 innych

Dodatkowe Info: 6/7 bon bez silny / odporny na klase, nie chce divine/glador

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

Ostatnie miesiące gram na funmt2, super więc polecam.

ExodusMt2.pl


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info:Nie za dużo epików i najlepiej żeby serwer miał max 2 tygodnie albo dopiero co startuje

Nagroda za pomoc: lajk


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info:Nie za dużo epików i najlepiej żeby serwer miał max 2 tygodnie albo dopiero co startuje
Nagroda za pomoc: lajk

 

Castia

1373443667-U470250.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!









Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI




JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO




NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI




SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!



















Nagroda za pomoc: Lajki









Grałem na :









CamerionMT2









Pandora








HAMMERMT2





Diamond





DIVINE





FunMT2










Aline2




ProMt2






 





Virtualmt2



Ethana


 


Senthia


GladoR



XenoXmt2\

 

 

 

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: easy / medium gdzie fajnie sie expi i eq
Dodatkowe Info:nie szukam pandory ani dragona ani diamonda tylko jakiś nowszy
Nagroda za pomoc:+++++++

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy / medium gdzie fajnie sie expi i eq

Dodatkowe Info:nie szukam pandory ani dragona ani diamonda tylko jakiś nowszy

Nagroda za pomoc:+++++++

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy / medium gdzie fajnie sie expi i eq

Dodatkowe Info:nie szukam pandory ani dragona ani diamonda tylko jakiś nowszy

Nagroda za pomoc:+++++++

Nervil, Castia - medium.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy / medium gdzie fajnie sie expi i eq

Dodatkowe Info:nie szukam pandory ani dragona ani diamonda tylko jakiś nowszy

Nagroda za pomoc:+++++++

theris

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy / medium gdzie fajnie sie expi i eq

Dodatkowe Info:nie szukam pandory ani dragona ani diamonda tylko jakiś nowszy

Nagroda za pomoc:+++++++

 

 

Nie ma obecnie fajnych, nowych ;/ Starsze serwery dalej są najlepsze. Xenox tylko ci mogę polecić z czystym sumieniem, wiedząc że nie wcisnę kitu.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

 

 

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

 

 

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

 

 

 

SERWER NIE INNY!MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

 

 

 

 

HAMMERMT2

 

 

 

 

 

 

Diamond

 

 

 

 

DIVINE

 

 

 

 

 

 

FunMT2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aline2

 

 

 

 

ProMt2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virtualmt2

 

 

 

Ethana

 

 

 

Senthia

 

 

 

GladoR

 

 

 

 

XenoXmt2\

 

 

 

NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?!

 

Są, ale w większości nie są za fajne ;/ Poza tym http://www.mpcforum.pl/topic/384882-tutfr-lunaris-online/ - grałem kiedyś i bez zastrzeżeń.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info: bez epików i innych zbędnych badziewi max lvl 120 a status 105 , nie jakiś gdzie odrazu w 1 dzien da sie +80
tylko coś w stylu ravia.eu
Nagroda za pomoc: lajk

Witam nazywam się Paulina , mam 17 lat i bardzo lubię grać w gry , teraz zaczynam grać ale w metina ;)

myślę że spędzę tu kawał czasu na tym forum jak i serwerach Powodzenia ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info: bez epików i innych zbędnych badziewi max lvl 120 a status 105 , nie jakiś gdzie odrazu w 1 dzien da sie +80
tylko coś w stylu ravia.eu
Nagroda za pomoc: lajk

 

Polecam Ci ,

 

Concordia

http://www.mpcforum.pl/topic/987031-concordia-dedyk/

 

xLast

http://www.mpcforum.pl/topic/1003527-xlast2-old-dedyk/

 

Astium ( Wychodzi 31 Lipca Godz 16:00 )

http://www.mpcforum.pl/topic/1000851-zapowiedz-astium/#entry8199756

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

dziękuje up napewno lukne na Astium bo czekałam długo na takiego serwa ;)

Witam nazywam się Paulina , mam 17 lat i bardzo lubię grać w gry , teraz zaczynam grać ale w metina ;)

myślę że spędzę tu kawał czasu na tym forum jak i serwerach Powodzenia ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Easy

Dodatkowe Info:Serwer ma być stabilny nie jak te hu*ostwo aline, Nie chce milion nowych debi*nych rzeczy tylko po kilka ulepkow i kilka broni/zbroi Kazdy kto mi odpowie jakims gownem z milionem eq zgłaszam ... -_-

Nagroda za pomoc:


