Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWER EASY/4FUN lub MEDIUM. Zbrojki mają być w stylu: http://zapodaj.net/images/220e9fcd2a815.jpg lub http://i.imgur.com/L5wl0.jpg :)

Dodatkowe Info:Nie muszą być tłumy ale nie narzekam na dużą ilość osób :P Serwer nie ma być pod IS. Ulepszacze i zbrojki mają być dostępne w grze. Jeśli ktos pamięta serwer Rivendelmt2 (OFF) to najlepiej żeby był do niego podobny.

Nagroda za pomoc:Like i 5 w profilu

Pandora,Elite,Theris,NerviL i nie długo wyjdzie mój Tenaria :)

 

 

sygna.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrym pvp, fajnych epikach i dużej liczbie osob na servie niemusi byc polski

Dodatkowe Info: Chce serv na ktorym wbijasz do m1 i sie bijesz, nie hammer chce miec normalny dmg nie kosmiczne cyfry

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWER EASY/4FUN lub MEDIUM. Zbrojki mają być w stylu: http://zapodaj.net/images/220e9fcd2a815.jpg lub http://i.imgur.com/L5wl0.jpg :)

Dodatkowe Info:Nie muszą być tłumy ale nie narzekam na dużą ilość osób :P Serwer nie ma być pod IS. Ulepszacze i zbrojki mają być dostępne w grze. Jeśli ktos pamięta serwer Rivendelmt2 (OFF) to najlepiej żeby był do niego podobny.

Nagroda za pomoc:Like i 5 w profilu

 

Glador.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard, exp 1x-3x, loot taki sam, yang także. zmianki i bony najlepiej, gdyby dropiły z mobów, mogą być także w sklepach

Dodatkowe Info: Najlepiej gdyby był to serwer typu Triador (naprawde hard)
Nagroda za pomoc:Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, exp 1x-3x, loot taki sam, yang także. zmianki i bony najlepiej, gdyby dropiły z mobów, mogą być także w sklepach

Dodatkowe Info: Najlepiej gdyby był to serwer typu Triador (naprawde hard)

Nagroda za pomoc:Like

 

nostidla, ravia, balmora, concordia

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie

Dodatkowe Info: Żeby serwer nie był zbyt stary (nie chce grać tam gdzie 3/4 ludzie do prosy) , żeby nie było ulepszaczy do +6 (oczywiście nie nalegam , ale jednak nie chce typowego PL'a) , najlepiej aktywne DT (lubię tam spędzać czas , po osiągnięciu jakiegoś poziomu z ludźmi i podenerowować się jak coś mi spali na +9 w DT) żeby od 50lvl zaczynały się schody [ :)]

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie

Dodatkowe Info: Żeby serwer nie był zbyt stary (nie chce grać tam gdzie 3/4 ludzie do prosy) , żeby nie było ulepszaczy do +6 (oczywiście nie nalegam , ale jednak nie chce typowego PL'a) , najlepiej aktywne DT (lubię tam spędzać czas , po osiągnięciu jakiegoś poziomu z ludźmi i podenerowować się jak coś mi spali na +9 w DT) żeby od 50lvl zaczynały się schody [ :)]

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

Virtual/Diamond (troche stare ale jare)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium byle nie hard
Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase
Nagroda za pomoc:lajk lub 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium byle nie hard

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase

Nagroda za pomoc:lajk lub 5

diamond, concordia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium byle nie hard

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase

Nagroda za pomoc:lajk lub 5

 

nervil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium byle nie hard

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase

Nagroda za pomoc:lajk lub 5

Experion

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy
Dodatkowe Info: Chcę aby to był nowy serwer, maksymalnie 4 miesięczny, w miarę sporo ludzi ( coś w kierunku promt2 - jak zaczynał).?
Nagroda za pomoc: lajk lub 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy

Dodatkowe Info: Chcę aby to był nowy serwer, maksymalnie 4 miesięczny, w miarę sporo ludzi ( coś w kierunku promt2 - jak zaczynał).?

Nagroda za pomoc: lajk lub 5

 

ethana, 4funmt2, theris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy

Dodatkowe Info: Chcę aby to był nowy serwer, maksymalnie 4 miesięczny, w miarę sporo ludzi ( coś w kierunku promt2 - jak zaczynał).?