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy
Dodatkowe Info:Serwer ma być stabilny nie jak te hu*ostwo aline, Nie chce milion nowych debi*nych rzeczy tylko po kilka ulepkow i kilka broni/zbroi Kazdy kto mi odpowie jakims gownem z milionem eq zgłaszam ... -_-
Nagroda za pomoc:

 

 

uMetin2

http://www.mpcforum.pl/topic/970354-umetin2-dedyk/

 

XenoxMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/572599-xenoxmt2-dedyk/

 

w Ostateczności ProMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/1001101-promt2dedyk/

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy
Dodatkowe Info:Serwer ma być stabilny nie jak te hu*ostwo aline, Nie chce milion nowych debi*nych rzeczy tylko po kilka ulepkow i kilka broni/zbroi Kazdy kto mi odpowie jakims gownem z milionem eq zgłaszam ... -_-
Nagroda za pomoc:

 

FunMT2, LinaresMT2.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy
Dodatkowe Info:Serwer ma być stabilny nie jak te hu*ostwo aline, Nie chce milion nowych debi*nych rzeczy tylko po kilka ulepkow i kilka broni/zbroi Kazdy kto mi odpowie jakims gownem z milionem eq zgłaszam ... -_-
Nagroda za pomoc:

 

 

ethana, senthia

 

nie ma easy w którym masz 3 bronie

Opublikowano

ethana, senthia

 

nie ma easy w którym masz 3 bronie

 

 

Ja chce max 10 broni i malo ulepkow -_- a tak np na xenoxie w hu* tego badziewia ...

Opublikowano

Dobra, nie pasuje mi ten temat, ale jezeli mam tu pisac to pisze tutaj.

Mowa Oczywiscie o PL'u.

 

Jak myslicie, oplaca sie grac teraz od zera?

Czy czekac na ta "fuzje" ? Ktora prawdopodobnie nigdy sie nie odbedzie?

Jezeli teraz zaczynac grac, to gdzie? Pewnie syriusz/solar, jakie jest wasze zdanie ?

refff.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:medium/hard

Dodatkowe Info:

Sporo ludzi z 500+

max lv 99/105/max 120

najlepiej żeby było mało nowych zbroi broni max syrek/hwang

Mila atmosfera

Stabilny serwer

W miarę nowy z tego lub tamtego roku ew. Może być jakiś starszy?

Od razu mowie ravia i balnora odpadają ;).

Nagroda za pomocą: lajk

 

Ps. Sory ze nie ma tych kolorków itp. Ale pisze z telefonu ;)

Opublikowano

 

 

Jak myslicie, oplaca sie grac teraz od zera?

Czy czekac na ta "fuzje" ? Ktora prawdopodobnie nigdy sie nie odbedzie?

Jezeli teraz zaczynac grac, to gdzie? Pewnie syriusz/solar, jakie jest wasze zdanie ?

Dlaczego ma się nie opłacać? Jak chcesz to grasz, jak nie to nie grasz.

Jeśli masz zamiar zaczynać na Solarze to lepiej wcześniej niż później, bo tak czy inaczej Solar nie będzie połączony z żadnym innym serwerem.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:medium/hard

Dodatkowe Info:

Sporo ludzi z 500+

max lv 99/105/max 120

najlepiej żeby było mało nowych zbroi broni max syrek/hwang

Mila atmosfera

Stabilny serwer

W miarę nowy z tego lub tamtego roku ew. Może być jakiś starszy?

Od razu mowie ravia i balnora odpadają ;).

Nagroda za pomocą: lajk

 

Ps. Sory ze nie ma tych kolorków itp. Ale pisze z telefonu ;)

 

Polecam:

 

Astium (rusza 31 lipca)

1373443667-U470250.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:medium/hard

Dodatkowe Info:

Sporo ludzi z 500+

max lv 99/105/max 120

najlepiej żeby było mało nowych zbroi broni max syrek/hwang

Mila atmosfera

Stabilny serwer

W miarę nowy z tego lub tamtego roku ew. Może być jakiś starszy?

Od razu mowie ravia i balnora odpadają ;).

Nagroda za pomocą: lajk

 

Ps. Sory ze nie ma tych kolorków itp. Ale pisze z telefonu ;)

 

Global - polski Syrjusz

Priv - Diamond MT2

 

 

 

 

Ja chce max 10 broni i malo ulepkow -_- a tak np na xenoxie w hu* tego badziewia ...

 

Ch*j - jak już

Diamond właśnie przypomina easy. Jest tam dużo elementów mediuma, ale jest naprawdę łatwo zdobyć maksymalny level

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...