Nagroda za pomoc: lajk lub 5

Ethana

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy

Dodatkowe Info: Chcę aby to był nowy serwer, maksymalnie 4 miesięczny, w miarę sporo ludzi ( coś w kierunku promt2 - jak zaczynał).?

Nagroda za pomoc: lajk lub 5

Thersis, Ethana, ewentualnie Senthia :)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy

Dodatkowe Info: Chcę aby to był nowy serwer, maksymalnie 4 miesięczny, w miarę sporo ludzi ( coś w kierunku promt2 - jak zaczynał).?

Nagroda za pomoc: lajk lub 5

4FunMT2 ale tam za reje się płaci . A tak to pandora albo dragonmt2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie i żeby ten medium stał a nie po 20dniach padł ;D

Dodatkowe Info: Zeby grało z 500+ osób

Nagroda za pomoc: Like

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Montes napisałem żeby nie był stary , nie nawidzę gdy na serwerze dominują alty lub ludzie , z full epikami itd.

Nadal szukam :

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie
Dodatkowe
Info: Żeby serwer nie był zbyt stary (nie chce grać tam gdzie 3/4
ludzie do prosy) , żeby nie było ulepszaczy do +6 (oczywiście nie
nalegam , ale jednak nie chce typowego PL'a) , najlepiej aktywne DT
(lubię tam spędzać czas , po osiągnięciu jakiegoś poziomu z ludźmi i
podenerowować się jak coś mi spali na +9 w DT) żeby od 50lvl zaczynały
się schody [ :)]

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy/medium byle nie hard

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNE, maksymalnie 4/5 zbroji / broni na klase

Nagroda za pomoc:lajk lub 5

 

nie chce nervila , ani zadncyh hardow

ma ktos inny pomysl?

Opublikowano

Montes napisałem żeby nie był stary , nie nawidzę gdy na serwerze dominują alty lub ludzie , z full epikami itd.

Nadal szukam :

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie

Dodatkowe

Info: Żeby serwer nie był zbyt stary (nie chce grać tam gdzie 3/4

ludzie do prosy) , żeby nie było ulepszaczy do +6 (oczywiście nie

nalegam , ale jednak nie chce typowego PL'a) , najlepiej aktywne DT

(lubię tam spędzać czas , po osiągnięciu jakiegoś poziomu z ludźmi i

podenerowować się jak coś mi spali na +9 w DT) żeby od 50lvl zaczynały

się schody [ :)]

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

 

Tiveria, Nervil

Opublikowano

Montes napisałem żeby nie był stary , nie nawidzę gdy na serwerze dominują alty lub ludzie , z full epikami itd.

Nadal szukam :

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie

Dodatkowe

Info: Żeby serwer nie był zbyt stary (nie chce grać tam gdzie 3/4

ludzie do prosy) , żeby nie było ulepszaczy do +6 (oczywiście nie

nalegam , ale jednak nie chce typowego PL'a) , najlepiej aktywne DT

(lubię tam spędzać czas , po osiągnięciu jakiegoś poziomu z ludźmi i

podenerowować się jak coś mi spali na +9 w DT) żeby od 50lvl zaczynały

się schody [ :)]

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

Nostidla.

Opublikowano

Nostidla jest hardem , Tiveria jak na razie też jest hardem... Nervil mi jakoś nie pasuje.

Zobaczymy jak mi się spodoba Tiveria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hard podchodzący TROSZKĘ pod medium

Dodatkowe Info: Chce aby server był orginalny odpada Ravia ponieważ tam zarobek na małym lvlu kręci się tylko wokół dropienia szkat hematycznych , odpada równieżś balmora , tiveria , Nostidla , NerviL.A pozatym chce żeby server był w sobie ciekawy i interesujący ( jakieś nowe zadania NPCy itp..)

Za pomoc: Lajk :)

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]easy/medium
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]łatwy exp, trochę więcej męczenia z eq itp
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]lajk ?
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]easy/medium

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]łatwy exp, trochę więcej męczenia z eq itp

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]lajk ?

[/center]

PandoraMT2. Mimo parapetów na serwerze. Sam tam gram od dłuższego czasu.

Reaver & Larron

Rejestracja: 2008r.

Twórca rangi Moderator WWW, MPC Coders Team, Gold Member.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...